Şimdi Ara

Tek Başına Gidilebilecek Yerler

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tek Başına Gidilebilecek Yerler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    843 Mesaj
    Her bayram tatile gitmeye niyetleniyorum ama mutlaka arkadaşlardan bir tanesi satıyor ben de bundan sonra tek takılmaya karar verdim zaten yalnızlığı seven biriyim.Bayramın 1.günü zaten her taraf kapalı tek başınıza nereye gidersiniz?
    Seçeneklerim:
    -Tek Başıma Alanya'ya gitmek
    -Tek başıma Balıkesir Erdek e gitmek
    -Hiçbir yere gitmemek
    Evde kalamam sizin öneriniz ne olurdu ? tek başına bir insan tatil yapabilir mi ? pansiyon da kalıp yemeği dışardan yesem?
    Önerilerinizi bekliyorum gereksiz cevaplar gereksiz insanlar da kalsın.Saygılarımla
    (Alkol,Sigara kullanmıyorum)

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: jack_fear

Alanya’ya felan tek gitme başına tek hidiceksen Kars’a git Bayburt’a git öyle yerlere git
    Alanya'ya neden tek gitmemeyim? kars,bayburt falan hiç gitmedim bilmediğim yerler zaten çoğunlukla telimin navigasyondan yerimi buluyorum

Orijinalden alıntı: xtonymadx

Alanya'ya neden tek gitmemeyim? kars,bayburt falan hiç gitmedim bilmediğim yerler zaten çoğunlukla telimin navigasyondan yerimi buluyorum

Alıntıları Göster
    Alanya dediğin yer eğlence yeridir . İnsanlar denizinden çok eğlencesi için gider . E tek başına eğlenemiceğine göre ?

Alanya dediğin yer eğlence yeridir . İnsanlar denizinden çok eğlencesi için gider . E tek başına eğlenemiceğine göre ?

Alıntıları Göster
    |
    |

Çeşme’ye git istiyosan öğlen ruh gibidir Çeşme millet kafa dinler . Çeşme’de hayat akşam 8 den sonra başlar . 8 e kadar tek gezersin akşamda oteline geçip yatarsın
    değerlendiricem teşekkür ederim
    |
    |
    Alanya gece hayatı çok iyidir merkezde kalabilirsin heryer rus ukraynalı zaten fiyatlar baya yüksek ama haberin olsun eğlenirmisin bence evet plajları çok iyi akşam hayatı çok iyi kalabalık zaten her kesim insan var gerisi sana kalmış ne yapmak istediğine
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,310
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.