Şimdi Ara

Tek başına interrail yapılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 yasındaki biri tek başına interrail yapabilir mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Face kullanıyorsanız ınterrail türkiye grubuna bakın. Yapan çok.
  • 2018 eylul ayinda yapmayi planliyorum . Ben de tek basina istiyorum ve ingilozcm peek iyi degil . Bu yaslarinda yapabilecegin en macerali olay

• Emre Durmuş kardeşimiz tek başına 3 yıldır dünyayı geziyor. Tabi ki yapılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada da bir tane arkadaş vardı tek başına giden. Konusu vardı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyrasil

Hocam tek yapmak daha iyi bence, hem kafanıza eseni yaparsınız. Hem de tek olunca daha maceralı, aksiyonlu olur. Konuşmak istediğin zamanlar olunca yanında arkadaşın olmadığından başkalarıyla iletişime daha çok geçersin falan her türlü daha iyi..

Benim korkutugum şey çok girişken biri olmadıgım icin gittigim yerlerde insanlarla tanısabilecegi sanmıyorum hep tek basıma olurum heralde sıkıcı olmaz umarım

• Sana bağlı bende 2018 yazında yapmayı düşünüyorum ama kimse gelmek istemiyor arkadaşlardan. Tek başıma dışarıda yemek yemekten bile zevk almıyorum.

• uppo

• Tek başımaysam dışarı çıkmaktan nefret ederim başka ülke görecek olsam bile.Bence macerası iki kişi hatta 3-4 kişi gitmek olur.Ama tabi herkes birbirine uyum sağlamalı
  • Merhaba dostum,

Yaşça senden büyüğüm fakat senin yaşında olsam şimdiye kadar mutlaka yapmıştım bunu.

Ben bu yıl Nisan ya da Mayıs ayı için düşünüyorum ben de yalnız başıma gideceğim bakalım.

Eğer bir aksilik çıkmazsa deneyimlerimi forum üzerinden paylaşacağım takip edebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.