Şimdi Ara

TED Üniversitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tercihlerde birinci sıraya Hacettepe pc ikinci sıraya TED mühendislik programı yazdım.Yuksek ihtimalle TED gelicek.Bu universitede okuyan veya üni hakkında bilgi sahibi olan varsa biraz bilgi verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abim TED mezunu şu anda 30 yaşında ve işsiz.
  • Dersini çalış kel

• Up!
  • TED'in CS eğitimi Hacettepe'den iyidir ama bir Bilkent ya da İTÜ olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tedu cmpe 3. Sınıf öğrencisiyim. Şeker gibi hocalarımız var. Sorunuz varsa alayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tedü yeri cok iyi egitimi de iyidir. Kotu siralamalara okunabilecek cok iyi bir okuldur

• meleklerinincarlisi kullanıcısına yanıt
    Hele Selen Hoca <3

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminou

Hele Selen Hoca <3

Tayfun hoca, gizem hoca, bilgin hoca..... Hocam valla genel olarak hepsine burdan kalp atarım yani :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyoruz bakalım

• Konuyu dagıtıyorum kusura bakmayın.Tedü 'de burslu okuyan birine ulaşabilir miyim?Burs kesilme ihtimalini ve burslu olunca dahi ödenecek ek ücretleri öğrenmek istiyorum.
  • ebediyatt kullanıcısına yanıt
    Hazırlıkta 2 yıl kalınca her okulda olduğu gibi atılıyorsunuz onun dışında bildiğim kadarıyla 6 yıl burs kesilmiyor.Yıllık ücretler de 32k dan 36k ya çıktı diye biliyorum.Ek ücret olarak da sadece kitaplar için ödeme yaparsın;hazırlığın ilk döneminde 400 küsur ikinci döneminde de 280 lira ödemiştim(ikinci dönem gramer kitabı olmadığı için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpnikılsın

Hazırlıkta 2 yıl kalınca her okulda olduğu gibi atılıyorsunuz onun dışında bildiğim kadarıyla 6 yıl burs kesilmiyor.Yıllık ücretler de 32k dan 36k ya çıktı diye biliyorum.Ek ücret olarak da sadece kitaplar için ödeme yaparsın;hazırlığın ilk döneminde 400 küsur ikinci döneminde de 280 lira ödemiştim(ikinci dönem gramer kitabı olmadığı için)
    Dostum iibf bölümü hakkında bilgin var mı? Hacettepe iltisat yerine burayı yazmayı düşünüyorum...

• TED Üniversitesi Makine Mühendisliğinde tek prof var o da havacılık alanından, Endüstri mühendisliğinde tek doçent var diğer hocalar dr öğretim üyesi.
    Uluslararası sıralamalarda hiç de iyi bir yerde görünmüyor.
    Neyse hayırlı olsun size. Artık yerleştirme sonuçları açıklanacak.
  • Ted üniversitesi matematik bölümüne girdim bu sene, kadrosu sağlam geldi fakat okul hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorum. bir şeyler yazar mısınız okul hakkında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.