Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MILWAUKEE BUCKS -- 19 Aralık 2021; 0:7:4 >

• X mahallesinin ismini değiştir, çok kötü bir isim.
  • Ayda 1300 kira + ayrı yaşamaktan kaynaklanan 200 lira civarı masraf olsa 1500. Yılda 18 bin lira eder.

18/5=3,6

Yılın 3,5 ayında sırf ayrı eve çıkabilmek için çalışmış olacaksın. Bir yılın dörtte birinde yani. Karar senin.
  • İşin varsa ve karşılayabiliyorsan bence çık derim. Daha çok paran gidecek evet ama kafan rahat edecek. Şimdi paran daha çok olsa da hiç rahatın yok.
    Veya belli bir plan yap şuraya kadar sabredip durayım şundan sonra çıkayım gibi. Zorlanacaksın ama bu kadar sıkıyorsa kafan daha rahat edecek.
  • Vay be ben annemle yasamak isterken bazilarida tepiyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay be ben annemle yasamak isterken bazilarida tepiyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rarels

İşin varsa ve karşılayabiliyorsan bence çık derim. Daha çok paran gidecek evet ama kafan rahat edecek. Şimdi paran daha çok olsa da hiç rahatın yok.
    Veya belli bir plan yap şuraya kadar sabredip durayım şundan sonra çıkayım gibi. Zorlanacaksın ama bu kadar sıkıyorsa kafan daha rahat edecek.
    Ayrı eve çıkınca da dertler bitmeyecek ki ... En azından burada yani annemin evinde bir düzen var bekar evinde kaos var düzen yok.

Fakat bekar evindeki kaos mu annenin can sıkan lafları mı dersen tabiki de bekar evi kaosu derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MILWAUKEE BUCKS

Ayrı eve çıkınca da dertler bitmeyecek ki ... En azından burada yani annemin evinde bir düzen var bekar evinde kaos var düzen yok.

Fakat bekar evindeki kaos mu annenin can sıkan lafları mı dersen tabiki de bekar evi kaosu derim

Alıntıları Göster
    Öyle tabii ki. Dertler bitecek diye bir şey yok maalesef. Düzen yok ama zorlansan da elbet kurarsın bir şekilde düzenini ki düzeninin oturtunca rahatlarsın. Dertlerin başka türlü olacak, dert bitmez.

Benim evde de anne yerine baba sorunu var. Diğer ay tek başıma çıkacağım eve. Düzensizliktir, maddiyattır, kendine bakmaktır vs zor olacak ama günün sonunda kendin yaptığın için bunları ayrı hoşuna gidecek ve annnenden laf dinleyip durmayacaksın. Tabii bunu yaparken zor olacağını bilmek gerekiyor, hayat toz pembe değil tabii. Ama bana göre değer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.