Şimdi Ara

Tecmo World Cup 98 Emüle Edildi. (MAME-PC) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
7
Favori
54.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMEA

Şu oyunu rework edip bi daha piyasaya sunsalar, alıp bir daha oynarım. Keşke bu tarzda arcade bir spor oyunu yapılsa.

Böyle değil ama aslında buna benzer bir tane oyun nintendo konsollarında var.Wii'yi satmadan önce indirmiştim japonca olmasına rağmen zevkli oyundu.

İsmi inazuma eleven.Gerçi yetişkin futbolculardan değil küçük çocuk takımlarından olan bir şey ama yinede güzel oyun sanırım animeden uyarlama :D

Yinede nes'deki goal 3'ün zevkini hiç bir futbol oyunu vermez bana.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi 42 gb'lık 0.151 mame rom set indiriyorum bu oyuna bakacağım tecmo nasıl futbol oyunu yapmış.Sonuçta dead or alive ve ninja gaiden'i yapan kaliteli bir firma :P

• EmuMaster kullanıcısına yanıt
    Oyun hala tam olarak emule edilemedi gitti yillardir, tam verim alamazsiniz o sebeple. Gerci konuda bir arkadas neredeyse optimize olarak oynuyordu MAME64 de. Bir inceleyin isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

Oyun hala tam olarak emule edilemedi gitti yillardir, tam verim alamazsiniz o sebeple. Gerci konuda bir arkadas neredeyse optimize olarak oynuyordu MAME64 de. Bir inceleyin isterseniz.

Zaten bende son sürüm mame 152 var şuan 64 bit olarak win 8.1'de 64 bit sürümü, eski arşivdede oyun varmış dün açtım evet emulatörün daha çok geliştirilmesi lazım stabil olması için.Normal maç esnasında iyide bazen fps düşmeleri falan yaşanıyor.Oyun belki mazim olmadığı için yada aslında ben beceremediğim için pek ilginç gelmedi

Diğer futbol oyunlarını denedim dün bir tane ras geldim taito yazıyodu işminde sanırım o oyun bayağı heyecanlıydı .Bunca zaman arcadede boşuna futbol oynamamamışım .

Bu arada klavye ile pek iş olmuyor sadece 4 yöne müsaade var, bir tane arcade stick almayı kafaya koydum.Ucuza kaliteli nerden bir hori yada madcatz temin edebilirim?

• arkadaşın biri paylaşmış size vereyim dedim Buradan indirin bu linkten indirebilirsiniz direk çalıştırabiliyorsunuz.
  • gazulive27 G kullanıcısına yanıt
    Ne maçtı ama..

• Oyun beklediğimden iyi çalıştı ancak joystickte sorunum var.Brezilya'da sadece"bananas shoot" yapabiliyorum yani a+c kombinasyonu.Ve ayarladığım tuşlarda kapatıp açmama kayboluyor
    Edit:sorunu hallettim ayrıca linux dağıtımlarındada WİnE sayesinde sorunsuz çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 25 Nisan 2014; 20:32:59 >
  • Senin adina sevindim ben artik pek oynamiyorum eğer oynarsam yine kayit alip YouTube da yayinlarim sen de fraps ile video yakala ve bize gonder benim kadar iyi oynayan cikmadi şuana kadar

• arkadaşlar dünya kadar program rom stv yükledim olmuyor olmuyor yine olmuyor. win7 64 bit özelliklerim var. bana en baştan kurulum dahil yardımcı olabilirmisiniz kafayı yemek üzereyim. bu oyun yüzünden lisede sınıfta kaldım :) bilgisayara yüklemek istiyorum.
  • arkadaşlar tuşlarda bi sıkıntı mı var? özel hareketleri yapamıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komix_komix

arkadaşlar dünya kadar program rom stv yükledim olmuyor olmuyor yine olmuyor. win7 64 bit özelliklerim var. bana en baştan kurulum dahil yardımcı olabilirmisiniz kafayı yemek üzereyim. bu oyun yüzünden lisede sınıfta kaldım :) bilgisayara yüklemek istiyorum.

