Şimdi Ara

Teen Wolf (2011- ) | 5. Sezon Başladı (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.278
Cevap
31
Favori
83.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koskoca diziyi Baba Allison kurtarıyor bence. Dizideki iyi işlenmiş tek karakter...
    Ilk sezonlar ne kadar iyiydi okulda geçiyordu, öğrencilik hayatları-okul-aşk işleri ile keyifli haldeydi dizi. Şimdi diziyi ortalama bir drama haline getirmeye çalışıyorlar 2 sezondur ama beceremiyorlar bu yüzden ilk sezonları özlüyorum.

Malia'nın soyadı olayı ne acaba? Şimdi spoiler yazmayayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

Teori

İçimden bir ses Benefactorun Malia'nın babası olduğunu söylüyor.

İçindeki ses Stiles mi hocam :D
    Bu bölümden sezon arası değilmiydi? Hiçbir yerde ara verecek falan yazmıyor?

Bölüm baya kötüydü bence. Hatta direk leşti yani.
    Ben aksiyon olsun,Scott bir işe yarasın,Satomi milleti öldürsün diye bekledim yine bişey olmadı :(

Babası derken Peter değil, şu diğer eleman vardı ya 3. sezonda görmüştük.

He o adam diyorsunuz,pardon yanlış anlamışım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Cobain.

Koskoca diziyi Baba Allison kurtarıyor bence. Dizideki iyi işlenmiş tek karakter...
    Ilk sezonlar ne kadar iyiydi okulda geçiyordu, öğrencilik hayatları-okul-aşk işleri ile keyifli haldeydi dizi. Şimdi diziyi ortalama bir drama haline getirmeye çalışıyorlar 2 sezondur ama beceremiyorlar bu yüzden ilk sezonları özlüyorum.

Malia'nın soyadı olayı ne acaba? Şimdi spoiler yazmayayım.

Hocam malia Peter in kızı olduğunu sakladılar ya malia dan o yani kızdı çekti gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok basit bölüm oldu.Neler olacağı filan çok belliydi.

Artık şu Hayırsever'in kim olduğunu görsekte dizi heyecanlı olsa.Ben Peter olabileceğini düşünüyorum.Listede adının olmaması,sinsice hareketleri bunu gösteriyor.
  • Güzel yazmışsın sağol da hevesim kaçtı bi kere
  • Aslında Malia'nın soyadı, listede göründüğü gibi "Hale" değil, sonuçta babası olarak başkası görünüyor ve nüfus kayıtlarında da onun soyadı yazacaktır. (Bakınız önceki sezon bölümleri ve Malia'nın babası görünen amele kılıklı herif )

Peter ise Malia'nın kendi öz kızı olduğunu bilmiyor. Zaten bunu bilen de 4 ya da 5 kişi var ve onların da adı ölüm havuzunda mevcut.

Ancak dikkatimi çeken şey, ölüm havuzunda "Malia Hale" yazması, Malia'nın "Hale" soyundan gelen biri olduğunu, Bağışçı (Benefactor) nereden biliyor? Yoksa Bağışçı psişik biri mi? Aynı X-Men'deki Prof. Xavier gibi, insan dışı özellikleri olan kişileri bulabilen...

Daha buna benzer bir sürü soru çıkartabilirim Ama şundan eminim bağışçı PETER DEĞİL...

• devamlı ben gerçek alfayım yok aramızda alfa var gibi laflar. ama sürekli dayak yiyor.bi icraat yok sadece laf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Aslında Malia'nın soyadı, listede göründüğü gibi "Hale" değil, sonuçta babası olarak başkası görünüyor ve nüfus kayıtlarında da onun soyadı yazacaktır. (Bakınız önceki sezon bölümleri ve Malia'nın babası görünen amele kılıklı herif )

Peter ise Malia'nın kendi öz kızı olduğunu bilmiyor. Zaten bunu bilen de 4 ya da 5 kişi var ve onların da adı ölüm havuzunda mevcut.

Ancak dikkatimi çeken şey, ölüm havuzunda "Malia Hale" yazması, Malia'nın "Hale" soyundan gelen biri olduğunu, Bağışçı (Benefactor) nereden biliyor? Yoksa Bağışçı psişik biri mi? Aynı X-Men'deki Prof. Xavier gibi, insan dışı özellikleri olan kişileri bulabilen...

Daha buna benzer bir sürü soru çıkartabilirim Ama şundan eminim bağışçı PETER DEĞİL...

Peter biliyor diye hatırlıyorum.

• Yok Peter bilmiyor...
    Lydia'dan öğrenmek istediği hatta ona baskı da yaptı ama Lydia söylemedi...
  • haviconi kullanıcısına yanıt
    Lydia Peteta söyledi yalnız
    Stilesın kafasının içine mi ne giriyorlardı Peter yardım etmişti karşılığında Lydia kızının Malia olduğunu söylemişti
    Bölüme gelirsek leşti öylesine izliyorum diziyi zaten bakalım

• Benefactor bence
    chris argent
  • Nedense çoğu dizilerde infected bölümleri baş göstermeye başladı.

Burdada genellikle onaözgü bir bölüm oldu bana biraz sıkıcı bir bölüm geldi. Malia bence gerçeği bilmiyor peterın babası olduğunu.

Ama hale soyundan geldiğini öğrendi herhalde ve stıleaın yalan söylediğini biliyor. Peter ise bence biliyor malianın kızı olduğunu.

Satumiyi en sonunda görsük kadının sürüsü de var.. Asıl merak ettiğim scottın ne zaman gerçek kurt adam olucağı.

• Tamam hatırladım...
    Hatta en son Stiles'e sesini duyurabilmek için Alfa kurt(cuk) olup, acayip ulumuştu...
  • Peter malia'nın kendi kızı olduğunu biliyor arkadaşlar...

• killers olanını indirdim altyazı sorunuyla karşılaştım varmı benim gibi olan?
  • Tam hareketlenecekmiş gibi yapıp bir anda duran ve biten bir bölüm izledim sanki
  • Son 2 bölüm ağır çöptü.
  • 4x7 cok berbattı. Ama 4x8 güzeldi denebilir özellikle;

Lydianın büyükannesi ile olan yer yani son yer.Bence Hayırsever lydialardan cıkacak gibime geliyor. Peter diyenler var ancak peter değil kanımca ama peter bence Hayırsevere yardım ediyor olabilir ki bence buda yanlıs. Cunnku hayır sever peterin karnına balta sapladı. Danny veya Greebberg miydi neydi Koc un ugrastıgı cocuk o olabilir gibime geliyor. İzlicez görücez ama Hayırseverin bir Banshee yani ölüm perisi oldugu kesin. Bana daha cok dediğim gibi Lydia nın ailesindemiş gibi geliyor ancak izliyip gorucez

• Hayırsever Lydia'nın büyükannesi çıkabilir
  • Biraz başları sıkıcı gibi olsada sonradan toparladı.

Lydianın ananennesi olabilir bana görede. Lydia'nın ailesinden çıkabilir bana görede. Peter olmaz zatende katele bir şey karıştırıyor bence yeniden alfa olmaya çalışmak gibi.

Malianın annesi nerde belki diğer bölümlerde çıkıcak. Bu kate berserkerlerini bir türlü yenemiyorlar halbuki zayıf noktası olabilir.

Liamda artık kadroda gözükmeye başladı. Scotı biraz daha alfa gücünde görsek iyi olcak. Büyük ihtimal sonlara bırakacaklar
    .

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.