Şimdi Ara

Tek Kullanımlık Yüz Maskeleri 6.90 (Eklemelerle 4 Ürün Oldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
3.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ürünler yurtdışı fiyatından daha ucuza denk geliyor sanırım. 3 adet alınca kargo beleşe geliyor, dur bi deneme yapalım :) teşekkürler fırsat için.
  • Bu nasıldır, kullananlar yorum yapabilir mi?
  • Uygun fiyat sipariş ettim hanım için ama inşallah tarihi falan geçmemiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Bu konuda yaşadığım bir tecrübeyi anlatayım. Eşim farklı bir markanın tek kullanımlık maskesini sipariş ettirmişti. Ürün geldiğinde SKT 4 ay geçmişti. İletişime geçtiğimde öğrendim ki bu tip ürünlerin çoğunda sadece üretim tarihi yazılıyormuş. Bildiğim kadarıyla bu tarz ürünlerin ömrü 2-3 sene oluyor zaten.
  • bu maskelerin cilde faydası oluyor mu hocam?
  • İlk lintekinde içerik olarak kuş tükürüğü varmış. Ben almiiim

• Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    Eşim olduğunu düşünüyor olmalı ki bana sürekli bunlara para harcatıyor. Ama ben kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım.
  • aldık bakalım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

İlk lintekinde içerik olarak kuş tükürüğü varmış. Ben almiiim
    Adamlar uzak doğuda (kore çin) hatta endonezyada mağaralara ve köprü altlarına giderek kuşların tükrüğü ile yaptığı yuvalardan alıyorlar (bazılarının geçimi bundan) pahalı da bir ürün çorbasını restoranlarda yapıp satıyorlar. toplayıcılırda evinde yapıp içiyorki immün yani bağışıklık sistemine aşırı faydalı bir ürün... (kuş tükrüğüne ithafen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messroe -- 16 Eylül 2019; 15:10:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: messroe

Adamlar uzak doğuda (kore çin) hatta endonezyada mağaralara ve köprü altlarına giderek kuşların tükrüğü ile yaptığı yuvalardan alıyorlar (bazılarının geçimi bundan) pahalı da bir ürün çorbasını restoranlarda yapıp satıyorlar. toplayıcılırda evinde yapıp içiyorki immün yani bağışıklık sistemine aşırı faydalı bir ürün... (kuş tükrüğüne ithafen)

Alıntıları Göster
    Konuya çok hakimsiniz :)

• Bu kadar önemli bir maddeyse nasıl oluyor da 6.90₺ye satılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tek kullanımlık maske denince bende matkap vs. kullanırken ağız burun koruyan maskelerden zannettim ,bir baktım işler benim düşündüğümden çok farklı :)
  • Suratına tükürseler yarabbi şükür dersin deyimi gerçek oluyor sanırım 😄

Kuş tükürüğü nedir abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 18 Eylül 2019; 12:59:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

tek kullanımlık maske denince bende matkap vs. kullanırken ağız burun koruyan maskelerden zannettim ,bir baktım işler benim düşündüğümden çok farklı :)
    Algıda seçicilik :)
  • Bitmemiş hala. Bir parti alayım.
  • aldım yaptım yüzümü baya yumşattı dokununca hissediyorsun ama görüntüde bi değişiklik olmadı ama güzel tavsiye ederim

• kuş salyası çok meşhurdur. uzak doğuda yok satıyor.
  • Sipariş verdiğim ürünler geldi, kullanma fırsatımızda oldu. Memnun kaldım, hazır aynı fiyattayken bir daha sipariş vereceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.