Şimdi Ara

Tecrubeli arkadaslar bir bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik genel >> Tecrubeli arkadaslar bir bakabilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    73 Mesaj
    Arkadaslar bir kaç kez konu açmistim bateriyle ilgili sag olsun bir cok arkadas yardim etti yorumda bulundu...
    1 aydir caliyorum ve 3 hafta once bateri aldim temel seyleri ogrenerek kendimi gelistirmeye devam ediyorum....
    Bateriyi apartmanda calamiyorum dogal olarak. arkadasimin koy evini kullaniyodum ama sorun cikti smdi dukkan kiralicaz 3 kisilik grubumuz var (diger arkadaslar baya iyiler) sayi dahada artacak
    20 metrekarelik bir dukkan tutucaz yarin. Bu dukkan apartman altinda. Apartmanda 20 hane var yarin dukkan sahibi ile imza toplucaz neyse sonuc olarak izin cikarsa yalitima baslicaz
    1 kat strafor bir kat cam yunu kopuk karton kutu vs.. butun duvarlara 15-20cm civari birseyler asip dosucez cam bolumune 5 kat perde asicaz (perde sesi cok iyi emiyormus)
    Sizce ses ona ragmen rahatsiz edici sekilde cikar mi? komsulari etkiler mi? sizin onericeginiz bir yalitim malzemesi var midir? Ayrica izmirde bir enstrüman calan yeni baslayan yada orta derecede olan mutevazi arkadaslar varsa iltibata gecelim bu durumdan memnuniyet duyariz...

|
    |

• Çavuş
    73 Mesaj
    up
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Billy Pilgrim

Hocam bu kadar masrafa gireceğinize stüdyo'da çalışsanız daha rahat ve hesaplı olmaz mıydı?
    quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Hocam bu kadar masrafa gireceğinize stüdyo'da çalışsanız daha rahat ve hesaplı olmaz mıydı?

Kardes hesapladik eger sayiyi artirirsak daha hesapli olcak . 1ay boyunca istedigin kadar calabiliceksin ama studyoda oyle bi imkan yok zaten tutabilirsek 2-3 yıla kadar bile uzatabiliriz olayi...
    |
    |

Orijinalden alıntı: biktimokuldan

up
    quote:

up

updullah sen misin

RAPIDE

• Çavuş
    73 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Watson

quote:

up

updullah sen misin

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Watson

quote:

up

updullah sen misin

cevap ve yardim lazim upluyorum kardesim napayim
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.