Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
804
Favori
4.098.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sınırlı sayıda indirim kodu eklendi! Lütfen acele edin, kaçırmayın derim Sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar aşağıdaki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim. Bu benim için çok önemli, emeğimin karşılığını bu şekilde alıyorum. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

| Gearbest Türkiye |

TIANQU XS809W Kameralı Drone "yalnızca Türk müşterilerimize özel ve 28 stokla sınırlı" [ XS809WTR ] indirim koduyla 38.99$'a satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

Xiaomi 0.5mm Gold İmza Kalemini "yalnızca Türk müşterilerimize özel ve 59 stokla sınırlı" [ GBgoldTR ] indirim koduyla 2.99$'a satın alabilirsiniz.

[Tarayıcıdan Satın Almak İçin Tıklayınız] / [Mobilden Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

JJRC H37 ELFIE Selfie Drone "yalnızca Türk müşterilerimize özel ve 48 stokla sınırlı" [ RCH37TR ] indirim koduyla 21.99$'a satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

Eken H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasını "sadece Türk müşterilere özel 26 stokla sınırlı" [ Burakkosar5 ] indirim koduyla 31.99$'a satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

V3 4K WiFi Aksiyon Kamerasını "sadece Türk müşterilere özel 24 stokla sınırlı" [ electrotv01 ] indirim koduyla 29.99$'a satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

• birşey sormak istiyorum 1 dolarlık kalem ile 2 3 dolarlık kalemler arasında renk dışında fark var mı?

bu arada gece ışığından bir tane aldım teşekkür ederim.
  • NoDRaC N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Güzel günlerde kullanın.

Beyaz olanlar arasında fark yok diye biliyorum ancak Gold rengin dış yapısı metal veya metalimsi olması gerekiyor.
  • Bu konuyada mı toptancılar toplandılar yahu. Hiçbir indirimi yakalayamıyoruz. 10-20 tane mi çekiyorlardır nedir? Bu kodlara alışveriş limiti koyulamıyor mu?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Saatleri degistirdiniz mi?

Baktigimda 17:00 yaziyordu,simdi 23:00 olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Hayır,

Saatler aynı. Farklı bir ürüne bakmış olabilirsiniz.

• Lyrazed kullanıcısına yanıt
    İndirim kodları tek ürün için geçerli ve tek kullanımlıktır. Milyonlarca müşterimiz var, fiyatta düşük olunca bitiyor maalesef

• H96 pro plus 3gb /32 için beklemedeyim. Güzel bir indirim kuponu bekliyoruz sizden.

• GPD pocket mini yi 242 dolara alma şansımız var mı ? kupon ne zaman aktif olucak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

| Gearbest Türkiye |

RD - 805B LCD Projeksiyon Cihazı [ RDPC ] indirim koduyla 59.99$'a satın alınabilir.

| Gearbest Türkiye |

-> İndirim kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

Hocam öncelikle kolay gelsin.
    Native Resolution: 800 x 480
    Resolution Support: 1080P
    Bu tarz projeksiyon ürünlerinden cok aldık sattık ama bunlarda görüntü kalitesi cok kötü arkadaşlar- bazı versiyonlarda türkçe dil bile yok.

Native Resolution: 720p ürünleri kampanyalı olarak paylaşırsanız f/p olarak herkes için iyi olacağını düsünüyorum. alan kişiyi de üzmez.

Ayrıca şarj aleti / data kablosu gibi aksesuar / ekipman gibi ürünlere de ağırlık verminizi rica ederim.

Tabi size kodlar nasıl ulaşıyor , gelen tüm kodları mı yoksa gelen kodlar arasından seçip ona göre mi paylaşıp yapıyorsunuz onu da bilemem.
  • myartur M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Benim elimde olan bir şey değil maalesef. Eğer indirim olursa mutlaka paylaşım yapacağım, lütfen takipte kalın

• Canok C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Alacağınız ürünün linkini alabilir miyim? Bi'de sorunuzu biraz daha açabilir misiniz?

• erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Açıklam için teşekkür ederiz.

Dökümanlar günlük olarak güncellenmektedir. Ben arasından Türk ve forum müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve tercih edilebilir ürünleri seçip paylaşım yapıyorum. Arz talep dengesinde hareket etmekteyim.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Tapteyim

• myartur M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

İyi günler dilerim.

• | Gearbest Türkiye |

FY FEIYUTECH SPG C 3-axis Stabilized Handheld Gimbal "119.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

• | Gearbest Türkiye |

Cube Mix Plus 2 in 1 Tablet PC [ MIXPLUS ] indirim koduyla 285.99$'a satın alınabilir.

| Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 20 Eylül 2017; 16:51:17 >
  • Kulaklığı kaçırdım yine ya. Limit dolmuş.
  • | Gearbest Türkiye |

Aşağıdaki Ürünler Gün İçerisinde Paylaşılan Flaş İndirimli ve İndirim Kuponlu Ürünlerdir

1-) Cube iWork 10 Flagship Ultrabook Tablet PC / 128.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

2-) Xiaomi Hybrid PRO Kulaklık / 19.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

3-) Sunvell T95Z Plus TV Box[3GB RAM - 32GB ROM] / 66.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

4-) Xiaomi Mi Bluetooth 4.0 Hoparlör / 8.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

5-) CHUWI Hi10 Plus Tablet PC ve Klavye / 156.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

6-) Teclast X80 Pro Tablet PC / 69.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

7-) RD - 805B LCD Projeksiyon Cihazı / 59.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

8-) FY FEIYUTECH SPG C 3-axis Stabilized Handheld Gimbal / 119.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

9-) Cube Mix Plus 2 in 1 Tablet PC / 285.99$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• | Gearbest Türkiye |

Teclast X80 Pro Tablet PC'yi [ X80Pro ] indirim koduyla 69.99$'a satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

• 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.