Şimdi Ara

Tefal actifry express xl 1.5 kg 527 tl sağlıklı yemekler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
8.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annem çok istiyor ama elektrik tüketimi insanı düşündürüyor, 30 dakikada kestane yapıyorsa yemek için ayrılması gereken süre daha fazladır. 40-50 dakika çalıştığı düşünülürse bu muazzam bir elektrik tüketimi yaratır. bize gelmez bu kadar müsrif bi alet o sebeple almıyorum. Fiyata gelirse fiyat iyi görünüyor, ama 2. elini de kovalayabilirsiniz ben İzmir'de 150 liraya buldum, almadım.
  • VesVas V kullanıcısına yanıt
    Dostum bu alette donmuş köfte 20 dk da soslanmış tavuk 15 dk da pişiyor ve cok lezzetli oluyor. Biber kızartması çok iyi oluyor. Kestane pişirmek büyük kolaylık 30dk da oluyor. Bence elektirik faturasında abartı bir fark yaratmıyor 3 seneyi geçti kullanıyoruz. Annen çok istiyorsa al derim. Atıştırmalık sepeti diye birşey çıkarmışlar köfteleri onda yapıyoruz dağılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLind kullanıcısına yanıt
    15 dk da tavuk pişiyorsa iyimiş bunu bilmiyordum. Peki kardeşim biz 3 kişiyiz ama misafirimiz pek eksik olmuyor. 1 kiloluk modeli ile en fazla kaç kişiyi doyurabiliriz yani illede 1,5 kg ye mi yönelelim.
  • VesVas V kullanıcısına yanıt
    Dostum bizde family modeli var 1.5 kg olan. 1ligi nasıldır bilemiyorum yanlış yönlendirmek istemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VesVas

15 dk da tavuk pişiyorsa iyimiş bunu bilmiyordum. Peki kardeşim biz 3 kişiyiz ama misafirimiz pek eksik olmuyor. 1 kiloluk modeli ile en fazla kaç kişiyi doyurabiliriz yani illede 1,5 kg ye mi yönelelim.

1.5 kg olan modeli daha hayırlı olacaktır , axess varsa 50 tl de chip para geliyor .
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-actifry-express-xl-1-5-kg-gunun-firsati-205825051

• Ya arkadaş bu üründe kestane mundar oluyor kaldıki patates kızartma vs rezil ötesi
    Bi güzel yaptığı somon fırında
    Bunu fırının küçüğü olarak düşünün
    Aldık duruyor köşede hanım çocuğa sağlıklı patates diye. Haşlama kızartma karışık yediriyor oda sıkıntı çıkarmıyor Okadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atıştırmalık sepet isteyen olursa 50 yerine 35 tl ye verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Ya arkadaş bu üründe kestane mundar oluyor kaldıki patates kızartma vs rezil ötesi
    Aldık duruyor köşede hanım çocuğa sağlıklı patates diye. Haşlama kızartma karışık yediriyor oda sıkıntı çıkarmıyor Okadar

halbuki en güzel kestaneyi pişiriyor 25dk da lokum gibi pişiyor kestaneler normalde kestane pişerken muhakkak altı yada üstü serlteşir ama bu tefal döndüre döndüre pişirdiği için hiçbir yeri sert kalmıyor sıcak bir şekilde kabuğunu soyarsan tüylü kısım kabuğun içinde kalıyor tüysüz bütün bir şekilde ayrılıyor kestane kabuğundan ,acaba siz fazlamı bekletiyorsunuz kuruyormu , patates kısartması bende pek beğenmedim hele biraz soğuyunca lastik gibi oluyor patatesler, tavuğu ,ciğeri köfteyi yuvarlayıp koyarsan çok güzel pişiriyor valla biz memnunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Divizör

quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Ya arkadaş bu üründe kestane mundar oluyor kaldıki patates kızartma vs rezil ötesi

halbuki en güzel kestaneyi pişiriyor 25dk da lokum gibi pişiyor kestaneler normalde kestane pişerken muhakkak altı yada üstü serlteşir ama bu tefal döndüre döndüre pişirdiği için hiçbir yeri sert kalmıyor sıcak bir şekilde kabuğunu soyarsan tüylü kısım kabuğun içinde kalıyor tüysüz bütün bir şekilde ayrılıyor kestane kabuğundan ,acaba siz fazlamı bekletiyorsunuz kuruyormu , patates kısartması bende pek beğenmedim hele biraz soğuyunca lastik gibi oluyor patatesler, tavuğu ,ciğeri köfteyi yuvarlayıp koyarsan çok güzel pişiriyor valla biz memnunuz

bence patates güzel hocam az tuz ve kajun baharatı ile mükemmel oluyor

• atıştırmalık sepet düşünen arkadaşlar iletişime geçebilir
  • Herkese Merhaba ,

