Şimdi Ara

Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumdan soğudum, kimlerle muhattap oluyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hudays

30 dk sonra edit yapacağım.

Yaptım.
     Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D

doğmadan önce baban hesabını almış kardeş hll
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

İroni ne demek???

• Ben Doğduğumdan sonra almış. Benim için değil bilgi almak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E340E8628 -- 23 Eylül 2014; 23:12:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

İroni ne demek???

Iron yani demirden geliyo.
    demir gibi demek. liseliler bilmez.
  • Yok hayır, küfürle de pek alakam yoktur

Sohbet platformunda görevli olduğum sunucular; doruk, mircturk, zurna ve ok.net idi.

2009-2013 arası ise web alanında kendi işlerime ağırlık vermeyi tercih ettim. Yine de o günler (97-09 arası), güzel günlerdi.

Şimdi kendi mesleğimi yapıyorum, dh dışında takip ettiğim forum da yoktur. Arasıra r10 o kadar.

Konu dışında açılan çoğu konuya blok atsam da yine de sevdiğim bir bölüm burası

*** Bu arada özrün için teşekkür ederim @hudays. Tekrar ediyorum ilk mesajım yüzünden alınmanı istemem. Biliyorsun bu gelenek gibi bir şey burada. Yine de rahatsız oluyorum dersen editleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reguse -- 23 Eylül 2014; 23:27:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam hayatta siz daha bilgilisiniz. Ben ise dh de .

Bunu dedirttiniz ya Yuh artık.

Dh konu dışına 3000 den fazla mesaj verdim ben. Gece saat 4 lere kadar durdum ben. Şu zamana kadar her konuma yorum yazan kişiler için bir listem bile var. İnternette o kişilerin neyi varsa araştırıyorum. Sapık kim olduğu belli değil 20 yaşımdayım diyip 13 yaşında kaç kişi gördüm ben. En iyi en zor ifşaları kaç kere bulduk biz. Birde benim fake hesabın kaç yıllık olduğunu saymıyorum bile. Taaa küçükken dh de üye olmuştum. Bir konuya mesaj atmak için. Şimdi bunu açtım. Rahatım. Yani daha fazla şey SİZDEN biliyorum. Şu zamana kadar dh de 200 den fazla chatte 10 sayfa üstü yaptım. Sövüpde kaç kere ban almayan kişileri gördüm. O zamana kadar 1 kere şikayet etmedim bile. PM ye gelip hep konuştum.

Anlayamazsın...

• Niye kimse dont 2002 yazmamis?

• Trol olmasını istedim ilk kez

• Konun ortasına kussam tam olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

Heil school, Heil Loader.

Tek Okul, Tek Lider,Adolf Hits.

loader mi
  • Üye alımlarını 2000'lerde kapamaları lazımdı.

Bu adamla aramda 10 yaş var lan benim
  • Aynı ilçede yaşıyorum.
  • Insan 91'li olunca 2000 kuşağı kulağa çok garip geliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Sevgili kardeşim;

Lise ve üniversitede alt sınıflar yani yaşça küçük olanlar civciv diye çağrılır. Yüksek lisans yapmak kısmet olursa, orada da çömez lafını duyacaksın.

Burası konu dışı. Burada civciv, çömez gibi tabirlerin karşılığı da sincap. O yüzden bunu saygısızlık olarak görmemen gerek. Ha yok ben çok alınganım ayrıca saçma konu açsam da saygı beklerim dersen "konu dışı özel" bölümüne alalım seni.

Not: Herkez değil herkes. Hocaların dil bilgisi dersinde bu gibi hatalardan puanını kırar. (Büyük Sincap tavsiyesi.)

Not2: Yaptığımız hatayı kabul edip, doğrusunu uygulamak bize hiçbir şey kaybettirmez. Kafanızın dikine gidip yaptığınız hatayı yüksek sesle ya da büyük punto ile yinelemek ise sizi komik duruma düşürür ve size bir şey kazandırmaz. Lafla uslanmayanın hakkı olan bir şey vardır. Bu tavırlardan vazgeçilmediği sürece o şey ile maddi veya manevi olarak ilerleyen yıllarda karşılaşılır. Ana baba himayesindeki gibi sanmamak gerek hayatı...

Hocam hayatta siz daha bilgilisiniz. Ben ise dh de .

Bunu dedirttiniz ya Yuh artık.

Dh konu dışına 3000 den fazla mesaj verdim ben. Gece saat 4 lere kadar durdum ben. Şu zamana kadar her konuma yorum yazan kişiler için bir listem bile var. İnternette o kişilerin neyi varsa araştırıyorum. Sapık kim olduğu belli değil 20 yaşımdayım diyip 13 yaşında kaç kişi gördüm ben. En iyi en zor ifşaları kaç kere bulduk biz. Birde benim fake hesabın kaç yıllık olduğunu saymıyorum bile. Taaa küçükken dh de üye olmuştum. Bir konuya mesaj atmak için. Şimdi bunu açtım. Rahatım. Yani daha fazla şey SİZDEN biliyorum. Şu zamana kadar dh de 200 den fazla chatte 10 sayfa üstü yaptım. Sövüpde kaç kere ban almayan kişileri gördüm. O zamana kadar 1 kere şikayet etmedim bile. PM ye gelip hep konuştum.

Anlayamazsın...

• 40 yıldır kiralık katilim ilk kez awp mermisinin yön değiştirdiğine tanık oldum bune lan
  • Düşünün beyler adam ellerini kullanmadan selfie çekmiş

• Çocuk ufak tefek bir de yazdıklarına bak kendinden büyük.
  • HerkeS olmasın? 'z' ile değil 's' ile abicim o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly
    Iron yani demirden geliyo.
    demir gibi demek. liseliler bilmez.

Peki abi bu ironi ironmanın kardeşimi oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.