Şimdi Ara

Tek Yaşayan Birine Uygun Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşim gereği başka bir ilde tek başıma yaşıyorum, çamaşır makinesi almayı düşünüyorum ancak spotçulardan 2.el alma riskine girmek istemiyorum. Çok kaliteli bi makine de almak istemiyorum, 3-4 yıl Kullanılacak, sonrasında zaten tayin durumları olursa yanımda götürme imkanım yok. Bi kaç model gördüm ancak nasıldır nasıl değildir bilemiyorm,aranızda aşağıda paylaştığım makineler hakkında bilgiSi olan var mı? veya başka uygun bi model önerebilecek olan varsa çok iyi olur. Fiyatının uygun olması önemli

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek Yaşayan Birine Uygun Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Bence bu yeter bekara

Şaka bir yana vesteller iyidir bence işini görür en ucuzu neyse onu al gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: judger90

Bence bu yeter bekara

Şaka bir yana vesteller iyidir bence işini görür en ucuzu neyse onu al gitsin

Ahahahah

Hocam en ucuzunu alayım diyorum da hemen bozulursa dıye de korkuyorum acıkcası 😁

• Benzer mantıkla vestel bulaşık makinesi,buzdolabı,aspiratörünü aldım, şimdilik gayet iyi. Vesetlin müşteri memnuniyeti ve teknik servis ağı gayet iyidir.

Vestel alın geçin bence....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Benzer mantıkla vestel bulaşık makinesi,buzdolabı,aspiratörünü aldım, şimdilik gayet iyi. Vesetlin müşteri memnuniyeti ve teknik servis ağı gayet iyidir.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam, buzdolabının modelını ve fiyatını söyler misiniz?

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Vestelin Çamaşır makinesini 2008'de, buzdolabını ağustos/2011'de, bulaşık makinesini 2012'de aldım.

Çamaşır makinesi ve buzdolabı sorunsuz çalışıyor ama bulaşık makinesinin tuşları bas-matik tarzı bir şey, biraz sıkıntılı bir şey.

2006'da aldığım çamaşır makinesini üretim hatası sebebiyle 2008'de değiştirdiler, o makineyi hala kullanıyorum.

Müşteri hizmetleri de gayet iyi aslında, Vestel beyaz eşya ürünlerini tavsiye ederim. Arçelik ve Beko'nun beyaz eşya ürünlerini tavsiye etMeM..

Çamaşır kurutma için diğer markalara bakıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Vestelin Çamaşır makinesini 2008'de, buzdolabını ağustos/2011'de, bulaşık makinesini 2012'de aldım.

Çamaşır makinesi ve buzdolabı sorunsuz çalışıyor ama bulaşık makinesinin tuşları bas-matik tarzı bir şey, biraz sıkıntılı bir şey.

2006'da aldığım çamaşır makinesini üretim hatası sebebiyle 2008'de değiştirdiler, o makineyi hala kullanıyorum.

Müşteri hizmetleri de gayet iyi aslında, Vestel beyaz eşya ürünlerini tavsiye ederim. Arçelik ve Beko'nun beyaz eşya ürünlerini tavsiye etMeM..

Çamaşır kurutma için diğer markalara bakıyorum..

Anladm hocam çok teşekkür ederim cevabın ocon. Vestfrost vestelın alt markası mı oluyor? Vestfrostun 5 kglık modellerinı alayım diyorum fiyatı uygun dıye, tavsiye eder misiniz?

• Altus alın en Arçelik servis güvencesinde başınız ağrımaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Benzer mantıkla vestel bulaşık makinesi,buzdolabı,aspiratörünü aldım, şimdilik gayet iyi. Vesetlin müşteri memnuniyeti ve teknik servis ağı gayet iyidir.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam, buzdolabının modelını ve fiyatını söyler misiniz?

Mesajınızı geç görmüşüm. Satın aldığım dolap bu. İşini iyi yapıyor.
    https://www.vestel.com.tr/vestel-eko-nf480-x

Bunun yanında bulaşık makinesi de şu
    https://www.vestel.com.tr/vestel-bm--301-bulasik-makinesi

Aspiratör. Çift motorlu olması en büyük avantajı.
    https://www.vestel.com.tr/vestel-efes-surgulu-aspirator

• Aldınız mi hocam bende 3 4 yıl kullanacağım ucuz bozulmayacak ürünler alicam tek kullanımlık altus mu vestel mi vestfrost mu almak mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: beratgazi

Aldınız mi hocam bende 3 4 yıl kullanacağım ucuz bozulmayacak ürünler alicam tek kullanımlık altus mu vestel mi vestfrost mu almak mantıklı

Hala bakma aşamasındayım. 10 güne felan eve taşınacam. Bıseyler almak zorundayım artık

• Ayrıca internetten alıp almama konusunda tereddütluyum,bı sikinti yasar mıyım dıye de çekinmiyor değilim.

Bende 10 güne ev kurucam sıfırdan fiyatlar vergi indirimi bitince artmış baya açıkçası artik spotculardan veya teshir bakiyim diyorum bende 4 5 sene kullanıp zaten satıp giderim

• quote:

Orijinalden alıntı: beratgazi

Bende 10 güne ev kurucam sıfırdan fiyatlar vergi indirimi bitince artmış baya açıkçası artik spotculardan veya teshir bakiyim diyorum bende 4 5 sene kullanıp zaten satıp giderim

Beyaz esyada spota güvenemiyorum, dıger esyaları spottan alıcam da ıste beyaz esya sıkıntı

• Daha ucuzunu buldum hocam

http://m.epttavm.com/item/28145902_VestfrostVFCM5100TA1000Devir%C3%87ama%C5%9F%C4%B1rMakinesi#product-big-images

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 6 Ekim 2017; 17:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prinz Eugen

Daha ucuzunu buldum hocam

http://m.epttavm.com/item/28145902_VestfrostVFCM5100TA1000Devir%C3%87ama%C5%9F%C4%B1rMakinesi#product-big-images

Hocam bugün yaşadığım şehirde Fınlux-Vestel 5801 model 5kglık çamaşır makinesine 690 tl fıyat aldım. Aklıma da yattı, sız ne dersınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 6 Ekim 2017; 18:1:6 >

Internette daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz guvenilir sitelerden alırsanız sorun olmaz aynı paraya 6kg olanı alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prinz Eugen

Internette daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz guvenilir sitelerden alırsanız sorun olmaz aynı paraya 6kg olanı alırsınız.

İnternete de çok güvenemiyorum kı hocam ya🙄

Hepsiburadadan buzdolabı aldım kargo eve kadar çıkarıp teslim etti tanınmış sitelerden alırsanız sorun yaşamazsınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.