Şimdi Ara

Tekerleki Kanatlı Mangal 49,99TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Metro marketlerinde satılıyor Fiyatı uygun geldi sizce bu mangal nasıldır kullanışlımı

Tekerleki Kanatlı Mangal 49,99TL

http://www.metro-tr.com/public/anasayfa/promosyonlar/Indirimli+Urunler

• Oldukça uygun geldi bana da. Daha önce 9.90 a aynı markanın küçük top gibi mangalını vermişlerdi. Oldukça kaliteliydi malzemesi. Kötü ürün olacağını sanmıyorum. Akşam uğramalı eve giderken.
  • Mangal iyi görünüyor. Aslında tüplülerden alma planım vardı ama bunu alıp geçsem mi, diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro marketlerinden alışveriş yapabilmek için hala metro kart gerekiyor değil mi? Kafamıza göre girip alışveriş yapamıyoruz yani?
  • çok güzel
    çok fazla ek yeri var
    katlandıgında büyük boy tavla kadar olmalı en fazla

• Aynisinin farkli marka olanini aldim.en buyuk eksikligi katlanamiyor olmasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 - 9 temmuzmuş. yarın son. kalmış mıdır ki?
  • tüplüler varken bunlara para vermek mantıksız.. kömür derdi var bunda bi de
  • ben de tüplü düşünüyorum ama aynı tadı verir mi diye düşünüyorum. tecrübeniz nedir?
  • tuplu ayni tadi verir diyorsaniz bende alacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayrampaşa, kağıthane mağazalarını aradım kalmamış. muhtemelen hiçbirinde kalmamıştır.
  • Konunun yönünü kasıtlı olarak değiştirmek istiyorum :)

Arkadaşlar fiyat iyi görünüyor, alanlara hayırlı olsun şimdiden ama ben size döküm ızgara tavada et olayını da hatırlatmak isterim.

Şiş, adana, urfa, tavuk ürünleri, patlıcan közleme, biber, soğan közleme v.b. için mangal kullanmaya devam ediyorum ama eğer elimde kuzu pirzola öncelikli olmak üzere kuzunun tamamı, dana sırt(antrikot), sırf kıymadan köfte, mantar v.b.bir et varsa demir döküm ızgara kullanıyorum.

Sanırım 1,5 yıldır kullanıyorum ve döküm ızgasız günlerime, kıymetli etleri mangala koyduğuma üzülüyorum. Mangal için yazı beklerken, döküm tava ile kış boyunca balkonda ve mutfakta mangal tadının ötesinde pişirdim etlerimi.

Mangal şöyledir, biz şöyle mangalcıyız tavırlarında fikir sahibi insanlar mesajıma damlayacak olsa da, konuya giriş yaptım. Risk budur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 8 Temmuz 2015; 19:02:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ciyaezim

tuplu ayni tadi verir diyorsaniz bende alacagim.

Yakın bir tat verse de kesinlikle kömürlünün tadını vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topcutalha

Metro marketlerinden alışveriş yapabilmek için hala metro kart gerekiyor değil mi? Kafamıza göre girip alışveriş yapamıyoruz yani?

Girişte TC kimlik no vererek alışveriş yapabiliyorsun. Girişte sana verilen çıktıyı kasada gösteriyorsun. Sıkıntı yok.

Tüp/kömür aynı pişirme ısıl değerlerine sahip değil. İkisinin de artıları eksileri var. Odunlu fırında pişen ekmeğin farklı olması gibi, kömür mangalında pişen et de farklı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 8 Temmuz 2015; 17:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

Konunun yönünü kasıtlı olarak değiştirmek istiyorum :)

Arkadaşlar fiyat iyi görünüyor, alanlara hayırlı olsun şimdiden ama ben size döküm ızgara tavada et olayını da hatırlatmak isterim.

Şiş, adana, urfa, tavuk ürünleri, patlıcan közleme, biber, soğan közleme v.b. için mangal kullanmaya devam ediyorum ama eğer elimde kuzu pirzola öncelikli olmak üzere kuzunun tamamı, dana sırt(antrikot), sırf kıymadan köfte, mantar v.b.bir et varsa demir döküm ızgara kullanıyorum.

Sanırım 1,5 yıldır kullanıyorum ve döküm ızgasız günlerime, kıymetli etleri mangala koyduğuma üzülüyorum. Mangal için yazı beklerken, döküm tava ile kış boyunca balkonda ve mutfakta mangal tadının ötesinde pişirdim etlerimi.

Mangal şöyledir, biz şöyle mangalcıyız tavırlarında fikir sahibi insanlar mesajıma damlayacak olsa da, konuya giriş yaptım. Risk budur :)

mangalın tadı ayrıdır

döküm tavada tercihiniz nedir? demir dökümmü, alüminyum döküm mü? marka vs.?

• metro kart gerekmiyor, girişte bilgilerinizi alıp bi kağıt veriyorlar, kasada onu gösterip ödeme yapabiliyorsunuz.
  • geçen inceledim bahçen varsa bir köşeye koyup orada bırakacaksan ideal yoksa sök tak götür getir uğraşılacak iş değil
  • ankarada oturan arkadaşlar ulus sobacılar çarşısına uğramalarını tavsiye ederim geçen sene 65 tl ye hem mangal hem semaver şeklinde mangal aldım mangalın iç kısmında kazan var üstüne kömürü koyup aynı anda hem çay hemde ızgara yapıyorum hal tarafından girince sonlara doğru sağ taraftaydı dükkan
  • Aynı paraya aynı markanın açılır kapanır pratik mangalı vardı. Çok hoştu az o indirike girse alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.