Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tek Çekim İptali

6
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3928 Mesaj
      29 Mayıs 2012 15:18:30 Konu Sahibi
      Az önce 110 TL lik alışveriş yaptım. Görevliye 8 taksit olacak dedim. Kız tek çekim yapmış. Sonra iptal etti ki elimde iptal belgesi var. Ardından 8 çekim yaptı. Yaklaşık 1 saat sonra bankayı aradım. Durumu anlattım. Müşteri temsilcisi 110 tl lik tek çekim yapılmış diyor. Taksit yok diyor? Elimde iptal belgesi var diyorum ama anlatamıyorum onay kodunu da verdim ama nafile. Banka garanti bankası. Taksitli alışverişe 30 tl çip para hediye edeceklerdi oda gözükmüyor ...

Acaba bir gün sonrasına mı yansır?

Başına böyle bir şey gelen var mı? Ne yapmam lazım?

|
      |
      29 Mayıs 2012 15:22:23
      Musteri hizmetleri ile cozemezseniz hakem heyetine elinizdeki belge ile basvurabilirsiniz buyuk ihtimalle cozeceklerdir.
      29 Mayıs 2012 15:29:26 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Dion

Musteri hizmetleri ile cozemezseniz hakem heyetine elinizdeki belge ile basvurabilirsiniz buyuk ihtimalle cozeceklerdir.

Satın aldığım yer biz kasayı kapatmadık. Akşama kapatınca düzelecektir dedi. Yani yarını bekleyeceğim. Onlar biz düzeltiriz dediler. Zaten kartın hesap kesim tarihi ayın 5 i
      29 Mayıs 2012 15:33:16
      quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

Satın aldığım yer biz kasayı kapatmadık. Akşama kapatınca düzelecektir dedi. Yani yarını bekleyeceğim. Onlar biz düzeltiriz dediler. Zaten kartın hesap kesim tarihi ayın 5 i

Umarim duzelir, birkez benimde basima geldi adam bir sifir fazla atmis yanlislikla iptal isleminden sonra bankayi aradim onayladilar. Tekrar gecmis olsun.
      29 Mayıs 2012 15:53:28 Konu Sahibi
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

Umarim duzelir, birkez benimde basima geldi adam bir sifir fazla atmis yanlislikla iptal isleminden sonra bankayi aradim onayladilar. Tekrar gecmis olsun.

Teşekkürler
      |
      |

• Yüzbaşı
      351 Mesaj
      29 Mayıs 2012 15:57:41
      Postan gunsonu almadiklari icin bugun gozukmez yarin iptal olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      29 Mayıs 2012 16:00:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: teomanda

Postan gunsonu almadiklari icin bugun gozukmez yarin iptal olur...

Aradım onlarda aynı şeyi söylediler.

Hem taksit için bana lazım hem de banka bana 30 tl çip para verecek o yüzden şart yani
      |
      |
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.