Şimdi Ara

Tefal tea expert çay makinası 225 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11'de Tefal Tea Expert Çelik Demlikli Çay Makinesi 369,90 TL yerine 225,00 TL
    http://urun.n11.com/semaver-ve-cay-makinesi/tefal-tea-expert-celik-demlikli-cay-makinesi-P172267813

Hem kendime, hem kardeşime aldım. Çekle 200 tl nin altına mal edilebilir. Piyasadaki bir çok muadilinden kaliteli bence. Kaçırmayın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Linkde bundan çok daha ucuza birsürü çelik çay makinesi var. Bunun özellüğü nedir? Ben de almayı düşünüyorum yakın zamanda. Şöyle güzel bir indirim bekliyorum.

http://www.akakce.com/cay-makinasi.html
  • Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Çeliği kaliteli. Ve dikkat edilmesi gereken kaynadıktan sonra rölantiye alıp çok düşük bir elektrik sarfiyatı ile sıcaklığı sabit tutması. Bazı çaycılarda bu yok. İçinde rezistansı gizli. Kablosu yeterince uzun. Ve istenirse gizli sarılacak yeri var.
    Kettle olarak da kullanılabilir.

Fiyatı uzun zamandır gördüğüm en dip.

Daha önce arçelik vardı, 1 sene dayanmadı bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 111222333hhh -- 14 Ağustos 2017; 19:32:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Çeliği kaliteli. Ve dikkat edilmesi gereken kaynadıktan sonra rölantiye alıp çok düşük bir elektrik sarfiyatı ile sıcaklığı sabit tutması. Bazı çaycılarda bu yok. İçinde rezistansı gizli. Kablosu yeterince uzun. Ve istenirse gizli sarılacak yeri var.
    Kettle olarak da kullanılabilir.

Fiyatı uzun zamandır gördüğüm en dip.

Daha önce arçelik vardı, 1 sene dayanmadı bozuldu.

Arçelik çöp

369 TL verip Gurme rıobot aldım, 6 ay geçmeden servise götürmek zorunda kaldım.

Şimdi kafasına göre çay demliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demliğin yerini tutmuyor bu çay makinaları, işyerinde iki çeşit denedik, bardağın üzerindeki köpük kaybolmuyor, sonuçta demliğe geri döndük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Demliğin yerini tutmuyor bu çay makinaları, işyerinde iki çeşit denedik, bardağın üzerindeki köpük kaybolmuyor, sonuçta demliğe geri döndük.

Haklısın hocam. kalabalık Misafir geldiğinde mutfağa gidip çay doldurmak eziyet oluyor. Bu bir çözüm.

• Yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyorum çok memnunum, hiç sorun çıkarmadı. Bendeki model üstü cam olan, metalde lezzet konusunda sorun olabilir. O nedenle alcaklar cam üst olanı tercih etsin, ama sonradan cam bi potta koyabilirsiniz bi milyonculardan aldığım potta tam oturuyor, onda ıhlamur vs. yapıyorum. Birçok kez açık unuttuk içindeki su bittikten sonra kendini kapatıyor. Elektrik olarak az harcamıyor bence ama ocakta pişirmekten çok daha pratik.

Arkadaşlarım vs. ne aldılarsa çok uzun süreli olmadı, fiyat/kalite oranı bence en yüksek ürün.
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    Çayı bardağa yakın yerden dökerseniz köpürmez. Yukardan döküyorsunuzdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: galileoscr

Yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyorum çok memnunum, hiç sorun çıkarmadı. Bendeki model üstü cam olan, metalde lezzet konusunda sorun olabilir. O nedenle alcaklar cam üst olanı tercih etsin, ama sonradan cam bi potta koyabilirsiniz bi milyonculardan aldığım potta tam oturuyor, onda ıhlamur vs. yapıyorum. Birçok kez açık unuttuk içindeki su bittikten sonra kendini kapatıyor. Elektrik olarak az harcamıyor bence ama ocakta pişirmekten çok daha pratik.

Arkadaşlarım vs. ne aldılarsa çok uzun süreli olmadı, fiyat/kalite oranı bence en yüksek ürün.

Cam aldım önce, ama çok çabuk kırıldı. Sonra sadece çelik demliği aldım servisinden.

Eğer tüp kullanıyorsanız, tüpden daha ekonomik. Ama doğalgazı bilmiyorum.

• Bu makineler gerçekten pratik. Fakat üstteki arkadaşın dediği gibi çaydanlıkta yapılanlar kadar keyif vermiyor. Eskiden ketılda su kaynatıp çaydanlıkta demlerdim, artık suyu da demlikte kaynatıyorum tat olarak gerçekten çok farkediyor.
  • Alan var mi beyler. Herif hala kargolamadi sozde en gec persembe kargodaydi sozde

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    ben 2 gün önce şunu aldım, az önce geldi, 25 tl çek kullandım, 175 e geldi

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-tea-expert-cam-demlikli-cay-makinesi-280619450
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Alan var mi beyler. Herif hala kargolamadi sozde en gec persembe kargodaydi sozde

Ben aldım, bende de kargolamadı daha. N11 canlı desteğe yazdım. İnsan bi gönül alma babında çek falan verir diye. Yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

ben 2 gün önce şunu aldım, az önce geldi, 25 tl çek kullandım, 175 e geldi

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-tea-expert-cam-demlikli-cay-makinesi-280619450

teşekkür ederim
    225 liradan kaçırdım diye üzülüyordum
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Sagolasin kardes iptal edip bundan aldim. Daha sicak firsatmis

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Merhaba 111222333hhh,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Cam demlik çok nazik arkadaşlar. ama kırılırsa servislerinde 45 tl cam, 65 tl civarına da çelik olanları satılıyor.

İlk alımda ise 25 tl kadar cam Demlikli tea expert daha ucuz olmalı.

Gg da 25 tl çek alabilirsiniz, çek satıştan

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Pazarda 5 liraya satılan cam demlikler bununla uyumlu

• Ben 1 yıl kadar önce 170 TL kadar bir fiyata almıştım. Fakat cam demlik kısmı kırıldı ve fiyatı şuan 80-90 tl kadar bir şey. Kolayda bulunmuyor zaten. Alacaklar bunu düşünerek alsın. Şuan ketıl olarak kullanıyoruz.

Almak isteyenlere şunu hatırlatmak isterim, demlik çayının tadı yok, hele odun ateşinde pişen semaver çayının yerini hiç tutmuyor. Bunu alacaklar ya işyerlerine alacaklar ya da çok kalabalık misafir gelirse diye kenarda tutacaklar.

Ayrıca elektrik tüketimi de cabası. Benim aylık elektrik sarfiyatım ortalama 45-50 TL iken bunu kullanmaya başladıktan sonra 80 tl den aşağı elektrik faturası hiç gelmedi. Yani bana ortalama aylık 25-30 tl elektrik maliyeti var. Çok çay içen biriside değilim. Sabahları 2 bardak, akşamları 4-5 bardak. Aynı şekilde eşimin de benzer çay tüketimi var.
  • Bunun porseleni kullandım. Astla önermem. Kaç kere servise gitti. Onarılmadan geri verdiler. En son sinirden ayağımın altına aldım aleti. Hatta içinde sıcak su vardı her yerimi yaktı.

İsmine bakıp aldanmayın. Muadillerindende pahalı. Avrupadaki üretilenle burdakiler aynı standartta deil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.