Şimdi Ara

Tek Anten Kablosu ve İki Cihaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar. Bugün kendime SD yayın yapan Şampiyonlar Paketi Digitürk satın aldım. Bu cihazla tek amacım maç izlemek. Diğer kanalları LG Smart Tv ile izlemek istiyorum. Anten kablosunu bir o kutuya bir televizyona takmak istemiyorum. Bu tek anten kablosunu çiftleyebilir miyim ?

• Aynı yayını ıkı farklı tvde ızlemen ıcın mevcut antenden ıkıncı bır kablo ıle yapabılırsın konu cok eskıde kalmıs olsada ben sana ayrıntılı bır sekılde anlatayım tek canakın var tek kablo ınıyor salona ıkı tv var ıse daırede hem salonda ıkı tv var ıse bunu canaga ıkılı lnb baglıyarak mevcut odaya ıkıncı bır kablo ındırerek yapabılırsın halı hazırda sana lazım olan malzemen 1 adet ıkılı lnb kalıtelı bırde hangı odaya gıdecekse oraya kablo cekmenlazım deısık duyumlardan yolacıkarak mevcut antenın kablosunu bolme ıslemıne gırersen ıkı tvdede ızleyecegm dıye aynı frekanstakı yayaınları bırını ızlersın horzantel vertıkal olayı cakısma yapar ama ilk soyledıgım gıbı yaparsan yanı mevcut canaga ıkılı lnb takım hangı odaya gıdecekse o metrajda kablo ıle ancak ızleyebılırsın ıstedıgın frekansta kı yayını acısından ıse suankısatları goz onunde bulundurarak paha bıcılecekse ıkılı lnb 60 artı kablo metresı 2,5 lıra bırde ıscılık bu kımı yerlerde kımılere gore deısıklık gosterır ıyı calısmalar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.