Şu linkten indirin klasöre çıkartın..
    https://onedrive.live.com/?cid=43e42d709c42c4c0&id=43E42D709C42C4C0!175&ithint=file,.rar&authkey=!AODAWB0Cji0oqjk

mame (81.153 Kb)
    mamepui (81.418 KB)

Bu ikisinden çalıştırın ben mame ile oynuyorum mamepui biraz kasıyor..
    Oyun sağlam işlemci istiyor bende ki İ5 750 olmasına rağmen kasıyor şöyle İ7 4770 osla süper olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kusocan

arkadaşlar tuşlarda bi sıkıntı mı var? özel hareketleri yapamıyorum?

ctrl
    alt
    space

Bu 3 tuş ile oynanıyor. Tab tuşu ile başka tuşları ayarlayabilirsin.

ctrl ve alt aynı anda basarsan özel şut yaparsın.
    alt ve space özel hareket.

Kolombiya aldın mesela..
    Uzun pas için ctrl ve alt
    Şiga için alt + space

Almanya için..
    Ctrl + Alt = Power şut
    Alt + Space = Bayrak
  • Arkadaşlar bu oyunlar Arcade kol olmadna tadı çıkmıyor şöyle bişi düşünüyorum ama sağlammıdır bilmiyorum elimde kalmasın oynarken
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/arcade-fight-joystick-ps3-ps2-pc-hemen-kargo-123468630
  • Arkadaşlar bu oyun sonunda emule edildi ama buradaki emüle bilgilerinin alayı yanlış. Oyun ROM'u tutsa emülatörü tutmaz. Emülatör tutsa Oyun ROM'u bu emülatöre uymaz. Bende var bu oyun.30-40 fps arası oynuyorum. Sadece bu oyun değil, Tekken 1, 2, 3, 4 ve 5, Street Fighter full seri, Mortal Kombat 1, 2,3 ve 4... Kısacası Atari salonu oyunlarının 9292 tanesi bende. 10 dvd'lik arşivimde. İstanbuldayım. Bu TCMO WORLD CUP 98'i emule edene kadar canım çıktı. BIOS'u ayarlasam rom'da hata veriyor. ROMu tuttursam BIOS uymuyor. Günde 3 saat süreyle 1 ay uğraştım. En sonundaM.A.M.E için ST-Vbioslarının 25 çeşidini buldum. en az 31 siteden Tecmo World Cup '98 romunu indirdim. Bu RAR lı dosyaları ayrı ayrı klasörlere çıkardım. Bende dosya çeşidine göre inceleme, değerlendirme, hata bulma programları var. Bu programları bulmak için 29 TB'lık oyun ve program arşivimi taradım. Dosya türünü belirlenmemişse, yani 1 dosyası, 2 dosyası diyorsa CRC323 kodunu giriyorum 120 dakikada 4 29 500 000 CRC32 dosya kodunu tarayarak buluyor. Örnek: 4CF18A25 gibi. Hatalı dosyaları sildim. Hatasız dosyalarla değiştirdim. Güzelce rarladım. Şimdi keyfimce oynuyorum. Tekken 4, TAG MORTAL KOMBAT 4 ve FATAL FURY: WILD AMBITION'da da aynı şekilde hataları düzelttim. Şimdi 40 fps de oynaığım bu oyunları 60 fps ve daha ilerisinde oynamak için uğraşıyorum. Ve Tekken 5'i de emule etmeye çalışıyorum. Bütün oyunları rahatça oynayabilmek için 45 GB alana ihtiyaç var. Dilerseniz isteyene bu oyunları 10 DVD'ye çekip verebilirim. Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SADIK_DOST -- 18 Ocak 2015; 7:42:13 >

• Sadece 40fps oynadığın tecmo world cup 98 in uyumlu rom ve emutalatörünü burada paylaşabilirsin...

• SADIK_DOST S kullanıcısına yanıt
    selam

Tecmo 98 i paylaşır mısın lütfen?

Teşekkürler.

