Şimdi Ara

Tefal actifry express xl 1.5 kg 527 tl sağlıklı yemekler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
8.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @iddamanya arkadaşım. Bu kadar ısrarcı olmanızı anlayamadım?!!

@enginsanli, bu kanaate nereden vardınız?
  • daha önce araştırmıştım kullananlar memnun değildi diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginsanli

satıcı güvenilir değil sıkıntı o

Gittigidiyor %100 olumlu yorumlu profil var ayrıca mağaza da var , ayrıca paranız gittigidiyor kurallarınca korunuyor forumda da olumsuz bir referansımız yok sadece yeni başladık o kadar sormak istediklerinizi yazarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Les bi urun almayin paraniza yazik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

@iddamanya arkadaşım. Bu kadar ısrarcı olmanızı anlayamadım?!!

@enginsanli, bu kanaate nereden vardınız?

Satıcı benim hocam

• İlk çıktığında 2 kişi birer tane aldık. 3-5 sefer anca kullandık. Pişenleri kimse beğenmedi. Bir ayağı çukurda yaşlılara verilen diyet yemeklerinden bile daha kötü oluyor yemekler. Dolabın kenarında yatıyor. Hiç tavsiye edemeyeceğim gereksiz bir ürün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir 10 adet stoğu bitirdik son 10 stok

• quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

İlk çıktığında 2 kişi birer tane aldık. 3-5 sefer anca kullandık. Pişenleri kimse beğenmedi. Bir ayağı çukurda yaşlılara verilen diyet yemeklerinden bile daha kötü oluyor yemekler. Dolabın kenarında yatıyor. Hiç tavsiye edemeyeceğim gereksiz bir ürün.

Aynen sana katılıyorum hiçbir lezzeti yok boş yere verilen para.oraya verilen para ile ünlü zincirlerde ara sıra kızartma yiyin daha iyi .o makinede pişirilen patatesin kızartma ile alakası yok ne görüntüsü nede tad anlamında en fazla 5 kere kullanırsınız( istisna kişiler hariç)
  • Kendisi ile çok güzel kestane pişirilir. Bizzat denenmistir.

• Yaklaşık 8-9 aydır 1,5 kg lık modelini kullanıyoruz ve ailece gayet memnun kaldık, özellikle tavuk kanat şahane oluyor. kullanma kılavuzunu inceleyip öyle kullanmanızı tavsiye ederim. Bence 1 kg. model 4 kişilik bir aile için yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc61

Yaklaşık 8-9 aydır 1,5 kg lık modelini kullanıyoruz ve ailece gayet memnun kaldık, özellikle tavuk kanat şahane oluyor. kullanma kılavuzunu inceleyip öyle kullanmanızı tavsiye ederim. Bence 1 kg. model 4 kişilik bir aile için yeterli.

kesinlikle yetiyor , zaten çok uzun sürede sürmüyor pişmesi
  • 3-4 sene önce ilk çıkan actifrylardan almıştım hala daha severek kullanıyoruz.almak isteyenlere tavsiye ederim
  • http://www.sanalpazar.com/tefal-actifry-express-1.5-kg-xl/i-59907520

yeni kampanyamız da başladı
    Tefal Actifry Xl 1.5 kg lık modeli kargo dahil taksitle sadece 599 tl
  • actifry işe yaramaz diye yorum yapan arkadaşlar biraz abartılı ve kişisel yorum yapıyorlar. 5 yıldır kullanıyoruz, çok da güzel bir alet, sağlıklı ve temiz yağsız kızartma yapıyor. kullanmasını bilene ve önyargılı olmayana çok iş görür. sağlığını seven klasik kızartma yemez
  • hocam piyasadan 200 lira ucuz demişsiniz. ilk baktığım yer de hemen hemen aynı paraya buldum. n11 de çeki olanlar daha uyguna alabilir sanırım.
    http://urun.n11.com/fritoz/tefal-actifry-express-1-kg-fritoz-P75120391
  • Bu ürünün eski versiyon ve 1.2 kilo siyah olanını n11 den tefal %20 çek + %11 günlük indirim birleşince 310 liraya mal ettim

Göndermediler

Benim için referans fiyat budur

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

bi fritöze bu kadar para vermek ne kadar mantıklı?gerçekten bu parayı hakediyor mu arkadaşlar?

Hani bazı şeyler için paranın hesabı yapılmaz ya, bu da öyle bir ürün üstad. Çoluk çocuk kızartma seviyor; cambul cumbul yağın içinde kızartmaktansa, küçük bir miktar yağ ile kızartıyoruz. Daha sağlıklı oluyor, yağ içmiyoruz en azından. Köfte de denedik o da gayet güzel oldu.

Patates, yağda kızartılan ya da hızlı yemek restoranlarındaki kadar leziz değil eyvallah, ama kesiyor. Bence alınır. Ben iki sene önce n11'in çılgın kampanyalarının biriyle almıştım, hiçbir zaman da pişman olmadım.
  • Lezzet konusunu bilemem ama youtube taki tanıtım filminde pişirme süresi min. 45dk deyince almaktan vazgeçmiştim.

• 2-3 senedir kullanıyorum ve işe yaramaz diyenlere hayretle bakıyorum kullanmayı tam bilmiyorlar galiba. Geçenlerde abim geldi ve kendisi patates kızartması hastasıdır. Eşim hemen actfryda patates kızarttı ve kendisi çok şaşırdı 1 kaşık yağ ile nasıl oluyor bu normal kızartmadan farkı yok dedi ve hemen oda almaya karar verdi. Köfteler sosisler tavuk kanatları çok güzel oluyor ama esas efsane olan kestane denemediyseniz kestaneyi muhakkak deneyin 24 dk ayarlayın dışardaki kestaneler gibi oluyor. Bu arada kitapçığındaki elmalı tatlıyıda muhakkak deneyin dehşet güzel oldu. Mantı börek sigara böreği ne varsa yapıyor. 1 kaşık yağ mucizesi bu olsa gerek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.