Şimdi Ara

Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeşine bu kağıdı verip eline tutturamıyorsun yani ? Güzel eğer çalışmasaydım ve vaktim bol olsaydı ortaya çıkarırdım foyanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ve tanrı onu yarattı

Kardeşine bu kağıdı verip eline tutturamıyorsun yani ? Güzel eğer çalışmasaydım ve vaktim bol olsaydı ortaya çıkarırdım foyanı

Abi ya tamam yarın çekerim doğru düzgün nası istediğini söyle sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer_amy

quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

2006'lı değilim tabii ki ama cidden 2003'lüyüm.

2003'lüler aramızda

2003 nedir ya arkadaş ben üniversiteye gidiyordum 2003'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Orijinalden alıntı: slayer_amy

quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

2006'lı değilim tabii ki ama cidden 2003'lüyüm.

2003'lüler aramızda

2003 nedir ya arkadaş ben üniversiteye gidiyordum 2003'de.

Abi ben 2002 liyim.

• Uppala

• Abi muhahahahajajajajajajaajajajahahahashajajdkspeokw nbcpfkcmcöwncpwkqısajahahwoovmek pffngldldkekekfkcekfkfkekgkfekcldkekcowld

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuriyama Mirai

Abi muhahahahajajajajajajaajajajahahahashajajdkspeokw nbcpfkcmcöwncpwkqısajahahwoovmek pffngldldkekekfkcekfkfkekgkfekcldkekcowld

Gayet ciddi okurken bu nedir

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan fare senin ne görmüşlüğün varda burda sidik yarıştırıyorsun abilerinle ? Küçük yaştan üye oldum diyor senin küçük yaştan kastın ne 7-8 mi ?

Ya bırakın şu veledi bir de karşiniza alip ciddi ciddi laf yetiştiriyorsunuz yapmayın allahaşkına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agu agu agu.
  • bide bf mi oynuyon allah kahretsin kimlerle oynuyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve tanrı onu yarattı V kullanıcısına yanıt
    kardesim gercrk bu ben hep goruyorum bunu o kadar ozguven varki onceden telefon numarasini falan yazmis imzasina almistimda kayboldu :-) hatta bi kac kisi dalga gecmisti tc kimliginide yaz diye :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: anticor

Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D

• 2006'lı adamlar varmış. Ulan biz o yıllarda eski üyeydik
  • Yok yani benim ablamadığım mynette binlerce foton olsa, dh de yıllardır bulunsan noluyor yani. Konu sahibi kardeşim seni bunlar mı yüceltecwk kurtaracak ipe sapa yarar bir adam yapacak. Hayatın yapmışssın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hudays

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Sevgili kardeşim;

Lise ve üniversitede alt sınıflar yani yaşça küçük olanlar civciv diye çağrılır. Yüksek lisans yapmak kısmet olursa, orada da çömez lafını duyacaksın.

Burası konu dışı. Burada civciv, çömez gibi tabirlerin karşılığı da sincap. O yüzden bunu saygısızlık olarak görmemen gerek. Ha yok ben çok alınganım ayrıca saçma konu açsam da saygı beklerim dersen "konu dışı özel" bölümüne alalım seni.

Not: Herkez değil herkes. Hocaların dil bilgisi dersinde bu gibi hatalardan puanını kırar. (Büyük Sincap tavsiyesi.)

Not2: Yaptığımız hatayı kabul edip, doğrusunu uygulamak bize hiçbir şey kaybettirmez. Kafanızın dikine gidip yaptığınız hatayı yüksek sesle ya da büyük punto ile yinelemek ise sizi komik duruma düşürür ve size bir şey kazandırmaz. Lafla uslanmayanın hakkı olan bir şey vardır. Bu tavırlardan vazgeçilmediği sürece o şey ile maddi veya manevi olarak ilerleyen yıllarda karşılaşılır. Ana baba himayesindeki gibi sanmamak gerek hayatı...

Hocam hayatta siz daha bilgilisiniz. Ben ise dh de .

Bunu dedirttiniz ya Yuh artık.

Dh konu dışına 3000 den fazla mesaj verdim ben. Gece saat 4 lere kadar durdum ben. Şu zamana kadar her konuma yorum yazan kişiler için bir listem bile var. İnternette o kişilerin neyi varsa araştırıyorum. Sapık kim olduğu belli değil 20 yaşımdayım diyip 13 yaşında kaç kişi gördüm ben. En iyi en zor ifşaları kaç kere bulduk biz. Birde benim fake hesabın kaç yıllık olduğunu saymıyorum bile. Taaa küçükken dh de üye olmuştum. Bir konuya mesaj atmak için. Şimdi bunu açtım. Rahatım. Yani daha fazla şey SİZDEN biliyorum. Şu zamana kadar dh de 200 den fazla chatte 10 sayfa üstü yaptım. Sövüpde kaç kere ban almayan kişileri gördüm. O zamana kadar 1 kere şikayet etmedim bile. PM ye gelip hep konuştum.

Anlayamazsın...

Benim de konu dışında 5k mesajım varmış, ustan olarak burayı terketmeni emrediyorum.

• vay be ilk üye olduğum zamanlarda konu dışına, konu açmayı bırak mesaj atmaya çekinirdim şimdi ki gençlik laf dalaşına bile giriyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.