Şimdi Ara

Tecilim bitti 1 ay sonra kayit yenilemem var sorun olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2018 in 12.ayına kadar tecilim vardı fakat bi dönem aof kaydımı yeniletmemistim ve şuan kayıt yenileme tarihine 1 ay var.yoklama kaçağı olarak gözükürken kaydımı yenileyip tecil alabilir miyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim bende aöl kayıt yeneleme yapıp tecil ettircm ben görüştüm askerlik şubesi ile ve halk eğitim ile ayın 9 unda yenileyip tecil ettirmeyi denicm bakalım inşAllah olur. Seninkinide bi askerlik şubesine sor bence en sağlıklı cevabı ordan alacaksındır. Çekinmene gerek yok git görüş tecilin bitti diye hemen seni apar topar almazlar askere .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Senin ki olur ocak ayı içinde oldugu icin benim ki 11 şubatta inşallah olur benimde okulu aradım askeriyeyle görüş kayıt yenileyince belgemi getirsem olur mu diye sor dedi bakalım mecbur gidip askeriyeyle konuşmak gerekiyo

• Ne yaptınız hocam olumlu yanıt alabildiniz mi şubeden ? Ben işlemleri tamamladım bir sorun olmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 gün sonra gidicem bakalım sevindim senin adına kardesim

• Şubeye gittim normal askere gidiyormuş gibi muayene falan olup işlemleri hallet dedi sonra kayit yenileme zamanı öğrenci belgeni getirirsin tecil ederiz dediler öyle yapıyorum bakaljm :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.