Şimdi Ara

Teclast x98 Air 2/3G [AnaKonu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
7.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu duyduğuma sevindim , en kısa zamanda sipariş vereceğim o zaman. Fakat bir sorum var , şu Dual Boot olayı hakkında.Kullandınız mı bilmiyorum ama bana biraz ilginç geldi.Dual Boot normal bi Android veya normal bi Windows işletim sistemli tablete göre daha düşük bir performans göstermiyor mu?
  • Ayni anda calismadigindan bir fark yapmaz hocam performansta :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunlarda bir de telefon özelliği olsa..

• bence allwinner daha iyi bir seçim, intel işlemciler android sisteme optimize olmadığını düşünüyorum windows 8 uygulama marketi olayında çok yol alması lazım o yüzden ciddi sıkıntılar var. oyunda çözünürlük düşürmek söz konusu bile olamaz. retina ekranda alwinner işlemcinin sorunsuz oynattığını herkes söylüyor

rk3288 bile çok rahat asphalt 8 oynatıyor (retina ekran)
  • benim anlamadığım miro usb den şarj olurken o esnada klavye mouse bağlanıyormu bu cihazlara..eğer bağlanmıyorsa harici adaptör girişi olmayan bir cihaz almak çok akıllıca gelmiyor bana
  • Daha önce Teclast x98 Air II Dual Boot almış birisi , güzel bir sayfa önerebilir mi rica etsem.Hazır gümrük olarak bir sorun çıkarmıyorken 3G'siz Dual Boot bir tablet , almak isterim gerçekten.
  • 27 kasimda geekbuyingden aldim hala bekliyorum.Gelene kadar bilgi birikse bari

• Mr0range M kullanıcısına yanıt
    Genelde daha önce yaptığım alışverişlerde kargo 15-18 güne gelirdi.Sizinki neredeyse bir ay olmuş hocam ya.Biraz yavaş o zaman geekbuying :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: casual

bence allwinner daha iyi bir seçim, intel işlemciler android sisteme optimize olmadığını düşünüyorum windows 8 uygulama marketi olayında çok yol alması lazım o yüzden ciddi sıkıntılar var. oyunda çözünürlük düşürmek söz konusu bile olamaz. retina ekranda alwinner işlemcinin sorunsuz oynattığını herkes söylüyor

rk3288 bile çok rahat asphalt 8 oynatıyor (retina ekran)

kardeşim bende yeni aldım air 2 yi sorum olacak
    1 gogilplayi ne yaptın
    2 benim ki 4.4.4. hn6g6 ile geldi bir türlü rot yapamadım v rot ile başka yolu var mı
    3 bari windows kurayım dedim doğru dürüst bir şey bulamadım yani uğraştım dosyasını indirdim ama nasıl yapıldığını anlamadım windows kursam bırakacam öyle kalsın şimdiden teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim

• deliahme D kullanıcısına yanıt
    Root yapımını ekledim hocam bidaha deneyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaick

Root yapımını ekledim hocam bidaha deneyin..

hocam onu denedim olmuyor.
    sonra kingo android diye 1 program sayesinse rotladım google play için bir önerisi olan var mı
  • deliahme D kullanıcısına yanıt
    quote:

GOOGLE PLAY STORE FIX (thanks to Frontier)
    Anyone having issues with Google Play Store - this applies to both Air 3G with the latest 2.0.1 update (will post more information later) and Air II - please apply this fix.
    Your OS should be rooted in order for this to work.

- Download the files from here.
    - Copy the .apk files to a folder on your microSD card.
    - Go to Settings > Apps and uninstall Google Play Store.
    - Install using the supplied .apk's the following (in this order): Google Play Services, Google Play Store and Link2SD.
    - Go to Link2SD, find Google Play Store > Actions > Convert into system app.
    - When the conversion is complete, reboot the tablet.

You should find that Google Play store works now, if you still have issues clear ALL it's data and re-enter your account information

Bu hocam fix'i birazdan vaktim olursa çevireceğim.

• Hocam arkadaşım yardımcı oldu o sorun çözüldü istersen arkadaşlara anlatayım 1 telefon rotlancak
    2 link2sd uygulama indirilecek
    3 uygulama açılıp gogılplay bulunup işlemlerden sistem uygulamasına cevrılsıni işaretlemek olay bu ben böyle yaptım... Tabi restart yapcaz
    Sizin de el vermenize windows 8 yükleme hiç bir fikrim yok dosyaları indirdim bekliyoru..diğer tarafada yazdım x posed yükledim açılmadı akla karayı seçtim dikkatli olun

• Hocam suan pek vaktim yok haftasonu windows 8 yukleme isine bir el atmayi dusunuyorum.

• en uygun fiyatlı nereden alırım?
    yoksa cube talk9 mu alsam? 175$

• Evet arkadaşlar bende girdim windows yükleme işine ama takıldım, şöyle güzel bi anlatım mükemmel olacaktır. Tabletin nimetlerinden faydalanalım. Şimdiden teşekkürler herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaick

Windows'ta Far cry 3, cs:go, lol,dota 2, tf2, bf2/bf3 gibi oyunlardan deneyebileceğinizi denerseniz iyi olur hocam :)

hocam naptın sen yha :) gtx780 ekran kartı varda bizmi bilmiyoruz bu cihazda ? sakın pc de oynadığımız oynunları bunlarda denemeye kalkmayın. bunların ekran kartı masaüstü intel hd graphic düzeyinde bile değil.

bunlarda asphalt vs tarzı oyunların takılmadan oynanması tablet, telefon vs işlemci ve gpu suna göre hazırlandığından oynanabiliyor. değilse bana göre bunların en iyi gpu su hd graphic düzeyini geçmez.

aslında hd graphic derken yanlış söyledim , eski nesil kuzey köprüsüne gömülü onboard ekran kartı düzeyinde yani g31-g41 chipset

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casual -- 24 Aralık 2014; 12:21:12 >
  • Tableti windows yuklerken brick ettik sanirim yardim edebilecek arkadas varmi android kuracagim tekrar bildisayara bagladigimda tableti gormez oldu bios ayarlarini sifirlamam lazim yardim edebicek arkadaşlara simdiden tesekkurler.tablet açılıyor usb okumuyor sorun o sanirim bios ayarlarini usb kapadim sanirim biosumu sifirlamm lazim bilemedim.

• Tableti windows yuklerken brick ettik sanirim yardim edebilecek arkadas varmi android kuracagim tekrar bildisayara bagladigimda tableti gormez oldu bios ayarlarini sifirlamam lazim yardim edebicek arkadaşlara simdiden tesekkurler.tablet açılıyor usb okumuyor sorun o sanirim bios ayarlarini usb kapadim sanirim biosumu sifirlamm lazim bilemedim.

• casual kullanıcısına yanıt
    yeni nesil hocam, far cry 3, tf2 dota lol oynatıyor videoları var :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.