Şimdi Ara

TEĞMENİNİZ GELDİ [KONU UÇTU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
2
Favori
4.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah korusun komutanım.Paralelin Allah belasını versin.
    sancaryum-istanbul emir ve görüşlerinize hazırdır gomtanım!
  • Gençler size tank yarbay olarak eğitim verecem fotoğrafını kendi çektiğim leo 2 a4 tankının eğitimini vericem.
    Bak şimdi orda şartel var sağa doğu iki kere çeviriyosun o akımı açar yani elektrik devrelerini, sonra start stop düğmesi var yan tarafta göstergelerin olduğu yerde. Starta basmadan önce sağ tarafta siyah bi kol var onu aşağı indiriyorsun o el frenidir. Sonra starta basıyosun kırmızı düğme sonra tank çalışıyo tankı hava koşullarına göre 1 ile 3dk arasında bekletiyosun soğuksa hava 3dk kadar beklesin beklemezse motoru elimize alırız dizel motor nede olsa. Sonra orda sağ tarafta el freninin 10 15cm altında bi kol var yatay şekilde siyah saplı onu yukarı kaldırıyosun o ileri geri vitesidir. Sonra fotoğrafta gözükmemiş ama kafanın orda kapak var onun mandalları var mandalı açıp elinle kapağı ittiriyosun şoför görüş alanı açılıyor kafanı ordan çıkartıyosun muhabere yokken. Sonra şofor koltuğunun altında kol var o kola basıyosun şofor koltuğu otomatik olarak seni havaya kaldırıyor ve daha iyi görmeni sağlıyor kapak açıkken bakabilmen için. Kapak kapalıysa o koltuğu indir kafanı vurursun asker anladın mı? Ha birde sağdaki gaz solda ki fren. Gazın orda ayak destekleyicisi var onu kaldır ayağının altına al daha rahat gaza basarsın ha goçum benim şimdi atla tank komutanın benim darbe yapanlardan gan almaya gidiyoz gazamız mübarek olsun.

TEĞMENİNİZ GELDİ [KONU UÇTU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 22 Temmuz 2016; 16:39:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Dinliyorum komutanım
  • Hangi onlu benim amünyüm
  • Gülme asker!
    Islatın şunu çavuşlar şınav çektirin 100 kere de ağaca tekmil versin.
  • Bak şimdi orda şartel var sağa doğu iki kere çeviriyosun o akımı açar yani elektrik devrelerini, sonra start stop düğmesi var yan tarafta göstergelerin olduğu yerde. Starta basmadan önce sağ tarafta siyah bi kol var onu aşağı indiriyorsun o el frenidir. Sonra starta basıyosun kırmızı düğme sonra tank çalışıyo tankı hava koşullarına göre 1 ile 3dk arasında bekletiyosun soğuksa hava 3dk kadar beklesin beklemezse motoru elimize alırız dizel motor nede olsa. Sonra orda sağ tarafta el freninin 10 15cm altında bi kol var yatay şekilde siyah saplı onu yukarı kaldırıyosun o ileri geri vitesidir. Sonra fotoğrafta gözükmemiş ama kafanın orda kapak var onun mandalları var mandalı açıp elinle kapağı ittiriyosun şoför görüş alanı açılıyor kafanı ordan çıkartıyosun muhabere yokken. Sonra şofor koltuğunun altında kol var o kola basıyosun şofor koltuğu otomatik olarak seni havaya kaldırıyor ve daha iyi görmeni sağlıyor kapak açıkken bakabilmen için. Kapak kapalıysa o koltuğu indir kafanı vurursun asker anladın mı? Ha birde sağdaki gaz solda ki fren. Gazın orda ayak destekleyicisi var onu kaldır ayağının altına al daha rahat gaza basarsın ha goçum benim şimdi atla tank komutanın benim darbe yapanlardan gan almaya gidiyoz gazamız mübarek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 22 Temmuz 2016; 16:35:23 >

• Herkes birbirine çay koysun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

Bak şimdi orda şartel var sağa doğu iki kere çeviriyosun o akımı açar yani elektrik devrelerini, sonra start stop düğmesi var yan tarafta göstergelerin olduğu yerde. Starta basmadan önce sağ tarafta siyah bi kol var onu aşağı indiriyorsun o el frenidir. Sonra starta basıyosun kırmızı düğme sonra tank çalışıyo tankı hava koşullarına göre 1 ile 3dk arasında bekletiyosun soğuksa hava 3dk kadar beklesin beklemezse motoru elimize alırız dizel motor nede olsa. Sonra orda sağ tarafta el freninin 10 15cm altında bi kol var yatay şekilde siyah saplı onu yukarı kaldırıyosun o ileri geri vitesidir. Sonra fotoğrafta gözükmemiş ama kafanın orda kapak var onun mandalları var mandalı açıp elinle kapağı ittiriyosun şoför görüş alanı açılıyor kafanı ordan çıkartıyosun muhabere yokken. Sonra şofor koltuğunun altında kol var o kola basıyosun şofor koltuğu otomatik olarak seni havaya kaldırıyor ve daha iyi görmeni sağlıyor kapak açıkken bakabilmen için. Kapak kapalıysa o koltuğu indir kafanı vurursun asker anladın mı? Ha birde sağdaki gaz solda ki fren. Gazın orda ayak destekleyicisi var onu kaldır ayağının altına al daha rahat gaza basarsın ha goçum benim şimdi atla tank komutanın benim darbe yapanlardan gan almaya gidiyoz gazamız mübarek olsun.

Olum şaka maka bu bilgiyi paylaşmayın bi yerde tank neyim kaçırırsınız benim başım yanar valla ne askerdim be çakı gibiydim hey yavrum hey ne sürerdik gavurun malını arada bir tank videolarrımı açıp açıp izlerim

reis sen askerde tankçıydın heralde nerde öğrendin bunları
  • sancaryum kullanıcısına yanıt
    Asker, geçen nöbette alkol almışın diye duydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancaryum

reis sen askerde tankçıydın heralde nerde öğrendin bunları

Tank şoförüydüm evet o gün o tanklardan birini alsaydım darbeyi görürdü onlar, pensilvanyayı fethederdim şerefsizim.

• Gazinoda kolonya pepsi karıştırdık gomtanım.
    On numara kafası var yalnız
    Bunlarda sizin tertip heralde hocam

• Yüz onbasi istiyorum gelirken 10 ar çavuşunuzuda getirin 1000 adam istiyorum erik toplaticam bahçeden canım çekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alın bunları alın alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancaryum

Bunlarda sizin tertip heralde hocam

Hah işte bunlara gelirsek bunlar tank değil gzptdir kullanımı daha basittir bundanda sürdüm bir kaç kere. Bunlarda sadece uçak savar mg3 vardır tank topu filan olmaz google'a yaz gzpt diye çıkar bunlar askeri personel taşır zırhlı araçlardır tankla dağlar kadar fark vardır aralarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Homer Jay Simpson

Yüz onbasi istiyorum gelirken 10 ar çavuşunuzuda getirin 1000 adam istiyorum erik toplaticam bahçeden canım çekti

Sen yenisin galibaa goççummm git bana bi çay ayvalık tostu getir bakem

• Çayı Rizeden getiriyorlar galiba

• akıllı olun
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Raz3rs kullanıcısına yanıt
    Buyur Binbaşım, 2 çay kap da gel bağam yeğenle çay içecez
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.