Şimdi Ara

TEI, 'Turboşaft Motor Geliştirme Projesi' için genç mühendisleri işe alacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEI, 'Turboşaft Motor Geliştirme Projesi' için genç mühendisleri işe alacak
    Hatırlayacağınız gibi yakın zamanda yerli helikopter üretimi konusunda başlatılan çalışmalar neticesinde TUSAŞ Motor Sanayi AŞ (TEI) ile önemli bir anlaşma imzalandı. Buna göre "Turboşaft Motor Geliştirme Projesi" kapsamında helikopterin güç sistemini, yani motorunu geliştirme görevini TEI üstlendi.

Ayrıca Bkz.".tr" uzantılı alan adlarını artık dileyen herkes alabilecek
    Vakit kaybetmeden gerekli hazırlıkları yapmaya başlayan şirket, bu projede görev almak isteyen genç mühendisler için iş ilanı yayınladı. Ankara, Eskişehir ve İstanbul ofislerinde görevlendirilmek üzere modelleme, analiz, deneysel test ve tasarım tecrübesine sahip mühendisler arayan TEI, ilana başvuracak kişilerin not ortalamasının en az 2.70 ve yabancı dil notunun ise en az 70 olmasını istiyor.

TEI, 'Turboşaft Motor Geliştirme Projesi' için genç mühendisleri işe alacak 
    Aerodinamik tasarım ve HAD, yanma, mekanik tasarım, termal sistemler ve soğutma, gerilme ve ömür analizleri, havacılık itki sistemleri için malzemeler, kontrol ve yazılım mühendisliği, sistem mühendisliği, performans mühendisliği ve ürün yönetim alanlarında tecrübeli adayların özgeçmişlerini "Milli Helikopter Motorum" konu başlığı ile "hr@tei.com.tr" adresine göndermeleri gerekiyor. TEI yayınladığı açıklama ile 2017 yılı içerisinde 207 beyaz yaka ve 167 teknisyen olmak üzere toplam 374 kişiye iş imkanı sağlayacağını duyurdu.

• Forumda her şeye kulp takan,her şeyin en iyisini bilen arkadaşların müracaat etmelerini bekliyorum.

Bakalım masa başında akıl vermek gibi oluyor mu bu işler?

• Görseldeki helikopter çok güzel duruyor. Modeli nedir bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Turboşaft Motor Geliştirme Projesi" yanlış hatırlamıyorsam 4 yıllık bir proje ve iyi bir kariyer için bulunmaz nimet diye düşünüyorum.
  • Yapmayın bunu yapmayın Yetişemedim ya la Önümüzdeki projelere bakacağız artık
  • iyi haber ama tv lerde görsek bu şekilde haberler iyi olucak.bazı gençlerimizin haberi bile olmıycak bundan.saçma sapan evlendirme programarıyla uraşçaklarına tv ler bu şekilde yarışmalar v.s yapılsa ülkemiz için daha yararlı olur.

• Alımlar devam ediyor. Bilginize.

• Son zamanlarda duyduğum en iyi haberlerden biri.
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    AW109 olabilir.

• Not ortalamasi ve ingilizce puani pratik zekayi temsil ediyor sanki. Yazik ki bilgiye, dikkate dayanan bir sistemimiz yok sadece puanlar ve sınavlara gore adam ariyoruz. Ezberle bitirilmiş okullarımız var.

Benim not ortalamam belki 2.7 değildi ama 2.7 ve üstü olanlardan fazla ALES puani aldim (95). Sınav herseyi cozmuyor. Not ortalamasıda

• Mühendis olsaydım direk giderdim. Kendini geliştirmek için süper bir nimet. Proje bittikten sonra nereye gidersen git referansın olarak bu projeyi gösterdiğinde büyük artın olur. TEI'de de devam edebilirsin belki.

Gençler böyle yüreklendirici projelerde çalışırsa eğer inanıyorum ki çok daha iyi projeler yapılabilir.
  • Bölümün sitesinde paylaşıldı zaten,4.sınıf olsaydım direk başvururdum.Notlar önemli,ing daha önemli.

• Evet forumdaki mühendisler gidip başvursun. Malum çok biliyorlar herşeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

Evet forumdaki mühendisler gidip başvursun. Malum çok biliyorlar herşeyi

Belki bu tarz firmalarda halihazırda çalışanlarımız vardır, ne dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mladenbmv

iyi haber ama tv lerde görsek bu şekilde haberler iyi olucak.bazı gençlerimizin haberi bile olmıycak bundan.saçma sapan evlendirme programarıyla uraşçaklarına tv ler bu şekilde yarışmalar v.s yapılsa ülkemiz için daha yararlı olur.

evlendirme programı izleyenler zaten gereksiz yere baş vurmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

Evet forumdaki mühendisler gidip başvursun. Malum çok biliyorlar herşeyi

Belki bu tarz firmalarda halihazırda çalışanlarımız vardır, ne dersin?

varsa görmezmiydik bilmezmiydik nedersin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKTeknisyen

Forumda her şeye kulp takan,her şeyin en iyisini bilen arkadaşların müracaat etmelerini bekliyorum.

sende kulplara sahip çıkan oluyrsn herld !
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

Orijinalden alıntı: AKTeknisyen

Forumda her şeye kulp takan,her şeyin en iyisini bilen arkadaşların müracaat etmelerini bekliyorum.

sende kulplara sahip çıkan oluyrsn herld !

Kulpu bilmem de...Yazma şeklini görünce kesinlikle Türkçeye sahip çıkmak gerekiyor, onu anladım.
  • 2.70 nedir yav ben vakıf üniversitesi de okuyorum fazladan 2 ders almak için 3.00 ortalama istiyor adamlar bu denli önlem proje için 2.70 diyor ODTÜ İTÜ Boğaz İçi Yıldız daki adamla Balıkesir üni Gümüşhane üni bir mi mühendis mi arıyorsunuz adam mı kayırıyorsunuz anlamadım ki?

Bana soracak olursanız da mühendis ortalama kasmak ile olmuyor aradığın kriterlere uygun sınav hazırlarsın bu sınavda mühendislik okuyan kişiler girer başarılı olanı pratikte bir sınava daha sokarsın bundan da başarılı olanı sözlü mülakat ile projeye kabul edersin. 2.70 ortalama yap benim gözümde sen mühendisin saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunt1903 -- 21 Şubat 2017; 1:57:37 >
  • Bende mühendisim ve altımda 6 tane mühendis var. Gelip gecenler bunlara dahil degil daha. Bir tanesi geldi su anda ASELSAN da çalışmakta. Adama bina izometrisi aldiramadim, izometrik cizim cizdiremedim. Adam sadece optik kablo bilgisi ile alindi ASELSAN a. not ortalamasi 3.15 idi. Hak mi bence hak değil. mühendisligin 1. kuralı teknik resim okuyabilmek...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.