Şimdi Ara

Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
4
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cardiff

Öncelikle 2002'li abim ben de 2006'lıyım bizle çok dalga geçiyorlar fazla aldırma forum seninle gurur duyuyor arkandayız

Umarim ironidir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide hocam diyo ya, gerçekte görse abi yapma abi der.
    forumda beyler, hocam falan diye millete artistlik taslıyor
    ah 2000li sincap çetesi ah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipaly -- 23 Eylül 2014; 20:34:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hudays

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

30 dk sonra edit yapacağım.

Yaptım.
     Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D

Başkasının çektiği fotoğrafa selfie denmez sincap.

Büyük sincap telefonlarda zaman ayarı var bilmeden konuşma. Telefonu dayadım masaya. Kılıfım var zaten. Tereciye tere yapmayı öğretme diye bir söz vardır.

Tereciler tere yapmaz, tere satar. Bilmediğin deyimleri kullanma.

• Puhahahahahahahahhaha

• bodyugard hüdaverdi
  • son 1 sene dh de z kusagi cogaldi.artik burayi birakma vakti geldi de geciyor.

• Gülüm sen çok büyütmüşsün dh yi gözünde farklı ilgi alanları bul kendine çıkar at gözlüğünü

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockMafia -- 23 Eylül 2014; 21:26:22 >
  • quote:

quote:

Ben 97 yılından beri net ile uğraşıyorum. Hayatımın hatrı sayılır bir kısmını bu şekilde geçirdim.

İnternet DH'den ibaret değil. Sen dh'de paylaşım yapacak yaşa gelmeden önce biz mynet'e, doruknete, superonline'a hizmet veriyorduk.

Kısacası sidik yarıştırmanın alemi yok. Sen 13 yaşındasın, ben 28. Komik olma daha fazla.

İlk yorumum dışındakileri tavsiye olarak kabul edebilirsin.

Kolay gelsin, başarılar.

Mynette bir sürü fotom var fake hesap adına. Bende yıllarca babam sayesinde zaman geçirdim. Allahtan asosyal biri değilim.

Ama tamam ben özür diliyorum...

Edebiyat görmüyoruz. Boşver telefondan kötü yazıyorum.

İlk olarak adam sen daha doğmadan önce onlarla uğraşıyodu bunu bi fark et sonra konuş.

Yazım yanlışları edebiyatla değil dil anlatım dersiyle ilgilidir. Ne okursan oku dil anlatım görürsün.

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RockMafia

Üyelik tarihi 2001

Doğum tarihi üyelik değil Hüdaverdi fotoğraf atıp durma millet dalga geçiyor
  • Ulan 2000lileri geçtim herkes kendinden buyuklere artistlik yapar olmus olum sizin etiniz ne budunuz ne ki lan ?

Edit: Birde hocam mocam diyor , abi bu ne cocuklar bu kadar mi caresiz olursunuz neden burada takilirsiniz ki hiç anlamiyorum sizi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cowinenge -- 23 Eylül 2014; 22:06:12 >
  • müdüre gönderdim fotoğrafı yarın disipline gidecen haberin olsun okulda görev başında selfie çekmeler felan yandın olm sen
  • Çocukla aramızda 11-12 yaş var yahu biz mi fosil olduk acaba

•  Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D
  • çocuğu rahat bırakın la
  • citizen gormeden biri konuyu silsin forumu kapatir veletler basmis forumu diye

• quote:

Ben 97 yılından beri net ile uğraşıyorum. Hayatımın hatrı sayılır bir kısmını bu şekilde geçirdim.

İnternet DH'den ibaret değil. Sen dh'de paylaşım yapacak yaşa gelmeden önce biz mynet'e, doruknete, superonline'a hizmet veriyorduk.

Kısacası sidik yarıştırmanın alemi yok. Sen 13 yaşındasın, ben 28. Komik olma daha fazla.

İlk yorumum dışındakileri tavsiye olarak kabul edebilirsin.

Kolay gelsin, başarılar.

Mynet sohbet mi ? Oper'dım bir zamanlar orda kesin sövmüşsünüzdur bana o zamanlar Hey gidi mynet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Tek kişilik okulda nöbetçi selfiesi :D

• IVBACK kullanıcısına yanıt
    İroni ne demek???
  • Görmebak kullanıcısına yanıt
    Abi adamı ben daha şikayet etmeden benden başkası şikayet etmiş bu kafa ne ? Nerden biliyorsunuz ben belki şikayetçi değilim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.