Şimdi Ara

Tek Çekim İptali

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce 110 TL lik alışveriş yaptım. Görevliye 8 taksit olacak dedim. Kız tek çekim yapmış. Sonra iptal etti ki elimde iptal belgesi var. Ardından 8 çekim yaptı. Yaklaşık 1 saat sonra bankayı aradım. Durumu anlattım. Müşteri temsilcisi 110 tl lik tek çekim yapılmış diyor. Taksit yok diyor? Elimde iptal belgesi var diyorum ama anlatamıyorum onay kodunu da verdim ama nafile. Banka garanti bankası. Taksitli alışverişe 30 tl çip para hediye edeceklerdi oda gözükmüyor ...

Acaba bir gün sonrasına mı yansır?

Başına böyle bir şey gelen var mı? Ne yapmam lazım?

• Musteri hizmetleri ile cozemezseniz hakem heyetine elinizdeki belge ile basvurabilirsiniz buyuk ihtimalle cozeceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dion

Musteri hizmetleri ile cozemezseniz hakem heyetine elinizdeki belge ile basvurabilirsiniz buyuk ihtimalle cozeceklerdir.

Satın aldığım yer biz kasayı kapatmadık. Akşama kapatınca düzelecektir dedi. Yani yarını bekleyeceğim. Onlar biz düzeltiriz dediler. Zaten kartın hesap kesim tarihi ayın 5 i
  • quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

Musteri hizmetleri ile cozemezseniz hakem heyetine elinizdeki belge ile basvurabilirsiniz buyuk ihtimalle cozeceklerdir.

Satın aldığım yer biz kasayı kapatmadık. Akşama kapatınca düzelecektir dedi. Yani yarını bekleyeceğim. Onlar biz düzeltiriz dediler. Zaten kartın hesap kesim tarihi ayın 5 i

Umarim duzelir, birkez benimde basima geldi adam bir sifir fazla atmis yanlislikla iptal isleminden sonra bankayi aradim onayladilar. Tekrar gecmis olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B o S c H

quote:

Umarim duzelir, birkez benimde basima geldi adam bir sifir fazla atmis yanlislikla iptal isleminden sonra bankayi aradim onayladilar. Tekrar gecmis olsun.

Teşekkürler
  • Postan gunsonu almadiklari icin bugun gozukmez yarin iptal olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teomanda

Postan gunsonu almadiklari icin bugun gozukmez yarin iptal olur...

Aradım onlarda aynı şeyi söylediler.

Hem taksit için bana lazım hem de banka bana 30 tl çip para verecek o yüzden şart yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.