Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tek Ders Sınavına Girmiş Olan Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tek Ders Sınavına Girmiş Olan Var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2237 Mesaj
    Arkadaşlar önümüzdeki hafta İstanbul Üniversitesinde Temel Matematik 2 dersinden tek ders sınavına girip mezun olacağım. Ancak sorun şu ki ben bu dersi 4 yıldır veremiyorum 😀

Dersin başına oturup anlamaya çalıştım, kafa yordum ama kafam matematiği türev integrali almıyor hiçbir şekilde. Bilen arkadaşlarımdan yardım istedim onlar da çoktan unutmuşlar. 12 hafta boyunca anlatılan dersi ben 1 haftada halletmeye çalışacağım. Üstelik 2. Dönem dersi

Aranızda Daha önce buna benzer durumda olup da tek dersten geçen var mı? Sizce hoca yardımcı olur mu içim içimi yiyor veremezsem diye.

Edit: Çıkmış soruları sordular hiç zorlanmadan geçtim kafaya takmaya gerek yokmuş 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HatersGonnaHate -- 8 Şubat 2018; 19:40:27 >

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersimli62f -- 3 Şubat 2018; 20:11:21 >
    2237 Mesaj

Hocam içimi rahatlattın yemin ederim 1 hafta bu stresle nasıl yaşıcam bilmiyorum İnşallah dediğin gibi olur. Hoca ile konuştum merak etme geçersin rahat ol dedi ama yine de içimde bir şüphe ve korku var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HatersGonnaHate -- 3 Şubat 2018; 21:35:57 >
    |
    |
    dersimli62f kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Hocam içimi rahatlattın yemin ederim 1 hafta bu stresle nasıl yaşıcam bilmiyorum İnşallah dediğin gibi olur. Hoca ile konuştum merak etme geçersin rahat ol dedi ama yine de içimde bir şüphe ve korku var

bölüm ne?

POTANSİYEL TROLL
    > > > DH MEMSTATS TIKLA < < <
  • Yarbay
    2237 Mesaj

Işletme Fakültesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Holy Templar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.