Şimdi Ara

Tecrübesiz arkadaşlar konuya / Lütfen foruma konu açın / Vatan, müşteriyi kazıklamada 1 numara (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilincli olarak yapmiyor mu alay ediyorum de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baba parası ile 20k ya cihaz alabiliyor ise boşver çok takılma. vatan zaten kazıkçı o aşikar.
  • Mesele ne aldigi hangi ekran kartini aldigi degil. Baba parasiyla 20bine bilgisayar alabiliyorsa ve babasi da dogru bir sey yaptigini zannediyorsa beter olsunlar diyeceksin. Vatan Bilgisayar da sonuçta böyle kerizler sayesinde ayakta duruyor. Yoksa herkes bizim gibi ince eleyip sıkı dokusa Vatan çoktan batardı. Arkadaşına bu yorumumu SS alıp atarsan sevinirim. 20bine 9900k + rtx2080ti li sistem alinir. Temiz bi 6 7 bin lirasi çöpe gitmiş göz göre göre. Yazık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu sistemin ac odysseyi 60 fps oynatamayacağı aklıma gelince bir gülme tutuyor beni xd

zuhah Tecrübesiz arkadaşlar konuya / Lütfen foruma konu açın / Vatan, müşteriyi kazıklamada 1 numara

süper optimizasyon

ac odyssey: "8 çekirdek 16 izlek de yetmiyor, yine de cpu spike yapıcam. istediğimi yaparım, hıh"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 18 Eylül 2019; 10:19:36 >

• Ayarlar nedir bu benchmarkta? en az 2k ve volumetric clouds dahil hersey Ultra'da gibi duruyor yazarken sag kosede ayarlari gordum. Cok normal bu FPS'ler neden bu kadar sasirdiniz ki? Sadece Volumetric Clouds Medium'a indirilse 65+ fps alir bu benchmarkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaaNN

Ayarlar nedir bu benchmarkta? en az 2k ve volumetric clouds dahil hersey Ultra'da gibi duruyor yazarken sag kosede ayarlari gordum. Cok normal bu FPS'ler neden bu kadar sasirdiniz ki? Sadece Volumetric Clouds Medium'a indirilse 65+ fps alir bu benchmarkta.
    üzgünüm, bu oyunda ryzen 3000lerin ipcsi bile sabit 60 almaya kâfi gelmiyor

1:13 de
    1:30 da
    1:36 da

video genelinde. rx vega 56 bile tam olarak utilize edilemiyor. 60 fps altına düşülüyor. :)

ayrıca o benchmarkı ben cpu spikeını göstermek için attım. bu moloz özürlü oyuna 16 çekirdek de versen hepsini doldurup spike attırabiliyor, kullandığı işlemci gücü de hiçbir işe yaramıyor

bu oyunda 60 fpsnin altına düşmeyen işlemci YOK. 9900k 5 ghz'a çıkarttığınızda bile 57-58'e düşüyor.

imkansız. bildiğin imkansız atina'da 60 fps altına düşmemek.

BÜYÜK kepazelik. 2018'in utanç tablosu. PC'den gotyliğe aday gösterilen tek AAA oyun bu işte. anca bu. gerisi de zaten fortnite z art zurt ve birkaç indie oyun.

PC oyunculugu büyük bir ZORT.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 18 Eylül 2019; 10:56:57 >

• Birde bu tür işten anlamayan insanlarda para olmuyor mu çıldırıyorum resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın senin kadar dert etmiyordur boşver takma kafana.
  • Mimar bir dostum aradı , konya vatanda sistem toplamışlar , ben bazı değişiklikler yaptım , vatandaki arkadaş 3 fanlı gigabyte ekran kartına sorunlu demiş , bios güncellemesi de biz yapamıyoruz diye x570 anakart vermiş. Gerçekten üzücü. Satalım da nasıl satarsak satalım mantığı.
  • bence direk iade edilmeliydi sistem yazık olmuş yani
  • Bu tür örnekler ticaretin her noktasında var. Teknoloji harici diğer sektörlerdeki fiyat farklarını görseniz, duysanız bu çok normal dersiniz. Millet 50 TL değeri olan sentetik yüzüğe pırlanta diye 5000'e alıyor. Vaktini ayırıp da 3dkka araştırmak yapmıyor

Bizim halka müstahak bu gibi durumlar. Bilinçsizlik diz boyu. Anlamıyorsun zamanında yoktur araştıracak bilen birine danışırsın kaldı ki sen onu yönlendirmene rağmen kafasının dikine gitmiş. Ama yeri geldiğinde de soğan çok pahalanmış diye konuşur, win10'a o kadar para verir. Böyle adamlar var oldukça, satıcılar bu kadar rahat hareket edebilecekler.

Kesin o setup'a da laptop mausesi takip 1080p pubg oynar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.