Bu arada bu oyun için özel işlemci felan mı lazım yoksa hata nerede yani?
    Oyun emule edilmediğinden mi kasıyor sistem mi zayıf?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SADIK_DOST

Arkadaşlar bu oyun sonunda emule edildi ama buradaki emüle bilgilerinin alayı yanlış. Oyun ROM'u tutsa emülatörü tutmaz. Emülatör tutsa Oyun ROM'u bu emülatöre uymaz. Bende var bu oyun.30-40 fps arası oynuyorum. Sadece bu oyun değil, Tekken 1, 2, 3, 4 ve 5, Street Fighter full seri, Mortal Kombat 1, 2,3 ve 4... Kısacası Atari salonu oyunlarının 9292 tanesi bende. 10 dvd'lik arşivimde. İstanbuldayım. Bu TCMO WORLD CUP 98'i emule edene kadar canım çıktı. BIOS'u ayarlasam rom'da hata veriyor. ROMu tuttursam BIOS uymuyor. Günde 3 saat süreyle 1 ay uğraştım. En sonundaM.A.M.E için ST-Vbioslarının 25 çeşidini buldum. en az 31 siteden Tecmo World Cup '98 romunu indirdim. Bu RAR lı dosyaları ayrı ayrı klasörlere çıkardım. Bende dosya çeşidine göre inceleme, değerlendirme, hata bulma programları var. Bu programları bulmak için 29 TB'lık oyun ve program arşivimi taradım. Dosya türünü belirlenmemişse, yani 1 dosyası, 2 dosyası diyorsa CRC323 kodunu giriyorum 120 dakikada 4 29 500 000 CRC32 dosya kodunu tarayarak buluyor. Örnek: 4CF18A25 gibi. Hatalı dosyaları sildim. Hatasız dosyalarla değiştirdim. Güzelce rarladım. Şimdi keyfimce oynuyorum. Tekken 4, TAG MORTAL KOMBAT 4 ve FATAL FURY: WILD AMBITION'da da aynı şekilde hataları düzelttim. Şimdi 40 fps de oynaığım bu oyunları 60 fps ve daha ilerisinde oynamak için uğraşıyorum. Ve Tekken 5'i de emule etmeye çalışıyorum. Bütün oyunları rahatça oynayabilmek için 45 GB alana ihtiyaç var. Dilerseniz isteyene bu oyunları 10 DVD'ye çekip verebilirim. Saygılarımla...

Selamlar forumdaşım,
    Bende eski bir klasikçi olarak yapmış olduğun arşiv için teşekkür ederim.
    Oyunları DVD şeklinde almak istiyorum zahmet olmazsa , senden güzel haberlerinde dönüş bekliyorum.
    Teşekkürler

• bu oyun hala emule dedilemedimi ya :( hayatımın oyunudur
  • SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR.. İŞ, GÜÇ, HASTALIK, AMELİYAT, BABAMIN HASTALIĞI KALP AMELİYATI DERKEN 7 AYDIR UĞRAYAMAZ OLDUM SİTEYE... BU EŞEKLİĞİMİ BAĞIŞLAMANIZI İSTİYORUM SİZDEN...

İsterseniz sadece Mame 10 DVD lik mame değil, diğer emülatör arşivlerimi de uygun fiyatlı satabilirim. Sen de artık burada Upload ederek hangi arşivi hangi oyunu paylaşmak istersen paylaşırsın... Eksiksiz olan arşivlerimi yazıyorum... (*)

ARŞİVİMDEKİ OYUNLARDAN SADECE UFAK BİR KISMI:

TÜRKÇE E.MÜLATÖRLÜ TOPLAMDA ALT VERSİYONLARI İLE BİRLİKTE 576 OYUNLUK WIN KAWAKS SADECE world heroes 2 jet yok ama aynı oyunun alternate set olanı çalışıyor. Aynı oyun zaten... (8.97GB 2 DVD 1 CD)

TÜRKÇE EMÜLATÖRLÜ TAM ARŞİV NINTENDO 64. FULL 406 OYUN. ALT VERSİYONLARI HARİÇ. Kİ BAŞKA OYUNU YOK PİYASADA... (4.97 GB 1 DVD 1 CD)

