Şimdi Ara

Tek veya çift fanlı gtx 1050ti ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tek fan veya çift fan modeli ekstradan fps kazandırmaz sadece sıcaklığını düşürür ha saat hızı arttırılmış da olabilir o da birkaç fps oynar.Eğer kasanızın hava tahliyesi iyi ise tek fanlısını alın.Eğer çok fanlı isterseniz aleyna tilki edition alın(bu espri iyi geldi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Zotac dual fan OC modeli en ağır oyunlarda (BF1 64 kişilik map) 51-53 derece

Tek fanlı 1050ti için ne dıyorsunuz acaba alayımmı? Sırf bu ıkılemde kaldım pc yı toplayamıyorum oyunsuz kaldım :(

Tek fandan fek fana cok fark var. Zotac mini modeli var mesela rezalet ama giga, msi tek fanlilar zotac miniye gore biraz daha iyi sogutma performansi sundugu icin alinabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Tek fanlı 1050ti için ne dıyorsunuz acaba alayımmı? Sırf bu ıkılemde kaldım pc yı toplayamıyorum oyunsuz kaldım :(

Biraz geç ama ben MSI'ın 4 GB tek fanlı modelini kullanıyorum. Alırken çok tereddüt ettim ısınma olayından dolayı ama kesinlikle öyle bir şey yok çok stabil çalışıyor 40 50 60:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atropyn

quote:

quote:

Biraz geç ama ben MSI'ın 4 GB tek fanlı modelini kullanıyorum. Alırken çok tereddüt ettim ısınma olayından dolayı ama kesinlikle öyle bir şey yok çok stabil çalışıyor 40 50 60:)

aldığınız kartın linkini atarmısnız

• quote:

Orijinalden alıntı: tolganity

quote:

Orijinalden alıntı: atropyn

quote:

quote:

aldığınız kartın linkini atarmısnız

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1050-4gb-oc-gddr5-128bit-nvidia-dx12-ekran-karti.html#genel-bakis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.