Şimdi Ara

tekir mi döver yoksa sarman mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 18.7.2018)
Giriş

Sarman

Neden sarmana oy vermeliyiz ?

- Sarmanın pençeleri çok büyük ve kuvvetli.
    - Sarman işine odaklanmış, tekir ise kameraya poz verme derdinde.
    - Sarman disiplinli bir kedi. Bu sayede kendini baştan aşağı temiz tutmuş. Tekirin ise, boynunun altındaki kıl yumağından çöp kokusu geliyor, kendini temizlemekten aciz.
    - Tekir o kadar saf ki, hem güneşe karşı sırtını kavurtuyor hem de o sıcakta kavrulmuş arabanın üzerinde oturuyor. Sarman ise, hem işine odaklanmış odaklanırken de rahatını unutmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namsar29 -- 17 Temmuz 2018; 11:35:28 >

• Kangal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anketlerde öndeyiz.
  • Kangalimizi ezdiniz, tekirimizi yedirmeyiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarmanın o haşin bakısları ve x men gibi açılmış tırnakları bu oylamanın sonucunu betimleyici bir biçimde açıklıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tekir alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La burada kediler tatlı bu fotolarda ama dışarıda çok çirkinler yahu. Fotoğraflardan görünce hep kedi alasım geliyor ama gerçekte görünce tam bir tipsiz çirkin hayvanlar.

• Arkadaşlar aranızda hala tekire oy atanlar var. Sarmanın o pençelerini görmüyorsunuz herhalde.
  • tekir reis bu bakışlarla beni bile döver

• Tekire bakın bir kere tam bir kamera güzeli. Sarman öylemi, nasıl da odaklanmış.
  • bence kedilerin cinslerinin birbiri üzerinde hiç bir üstünlüğü yok güç bakımında.Hepsi çirkefleşince çok kötü oluyorlar. bende de 2 tane kedi var ordan biliyorum.
  • tekir tek yumrukta yere yapıştırır sarmanı
  • Tekir ilk önce boynunun altındaki kıl yumağına baksın. Çöp kokusu burnuma kadar geldi.
  • Sarman asla babası Tekir’e el kaldırmaz pardon pati.🐾🐾🐾

• Tekir tek atar bu arada tekirin tiger dan geldiğini biliyor muydunuz . Bu arada sarman kediler melez tekirdir. Tekirlerin kafasında M harfi vardır ordan tanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qrolica -- 17 Temmuz 2018; 3:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrolica

Tekir tek atar bu arada tekirin tiger dan geldiğini biliyor muydunuz . Bu arada sarman kediler melez tekirdir. Tekirlerin kafasında M harfi vardır ordan tanırsınız
    nasıl m harfi hocam biraz açıklar mısın. olmadı resimle gösteriver sana zahmet

edit: sahiden üstteki resimdeki kediye baktım cidden m harfi var.Az önce de bizim ikisine de baktım ikisinde de m harfi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 17 Temmuz 2018; 4:28:35 >

• Kangal alır.
  • Tekir tek atar

• quote:

Orijinalden alıntı: namsar29

Arkadaşlar aranızda hala tekire oy atanlar var. Sarmanın o pençelerini görmüyorsunuz herhalde.
    Tekire attım kardeş affet

• Sarı pipinin delikanlı tekirin karşısında hiç şansı yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.