Şimdi Ara

TECRÜBELERİNİZE İHTİYACIM VAR ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eve tek çanaklı uydu taktırmak istiyorum ama inanın bu konuda hiç ama hiç bilgi sahibi değilim. Biraz bilgi alayım forumu gezeyim dedim kafam çok karıştı. Yok kartlı sistem yok şifreyi çözmek, uydudan güncelleme-pc den güncelleme falan kafam çok karıştı.

Ben sizlere ihtiyacımı yazayım, sizlerde bana öneri yaparsanız çok memnun olurum. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Fiyat 150 TL belki max. 200 TL olabilir
    Tek çanak
    Uydudan güncellenebilen (yani ben makineyi kurduktan sonra hiç onu sökmeyeceğim diye anlıyorum)
    Isınınca sapıtmayan
    Görüntüyü dondurmayan
    Kanallal arası geçişte çok bekletmeyen
    Min. 2-3 sene kullanabileceğim

...bir sistem almak istiyorum. Sizce hangi marka ve nereden alayım?

• LNB 10 lira, çanak 30 lira, kablo 10 lira, 100 lira receiver desek 150 liraya güzel bir sistem olur. Receiver'a çok para vermeye de gerek yok iş görecektir.
  • Receiver olarak hangisini almalıyım ? Hangi marka önerirsiniz?
  • fiyat aralığın bu da olsa ben next nextstar diyorum her zaman. İş şifre çözmeye gelince de en iyi alıcı da dreambox diyebiliriz fakat pahalıdır ve uğraş gerektirir. ayrıca aylık bi sunucuya para ödersiniz. Şifrelerle hiç uğraşmayacağım uydu olsun yeter diyorsanız bu para yeterlidir. Nextstar tavsiye ederim. 3 uydu aynı anda kullanmama rağmen sıkıldım D smart a geçtim onu da belirteyim.
  • hocam hnagi uyduyu izleyeceksiniz turksat ise bu yazılıma imkansız hotbird ise oda aynı fakat başka uyduları bilemem yani bu yüzden normal kanalları izlerim nerdesinz sıkıntısız cihaz genelde Nextstar tavsiye ederim
  • Ben evde yumatu kullanıyorum. 60 liraya sıfırını bulabilirsiniz.
  • Normal standart kanalları izleyeceğim. Artı birazda çocuk programı olsun yeter :)

Turksatmı seyredicem falan bu kadar bilgim yok :( Turksatta hangi kanallar var diğerlerinde hangi kanallar var bilmiyorum :(

Yumatu kullanan arkadaşım memnunmusun? Modelinide yazarsan sevinirim...
  • next 2000 super plus usb li olanları düşün.bunlarla usb belleğe tv den kayıt da oluyor.uydudan güncelleme mevcut.çok da sağlam cihazlardır.
  • dream dedim başkada bişe demem
  • hocam seoul kullanıyorum. bende senin gibi uydudan anlamıyorum. aldım taktım direkt 2 yıl oldu daha kablosunu söküp bi yere götürmedim. uydu frekansları değişince bir çok arkadaşım elektronikçilere gitmek zorunda kaldı. benim uydu ise bir güncelleme yaptı ve güncellemeden sonra otomatik yönlendirmelerle kurulumu hallettim.

tavsiye ederim

kullandığım model seoul gt 5000 şimdi başka modelleride çıkmış. istersen bakabilirsin.
  • Seul'e bakacağım , halen araştırıyorum, karar veremedim :(
  • Sizce bu nasıl arkadaşlar?

SEOUL S-2000TC DIGITAL UYDU ALICISI

http://www.buroteknik.com/urun_tanim.asp?urun=42242
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.