Şimdi Ara

Tek sayı senesi(2019), sınav muhtemelen zor olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
2.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi, muhtemelen sağlam soruların geldiği sene olacak. 2013,2015,2017 sınavlarına bakarsanız tamamında matematiğin çok sağlam sorulduğunu göreceksinizdir. 2014,2016,2018(sadece aytsine girdim bunun tam hatırlayamıyorum ama) sınavları da kolay olan ve daha çok yığılmanın yaşandığı seneler. Bunu niye yazdın diyecek olursanız, eğer sınav zor gelirse bilin ki sizle birlikte birçok kişi zorlanacak.
    Ayrıca boş yapma niye sallıyosun diyen varsa tartışabilirim, ODTÜ bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim ben de 2016'daki yığılmadan dolayı iyi yapamayıp 2017'de yerleştim. Herkese iyi çalışmalar, kolay gelsin

• Soru sayısı azaldıgından dolayı sınavın zor olması kolay olmasından iyi bence 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam da bunu sen niye düşünme gereği hissettin ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buranın bana katkısı çok oldu hocam, ben de tahminimi söyleyeyim belki siz de bunun üzerine düşünüp önlem alırsınız diye söylemek istedim.
  • Tek sayı muhabbeti yine başladı.Bir de bu sene soruları TÜBİTAK hazırlıyor muhabbeti vardı,ona ne oldu acaba?

• Hocam ben de mezuna kaldım hedefim odtü bilgisayar. Umarım sizinki gibi olur sonum. Sınavda inşallah zor gelir. Yığılma olmasından iyidir.

• Kendi hür iradesi var sanane istedigini yazar paylasir adam

• Oğlum dalga geçmişsiniz ama adam haklı hem de sadece bu sene için değil meşhur öss 2007-2009 zamanından beri böyle

Yalansa yalan diyin istatistikler rakamlar ortada tek senelerde ortalamalar hep ardılı çift seneye göre düşük çıkmış. Tesadüf olamaz.

Güzel tespit bence de aynen öyle olacak.
  • her sene aynı aptal muhabbet dönüyor şunu unutmayın adamlar her sene gayet iyi eliyor … siz bunları düşünmeyin
  • Daha zor olamaz. Gecen senenin ayt ortalamalarına bakın lütfen. Milleti - netle mi üniversiteye yerleştirecekler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 25 Mart 2019; 22:33:5 >
  • Hocam öyle demeyin soru sayıları eski sisteme göre azaldı daha düşük çıkması gayet doğal.
  • Hocam 2018 ayarında olacak şoyle anlatayim tyt de tryi hafiletip mata yuklenecekler aytde ise edb yukseltip tarihe ve cografyaya yüklenecekler mat 2 ise aynı kalır diye tahmin ediyorum zaten gecen yil döküldük bu mat 1 de rasyonel ve köklü soracaklar bide 2 e tame daha eski tarz sorabilirler bence

• Matematik zor fen kolay-orta olur yine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desene yine TÜBİTAK hazırlıyor

• Bu sene zor olacak. Kaynak:Ösym'de çaydanlık olan amcam.

• savcınız kullanıcısına yanıt
    Hocam ama öyle demeyin, kaç yılındayız? 2019, baştaki iki ile ikiyi çarpın 4 yapar. 2019'un sonundaki 1 ve 9 u toplayın, 10 yapar. İlk elde ettiğimiz 4 ile sonradan bulduğumuz 10u çarparsak 40 yapar ve ösym'nin 40. yıldönümü...
  • Bu sorunun cevabını biri çok iyi bilir... Pharmaton asla hız kesme.
  • bence de
    2013 en zor lys matematik
    2015 en zor ygs türkçe
    2017 en zor ygs matematik ve en zor lys geometri
    2019 en zor ?
  • Zor olursa çalışan için daha iyi zaten, iyi hazırlanmayana beleş net yok demek.
    Asıl seneye ne olacak? Sanıyorum OSYM tarihinde ilk ve son olarak iki basamaklı bir sayının iki kez tekrarlandığı bir yıl 20-20 olacak, 2121'ye kadar gözlemlenemeyecek bir durum bu. Artık bunun şerefine "çok özel" bir sınav hazırlarlar
  • Yanlış değilsem tek ve 3 ün katı sayılarda IMF hazırlıyor soruları

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.