Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diziyi bırakmıştım o 3. sezonun kış bölümlerinde öncesinde çok güzeldi dizi ama sonrasında çok değişti sizce tekrar kaldığım yerden başlamalı mıyım dizitoparladı mı
  • ?imdi herkes
    Lydia'nyn babaannesi mi neyse
    onu dü?ünüyor benefactor olarak. Bence ters kö?e yapyp ba?ka birini çykaracaklar.
  • %99 başka birisi çıkacak, babaanne olduğunu düşünmüyorum. Bence Babaanne
    Lydia'ya yardım etmeye çalışıyor. İnsan kendi öz torununu üstelik aynı onun gibi (Banshee) iken ölüm havuzu listesine eklemez herhalde :) Hatta babaanne ölmemiş dahi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Biraz başları sıkıcı gibi olsada sonradan toparladı.

Lydianın ananennesi olabilir bana görede. Lydia'nın ailesinden çıkabilir bana görede. Peter olmaz zatende katele bir şey karıştırıyor bence yeniden alfa olmaya çalışmak gibi.

Malianın annesi nerde belki diğer bölümlerde çıkıcak. Bu kate berserkerlerini bir türlü yenemiyorlar halbuki zayıf noktası olabilir.

Liamda artık kadroda gözükmeye başladı. Scotı biraz daha alfa gücünde görsek iyi olcak. Büyük ihtimal sonlara bırakacaklar
    .

4X7 den sonra kullanacak dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi ilk 2 sezondaki cinselliği bıraktı gibi.Sanırım ilk baş dikkat çekmeye çalıştırlar.Baktılar tuttu.Ana senaryoya döndüler.

Allison öldükten
    sonra daha diziden zevk alamıyorum sanki bir şey eksikmiş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Dizi ilk 2 sezondaki cinselliği bıraktı gibi.Sanırım ilk baş dikkat çekmeye çalıştırlar.Baktılar tuttu.Ana senaryoya döndüler.

Allison öldükten
    sonra daha diziden zevk alamıyorum sanki bir şey eksikmiş gibi.

Lydia, Kira öyleydi ama Allison ölmeyeydi

• Bu arada ilk sezondan son sezona neler çıktı yav kurt adamlar, çakal adamlar, kitsuneler, bansheeler, berserker, benefactor bi ara kanimamız vardı daha neler var neler çıkıcak kim bilir ama cidden ilk sezondan bu yana iyice sapıttılar diziyi bence yani saçmaladılar iyice ne çıkaracaklarını şaşırdılar yarıda bırakmak istemediğimden izliyorum artık
    vampirlerinde ilerki bölümlerde geliceği söyleniyor

Ayrıca scott ne biçim alfa true alfa olucak bide her kavga edişinde dayak yiyor o dayak yedikçe sinirden ekrana kafa atasım geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: La Reina

Bu arada ilk sezondan son sezona neler çıktı yav kurt adamlar, çakal adamlar, kitsuneler, bansheeler, berserker, benefactor bi ara kanimamız vardı daha neler var neler çıkıcak kim bilir ama cidden ilk sezondan bu yana iyice sapıttılar diziyi bence yani saçmaladılar iyice ne çıkaracaklarını şaşırdılar yarıda bırakmak istemediğimden izliyorum artık

Ayrıca scott ne biçim alfa true alfa olucak bide her kavga edişinde dayak yiyor o dayak yedikçe sinirden ekrana kafa atasım geliyor

Aynen hocam ilk sezonlarda betayken gene derekle kanimayla falan dövüşebiliyordu şimdi daha beter oldu.

• Acaba Scott geliştikçe gücü mü azalıyor
  • quote:

Bu arada ilk sezondan son sezona neler çıktı yav kurt adamlar, çakal adamlar, kitsuneler, bansheeler, berserker, benefactor bi ara kanimamız vardı daha neler var neler çıkıcak kim bilir ama cidden ilk sezondan bu yana iyice sapıttılar diziyi bence yani saçmaladılar iyice ne çıkaracaklarını şaşırdılar yarıda bırakmak istemediğimden izliyorum artık

Vampir olmayacak diye kesin bir dille söylemişlerdi. Özellikle hayran sitelerinde falan yazıldı bu durum, cayacaklarını da sanmıyorum.

Yaratık uydurma konusunda, bir True Blood kadar saçmalamadılar bence Hele 3.sezonda bir yaratık vardı milletin sevişmesinden zevk alıyordu ve öyle ayinler düzenletiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

Vampir olmayacak diye kesin bir dille söylemişlerdi. Özellikle hayran sitelerinde falan yazıldı bu durum, cayacaklarını da sanmıyorum.

Yaratık uydurma konusunda, bir True Blood kadar saçmalamadılar bence Hele 3.sezonda bir yaratık vardı milletin sevişmesinden zevk alıyordu ve öyle ayinler düzenletiyordu

Vampir olmayacak dendiğini bilmiyordum sağol bu arada söylediğin için bende bi yerde görmüştüm fazla araştırmamıştım

Valla dizi teen wolf olmaktan çıktı kurtadam dışında her şey var

• Dizi vasatın altına doğru gidiyor, son bölümü yarıda kestim, sanırım sonuna geldim bu maceranın.
  • Yeni sezon vasat anlaşılan yine güçsüz Scott valla izleyesimde gelmiyor pek ama o kadar izledik şimdi yarıda bırakmakta olmaz diyorum içimden hoff napsam bilemedim
  • 4. sezunun 1. bölümünü izledim ve diziyi bıraktım.tahammül edemedim artık.
  • Şimdi canlı olarak izledim yeni bölümü işsizlikten de son kısımdan hiçbir şey anlamadım, müzikten ne konuştuklarını duyamadım.

• Meredith Bonefactor çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Şimdi canlı olarak izledim yeni bölümü işsizlikten de son kısımdan hiçbir şey anlamadım, müzikten ne konuştuklarını duyamadım.

Nasildi
  • Hocalar yabancıdiziizle.com kapanınca izleyemez oldum diziyi.
    Nereden izliyorsunuz?

• Hayırsever Meredith çıktı

@yunus626emre Diziboxdan izleyebilirsin hocam güncel bir site tavsiye ederim...

EDİT:Okuyan arkadaşlardan özür dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 19 Ağustos 2014; 17:59:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Hayırsever Meredith çıktı

@yunus626emre Diziboxdan izleyebilirsin hocam güncel bir site tavsiye ederim...

Hocam iMuhabbet şçin aktivasyon vb istiyor.
    Onun dışında önerebileceğiniz bir site var mı?
    Sadece Tern Wolf için istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.