Şimdi Ara

Tekirdağ Demirkaya Anılarım (ESKİLERDEN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Demirkaya'ya her yaz giderim. Yazlığımız orda ''A'' Sitesi diye biryerde.
    Çok mütevazi, müstakil 4 katlı bir ev sahibiyiz. Aslında ev Dayım'ların , ama dayımın kızı ben ve abim
    her yaz oradayız , bir nevi dayım orayı bizim için aldı. 2 babam gibidir neyse konuya dönelim .
    Gene herzaman olduğu gibi yaz geldi heyecanla oraya gitmeyi bekliyorum bayağı dostum falan da
    var. O an geldi çattı , gitti Demirkaya'ya işte hikayemiz burda başlıyor. Hemen hiç valizlere falan bulaşmadan
    direk arkadaşlarımı görmeye gitti , Alihan , Malik , Zorbey ve daha türlüsü. Birde kız tayfası vardı onlarla sıkı fıkıyız
    hatta sevdiğim bir kız var onun yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. Gece 3 ' e kadar otururuz arkadaşlarla
    sonra abim beni eve bırakır o sabaha kadar gezer durur. Abimin arkadaşlar bir nevi benim öz abilerim gibi birşey oldu.
    12 ' de uyanırım Dayımın kızı bize kahvaltı hazırlar yeriz sonra biraz Fıfa atarız sonra hep beraber havuza gideriz
    5 e kadar yüzeriz sonra gene yemek yer dinlenir 8 de çıkarız dışarı (yaz tatili gibi bildiğiniz). O gün öğrendimki
    sevdiğim kız başka biriyle çıkıyormuş başka sitenin kürtlerinde bizim tabirimizle kışlıkçı (evet komik ). Aslında onlara bulaşmam
    korkarım biraz tam serseriler çünkü , baktım bir gün bizim siteye geldiler , bizim Alihan tam fırlama dedi hadi kavga çıkartalım
    gaza geldim tabi gitti aynen şunu dedim (gidin lan bu siteden) çocuk tamam dedi hiç olay çıkmadan gittiler tabi biz bunlarla dalga falan geçiyoruz
    Ertesi gün gene aynı şeyleri yaptıktan sonra gene bütün site toplanıp sitenin park'kında çekirdek yiyiyoruz. baktım (Parkın sağ ve solu küçük yokuş koridor)
    2 taraftanda kafalar görünmeye başladı irili ufaklı bütün serseriler , beni arıyordu. (Gözlüklüyüm bu arada) Geldiler dün biri bizim yiğene laf atmış kovmuş onu
    gözlüklü biri dedi aha dedi boku yedik , benim olduğumu anladılar tabi hemen baktım kalk dediler parkkın diğer ucuna gittik
    Alihanda biraz kanıkaynayan tip koşmaya başladımmı tutamazlar onu , ama ben koşamam kiloluyum yakalarlar. Bir baktım bu koşmaya başladı
    ama benle ilgileniyorlardı kimse tınlamadı onu , dedim sendemi alihan , zaten diğerleri çocukları gördüğü an uzamıştı alihanla ben kaldık
    sonra oda gitti , işte kaldım bunlarla tek hepsi üstüme üstüme geliyor diyolar kimsin falan o sıradada abimler Terasta arkadaşlarıyla oturuyor
    meğersem Alihan bunlara haber vermeye gitmiş hepsi iri iri çocuklar , bir geldiler bağıra bağıra noluyo lan gibisinden , dediler yürüyün lan yukarı (daha değişik dediler ama burda yazarsam ban yerim)
    Yukarı dediği futbol sahası , bunlar tip tip bakıyor abimlere yürüyün lan erkekmisiniz diye bir bağırdı abim, hepsi yürümeye başladı sahaya
    bizi almadılar gelirseniz sizide döveriz dediler falan ama alihanla ben gizlice baktık tabi bunlar ciddi ciddi kavgaya tutuşcaklar gibisinden bir hava
    biri vur dese karışacak meydan konuşulanları duymuyorum , ama sanırım bizimkiler tehdit etti , çocuklar görüşcez sizinle diye diye uzadılar sitelerine.
    Sonra abim geldi aldı alihanla beni bir güzel tokat attılar bize () dediler onlara sataşmayın tehlikeli tipler diye
    ama ben deli divaneyim dinlemem illaki sataşacam. Neyse tamam abi söz abi diye diye yırttık alihanla , sonra gidip diğerlerini bulduk
    dedik nereye gittinizlan noldu şöyle döveriz böyle döveriz diyodunuz dedim , dediler görmedik neyse tamam lan dedim bu seferlik affettik.
    Sonra o çocuk gene gelmeye başladı , biz bunla konuşmaya falan başladık gelip bize dost gibi görünmeye çalışıyor falan , git çekirdek al desek gidecek.
    Neyse bu çeteyle işimizi çözdük. Sonra park'ka tam kürt 3 kişi takılmaya başladı bizim kızlara laf attılar , dedik kimsiniz lan siz dedk gittim çocuğun boynuna dolandım
    Bunlar arkadan bıçak çıkarmazmı , dedim abi yapma nolur yapma falan derken gitti şerefsizler. Sonra gitti abime dedim böyle böyle
    O çocuk abilerim olduğunu bilmiyor , neyse geldiler bir akşam abimler parkta durdular , biz ayrı masada onlar ayrı masada takılıyorduk
    bu bıçak çeken çocuk geldi gene yanımıza kayın lan oturacam dedi tamam buyur dedik (möt korkusu tabi). Abimlerde bize bakıyor bu çocuk habersiz ama

Devamı beğenilirse.

Evet beyler budur , beğenilirse devamınıda yazarım.

• boooring
  • Ben beğendim şahsen:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.