Şimdi Ara

Tekirdağ da TIP okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Namık Kemal Tıp Fakültesini yazmayı düşünüyorum. Burası hakkında bilgi sahibi olanlar varsa fakültenin durumu, dersler, okul hayatı, ortam, maddi durumlar vb bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

• takip..
  • up
  • gittim gördüm orda okunmaz,tekirdağ harici bir yer yaz,az daha büyük yer tutmuyor mu çorluya küçük diyorduk çorludan daha da küçük bir yerde tıp fak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şakirt1000

gittim gördüm orda okunmaz,tekirdağ harici bir yer yaz,az daha büyük yer tutmuyor mu çorluya küçük diyorduk çorludan daha da küçük bir yerde tıp fak.

kampüsü falan gezdin mi peki?? Yoksa sadece şehri baz alarak mı söyledin?
  • upppp
  • harika bir yer mekanları ve kızları cok güzel ulasım neredeyse bedava basta begenmiyor insan ama alısınca dönmek istemiyor ben lise için gitmiştim oraya 4 senede cok güzel zaman geçirdim birazcık şoparlar coktur orda ama hepsi sevecendir aydogdu diye bir yer var orayada sakın gitme yazları çarşıda insan bulamazsın cünkü hepsi kumbağa denize gitmiştir insanı cok iyi ve sevecendir 2 adımda bir alkol bulabilirsin bircok cafe bar gece kulübü var kampusun oldugu mahalle ve cevresi komple ögrenci evi her adımda okulundan ögrencilerini göreceksin üstelik deniz kıyısında ve o mahallede oturursan (değirmenaltı ) 2 adımda bir büfeler tantuniciler cafeler internet cafeler 2 katlı bahceli şirin eveler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justcalw_07 -- 25 Temmuz 2012; 15:27:12 >
  • liseyi okudum orda güzel şehir hayat çok pahalı değil eğitim ile ilgili bişiy söyleyemem ama şehir kötü değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: justcalw_07

harika bir yer mekanları ve kızları cok güzel ulasım neredeyse bedava basta begenmiyor insan ama alısınca dönmek istemiyor ben lise için gitmiştim oraya 4 senede cok güzel zaman geçirdim birazcık şoparlar coktur orda ama hepsi sevecendir aydogdu diye bir yer var orayada sakın gitme yazları çarşıda insan bulamazsın cünkü hepsi kumbağa denize gitmiştir insanı cok iyi ve sevecendir 2 adımda bir alkol bulabilirsin bircok cafe bar gece kulübü var kampusun oldugu mahalle ve cevresi komple ögrenci evi her adımda okulundan ögrencilerini göreceksin üstelik deniz kıyısında ve o mahallede oturursan (değirmenaltı ) 2 adımda bir büfeler tantuniciler cafeler internet cafeler 2 katlı bahceli şirin eveler var

Teşekkürler.. Çok güzel bilgiler vermişsin ama ben biraz da tıp fakültesinin eğitimini merak ediyorum. Orada okuyan tanıdıkların falan var mı acaba??
    Yardımcı olabilecekler yazarsa sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: gencfmci

quote:

harika bir yer mekanları ve kızları cok güzel ulasım neredeyse bedava basta begenmiyor insan ama alısınca dönmek istemiyor ben lise için gitmiştim oraya 4 senede cok güzel zaman geçirdim birazcık şoparlar coktur orda ama hepsi sevecendir aydogdu diye bir yer var orayada sakın gitme yazları çarşıda insan bulamazsın cünkü hepsi kumbağa denize gitmiştir insanı cok iyi ve sevecendir 2 adımda bir alkol bulabilirsin bircok cafe bar gece kulübü var kampusun oldugu mahalle ve cevresi komple ögrenci evi her adımda okulundan ögrencilerini göreceksin üstelik deniz kıyısında ve o mahallede oturursan (değirmenaltı ) 2 adımda bir büfeler tantuniciler cafeler internet cafeler 2 katlı bahceli şirin eveler var

Teşekkürler.. Çok güzel bilgiler vermişsin ama ben biraz da tıp fakültesinin eğitimini merak ediyorum. Orada okuyan tanıdıkların falan var mı acaba??

aynen ben de bunun cevabını bekliyorum

• quote:

quote:

ya sanırım 3 sene oldu acilali o bölümde yok ama diğer bölümlerde var arkadaslarr tipta sistem nasıl işliyor bilmiyorum ama 2 devlet 2 de ouzel hastanee var Merkezde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• peki tekirdağ'daki yurtlar hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

peki tekirdağ'daki yurtlar hakkında bilgisi olan var mı?

cemaat yurdu var değirmenaltında ünivesiteye 100 metre mesafede berk öğrenci yurdu onun dısında yine değirmenaltında pansiyonlar var
  • onun yerine trakya yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunkka

onun yerine trakya yaz

Trakya'yı araştırdım biraz, çok zor diyorlar. Sınıfta kalma çok fazla oluyormuş. Onun için düşünmüyorum.
  • Dostum tıp heryerde zor Edirnede tıp eğitimi görürsen zaten az olan sosyal yaşantın biraz daha iyi olur en azından
  • quote:

quote:

cemaat yurdu var değirmenaltında ünivesiteye 100 metre mesafede berk öğrenci yurdu onun dısında yine değirmenaltında pansiyonlar var

kyk'nın yurdu yok mu peki??
  • quote:

quote:

quote:

kyk'nın yurdu yok mu peki??

onu bilmiyorum dostum ya büyük ihtimal yoktur ama
  • tekirdağlıyım ben. biraz anlatmaya çalışıcam. sormak istediğin başka şey olduğunda yine sorabilirsin.

öncelikle tekirdağ pek büyük bi yer değil. istanbul biraz ezmiş durumda t.dağı... ilçesi olan çorlu çok çok daha büyük ve daha güzel.hatta geçen gün haberi çıktı 40ilden mi ne daha büyükmüş çorlu.

öğrenci için iyi bir yer sayılabilr aslında eğlence mekanları falan var iyi kafeler, sahili falan. ya da eğlenmek için ist.a gidilir 1,5- 2 saatlik mesafe sonuçta.

üniversite değirmen altında.burda yurtlar var.okul deniz manzaralı, iyi bi yerde. ama tekirdağın dağ kısmında denebilir :D çok tepede kalıyo, acayip rüzgarlı bi yerde.

genelde üniversiteliler değrmenaltında takılır.buralar da iyi yerler var öğrenciler için. ucuzdur da tekirdağ genel olarak.
    sahilde rıhtım,dede falan genelde gençlerin takıldığı yerlerden.

tekira alışveriş merkezi var 2009da mı ne yapıldı çanakkalede falan yoktu mesela burda var bari :D
    kumbağ da iyidir,yazları takılmaya.

rakısı,köftesi,kirazı,peynir helvası meşhurdur. kiraz festivali yapılır.

tıp fakültesi aslında eğitimi bilmiyorm, şehir hakkında bilgi vermeye çalıştım.

• up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.