TAM ARŞİV SUPER NINTENDO ve NINTENDO (10.5 GB 2 DVD)

TAM ARŞİV GAMEBOY, GAMEBOY COLOR ve GAMEBOY ADVANCE (7.75 GB 2 DVD)

TAM ARŞİV SEGA GENESİS Yani Mega Drive 2, 32X , GAME GEAR ve 8 Bit SEGA MASTER SYSTEM (7.56 GB 2 DVD)

TAM ARŞİV COMMODORE 64 YANİ AMIGA OYUNLARI (**) 440MB 1 CD

Bu oyunlar tam arşiv ve bütün oyunları sorunsuz çalışır. Ayrıca istersen Türkçe emülatörlü 40-60 FPS arasında çalışan PS2 emülatörünü ve içerisinde PlayStation 2'nin en çok satılan 20 oyununu (35.56GB 7 DVD), NINTENDO WII EMÜLATÖRÜ OLARAK TA KULLANABİLECEĞİN NINTENDO DOLPHIN adlı emülatörü ve GAMECUBE konsolunun en çok satılan 20 oyununu (26GB 4 DVD 1 CD), Türkçe Emülatörlü PSP ve en çok satılan 20 oyunuyla birlikte (30.96GB 6 DVD 2 CD) ve NINTENDO DS ve en çok tercih edilen 100 oyunu ile birlikte (34GB 8 DVD 3CD) olan arşivimi de gönderebilirim.

Tüm arşiv alınacaksa Her DVD için 6 LİRA, HER CD için 1.5 lira alıyorum...

Eğer arşiv arşiv alınacaksa Her DVD 9 LİRA, HER CD 2,5 LİRA...

Eğer en az 350 -400 GB bş alanlı Harici HDD'niz varsa

Tüm arşiv alınacaksa 1,25

Arşiv arşiv alınacaksa 2 lira...

Dünya genelinde piyasaya çıkmış, Arayıp ta bulamadığınız oyunlar varsa söyleyin. Benim arşivimde mutlaka vardır. :D Aynı fiyattan yardımcı olurum.

Fiyata pazarlık payını kendim koydum. Sünneti size bırakmam ben varken... :) Bu arada bana mesaj olarak değilde 0541 654 20 37 numaralı telefonumdan arayın. Anlaşma gereği TURKCELL olmayan numaraları aradığımda ilk saniyeden itibaren dakikada 60 kuruş ödüyorum. Bu yüzden çağrılara cevap veremeyebilirim. Whatsapp numaram da aynı zaten... Ama ev dışında whatsapp kullanmıyorum.

Bu arada İstanbul dışı satış olursa DVD kargo ücretini PTT görevlilerine kendisi öder. İstanbul dışı HDD yüklemesi olamaz. İstanbul içi olursa HDD yüklemesi için Adres veririm gelirsiniz. Cuma ve Pazar günleri müsait olurum. Yükleme yaparız. Eğer benim gelmemi isterseniz Avrupa yakası için 15 Lira Anadolu yakası için 30 lira yol parası alırım.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    (*)Bu dosyalar tamamen 7z dosya sıkıştırma programıyla ultra ve en iyi performans şeklinde sıkıştırılmıştır. Dosyalar unzip edildiğinde boyut 5 - 10 katına kadar çıkabilir...

(**) Amiga oyunlarında oyun dosyaları unzip edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde oyunlar çalışmaz.

• Arkadaşlar oyun NORMAL modda. İstesen de bu romda hile yapamazsın. 3. takım. Rakip Japonya. Yenersem THRU PASS özelliğini alacağım. Kaç şutum kaleci yüzünden SUPER SAVE adlı kaleci özelliği yüzünden bir kaç şutum boşa çıtı. THRU PASS yüzünden Japonya durmadan zaman öldürmeye çalıştı. Ama sonuç 10 - 0 yendim tabii... İlk takım Kore olduktan sonra 13 tane atmak kolay...

• Japonya ilk takım benim bildiğim 3 de nasıl çıktı ki?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.