Şimdi Ara

Tek başına ev tutmanın zorlukları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende tek tutucam, beklemedeyim :3
  • Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler çok yardımcı oldunuz

• 1440 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Hocam yas kac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben tecrübeli değilim

• Hacı tek sarmaz bence arkadaşlarla tutmak daha iyi değil mi?
  • Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    İlk sene tek tutcam da sonra bakcaz

• yalnız yaşamak gibisi yok. tek sorun bazen kirayı denkleştirememek..
  • Tek başıma kalsam gece korkarim ben :D

• Hayatı öğrenmek için evde kalmanın birebir olduğunu düşünüyorum.Her şeyden sen sorumlusun faturaları geciktirmeyeceksin,çöpünü düzenli atacaksın,bulasıgını camasırını duzenli yıkacaksın,evi temizleyeceksin,evin bir işi oldugunda gerektiginde belediyeye gerektiginde su/elektrik islerine gideceksin.Sorumluluk almayı ciddi anlamda öğretiyor,sana inanılmaz bir özgürlük sunuyor istedigin saatte yat istedigin saatte kalk,istedigin gibi televizyon aç istediginde duş al sacını kurut.Ben olumsuz hicbir yanını goremiyorum,aksine yurtta birileriyle kalmak kücük odaya sıkısmak sabır tası yapıyor insanı.İkisini de yasamıs biri olarak diyorum imkanın varsa ne birileriyle eve çık ne de yurtta kal.İmkanın yoksa da birileriyle eve çık yurtla aynı fiyata gelir zaten.Yurtta kalmak akıl karı değil ev varken

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ne kadar kira veriyorsun, mobilyaları nasıl denkleştirdin ve çalışıyor musun? Başarılar bu arada

• sana bakicak evi cekip duzenliycek yemegini yapicak bi hanim sevgili bulursan gayet kolay

• Arkadaşım tutmuştu. Çok zor oluyor insan tek kafayı yiyor demişti . Ona göre düşün.
  • Ben yeni yerleşiyorum . Gayet memnunum zaten ablamdan vs gördüğüm istediğim bir şeydi boşuna değilmiş . Geçen sene yurtta kalmıştım . Yurtta kaldıktan sonra eve çıkmanın nimeti çok büyük geliyor insana . Yaşayanlar iyi bilir .

Yurtta veya evde fark etmez biriyle yaşamak zordur . Yurtta daha zor çünkü tek odada tıkış tıkışsın . Çünkü o insan ne yaparsa yapsın düzeni senden farklıdır . Sabah geç uyanırsın o erken uyanır . Geç yatacaksındır o erken yatar . Çalışmak istemezsin o manyak gibi ders çalışır ruhun daralır . Tuvalete sıçar temizlemez böyle leş bi adamdı benimkiis mesela . Şimdi evde tekim . Kendi düzenim kendi kurallarım . Üstelik evde mis gibi yemek yapıyorum . Tek olmak da çok sıkıcı değil çünkü arkadaşlarımı çağırıyorum . İlerde de çağırırım zaten .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.