Şimdi Ara

Tek bir numara engelleme hizmeti varmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
268.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar telefon modelim nokıa 1203 gelen aramalardan numarayaı filtre listesine eklerseniz o numara sizi aradıgında telefon çalmaz ama çagrı gelir isterseniz cevaplayıp konuşabilirsiniz yada hiç farkında olmamış gibi davrana bilirsiniz şimdilik bildigim tek çözüm bu
  • arkadaşlar sakın bu kodları yazmayın... tanıdığım bi turkcell bayiisine sordum... "böyle bir şey yok dedi, istersen dene ama sonra faturan 2 milyar gelince bana gelirsen tanımam" her ay böyle kodlara inanıp yazan ve faturasını şikayet eden bir sürü mağdur geliyormuş. böyle dolandırıcalara inanmayalım lütfen... eğer biri admine şikayet ederse şu kodları kaldırtsın..
  • merhaba Arkadaşlar :
    BÖyle şeylerle kafanızı yormayın acıp müşteri hizmetlerini rahatsız etmeyın boşuna ne tüşlama yöntemi ile falan engeleme gibi şeyler olmuyor bu konuda yetkili olarak söylüyorum türcelde yada başka yerde yok ok :D
  • kardeş dedğin kodu denedim UNKNOWN APPLICATION yazısı çıktı
  • Aynen arkadaşımızın da dediği gibi samsung marka telefonlarda hem arayan kişileri red etme listei var hemde mesaj atan kişileri msn de oldugu gibi engelleyip açma seçeneklerimiz var artık bnde samsung kullanıcısıyım bu özelliklerinden dolayı. şuana kdr samsung e-250,samsung c5212 gibi modellerde bu özelliklerin şahsen var olduğunu biliorum

numara engelleme : aranan numaranın üzerine gelerek seçenekler diyoruz > 7. sıradaki rededilecek listesine ekle dediğimizde engellediğimiz numara sizi aradığında "Aradığınız numaraya ulaşılamıyor" sesini duyacak
    Mesaj Engelleme: Mesajlar > Ayarlar > Metin Mesajları > Numara Engelleme'ye gelerek engellenecek numarayı listeye ekliyoruz ve kaydetdiğimizde kimse sizi rahatsız edemeyecekdir :)

HAdi Kolay Gelsin ....

Seo Optimizasyon

• yıllardır operatörlerden böyle bir hizmetin çıkmasını bekledim ama yok.
    Android cihazlarda çalışan, numara engelleme programına ihtiyacım var.

herşey ayda 7 lira ücretli kablo tv ye başvurmamla başladı.

4 kez türksat
    2 kez d-smart
    1 kez digiturk müşteri hizmetleri cep telefonumdan arayıp tanıtım yapmak istediler(artık kim müşteri bilgilerini pazarlıyorsa) ilgilenmiyorum aramayın diyorum nafile.

yine kredi kartı satmak için arayan bankaların da numaralarını filtrelemede kullanacağım.

kullandığınız, sorunsuz çalışan, android marketten indirip kurabileceğim numara engelleme/bloklama programı önerilerinizi bekliyorum.
  • arkadaşlar sony ericsson w995 kullanıyorum bana acilen sadece bir iki kişiyi engelleyebilecegim bir program lazım... hala yokmu böyşle birşey... bilen varsa lütfen çok acil yardım etsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanw42 -- 1 Aralık 2011; 17:48:01 >
  • arkadaşlar bende 6300 kulllanıyorum hattım vodafone nasıl yapabilirz acaba numara engelleme yardımcı olabilrmsnz ??
  • HTC desire s n öyle bir özellliği var. İstediğiniz numarayı engelleyebiliyorsunuz. bilginiz olsun...
  • engelleme hızmetı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishwarzone

engelleme hızmetı var

engelleme hizmeti varken onu sölermisin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.