Bende bu ürünü 2 sene önce çok uzun bir araştırma sonrasında aldım , ozaman tüm yorumları okumustum ve bugünkü gibi beğenler ve begenmeyenler mevcuttu ve benimde kafam çok karışmıştı , şimdide yeni almayı düşünenler için aynı durum söz konusu olsa gerek çünkü yine iki farklı uçta yorumlar söz konusu.

Öncelikle iki tarafta haklı diyebilirim çünkü bu tamamen beklenti ve damak zevkiyle alakalı bir durum , bende ürünü bir çok kişi gibi sadece sağlık konusunu düşünerek aldım ve 2 seneden sonra durumu şöyle özetleyebilirim sanırım ;

Ürünü ilk aldığımda heyecanla bir çok şeyi denedik ve genelde başarılıda oldu diyebilirim özellikle tavuk kanat ve kestane konusunda oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum , kaldı ki kestaneyi çok seven bir aile olarak kestane konusun da inanılmaz başarılı diyebilirim ve halen neredeyse her hafta alır ve actifry da yaparız alternatifi yok diye düşünüyorum özellikle içerisindeki ürünü sürekli karıştırdıgı için kestanelerin sürekli ters yüz edilmesi yada bir yeri pişti diğer yeri pişmedi olayı yok.

Diğer yandan özellikle patatesleri nasıl denerseniz deneyin asla yağda kızarmışla alakası olmuyor ne yazıkki daha çok fırınlanmış bir tadı var , ayrıca süreler konusuda biraz tartışmalı , şahsen denediğim tüm yiyecekleri gerek kızartsanızda gerekse fırınlasanızda bu aletten daha kısa sürüyor.

Örneğin şunu açıkça belirtebilirim bir çok arkadaşta katılacaktır , patatesi yıkayıp soyup bir kaşık yağ ile burada pişirmekle (kızartmak) , aynı patatesi zeytinyağ ile harmanlayarak yağlı kagıt üzerinde ısıtılmış bir fırına vermek arasında tad olarak neredeyse hiç bir fark yok.

Tavuk ve diğer bir çok şey içinde geçerli bu , ayrıca temizlik açısında bu şekilde yaptıgınızda yağlı kagıdı atmakla işiniz bitiyor , actifry da ise birde aletin temizlenmesi olayı var ki gerçekten zaman alıcı bir süreç.

Özet olarak 2 sene önce aldığım aleti ilk 1 ay çok faal kullandıktan sonra bir daha kestane dışında kullanmadım , içinde olabilecek ürünleri zeytinyag ve kekik ile harmanlayıp et ürünüyse bir gece önceden terbiye yapıp yağlı kagıt ile fırına veriyorum çok daha lezzetli ve zahmetsiz oluyor ,alacak olanların bu bağlamda öncesinde tefal shoplardaki tadım testlerine katılmasını yada yakın cevresinde varsa test etmesini tavsiye ederim.

Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: swerkan

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-actifry-1-kg-beyaz-yeni-kapak-fritoz-192303521#product-detail. 369 tl burada

Bizim ürün bu ürünün yeni express olan daha hızlı pişiren modeli karıştırmayalım

• banka kampanyaları ile daha ucuza da alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: iddamanya

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-actifry-1-kg-beyaz-yeni-kapak-fritoz-192303521#product-detail. 369 tl burada

Bizim ürün bu ürünün yeni express olan daha hızlı pişiren modeli karıştırmayalım

Tek fark hızmı iki model arasında

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iddamanya

quote:

Tek fark hızmı iki model arasında

Hız ve dijital gösterge

• şuan sadece xl modeli kaldı elimizde
  • Atıştırmalık sepet isteyen mesaj atabilir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.