Şimdi Ara

Tecil Bozma İşlemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Giriş
    640 Mesaj
    Tecilim ağustosun 1'inde sona eriyor fakat yüksek lisans yapmak istiyorum şu an için yerleşme de en erken haziran temmuz ayı gibi görünüyor (yüksek lisans için) tecilin otomatik bozulması gibi bir şey var mı ya da tecil bozdurmaya gitmediğim zaman ağustosta gitme ihtimalim var mı yoksa kasıma mı sarkar tecili bozdurmadığım zaman? Bir de tecili bozdurduğum zaman yüksek lisans kaydı gerçekleştiğinde tekrar tecil hakkı elde eder miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 24 Mart 2013; 18:16:51 >

|
    |
    ağustosta gitmek için en son 15 Mayıs 2013'de mi tecilimi bozdurmalıyım? Ağustosun 1'inde bitiyor bozdurmadığım takdirde ağustosta gidemez miyim ya da bozdurduğumda yüksek lisansa kayıt yaptırsam tecil edebilir miyim?
    |
    |
    arkadaşlar yok mu bir bilgisi olan herhangi bir işlem yapmasam dahi tecilim 1 ağustosta bittiği için ağustosta gider miyim yoksa bir sonraki celbe mi sarkar sarktığı takdirde de yüksek lisans kaydı yaptırabilir miyim?
    |
    |
    öncelikle merhaba. normalde agustos ayında askere gitmem gerekiyordu fakat ben tecilimi bozdurup nisan celbiyle kısa dönem olarak askerlik yapmak için başvurumu yaptım,sınav evraklarımı aldım ( meşhur sarı zarf). Beklenmedik bir gelişme oldu. Annem kanser hastası ve tekrar ameliyat olması gerekiyormuş. henüz öğrendim ben bunu. benim şimdi neyapmam gerekmekte askere gitmemek için? sınav 5 gün sonra ve benim acil olarak bu işi çözmem gerekmekte. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Orijinalden alıntı: mazzarala

öncelikle merhaba. normalde agustos ayında askere gitmem gerekiyordu fakat ben tecilimi bozdurup nisan celbiyle kısa dönem olarak askerlik yapmak için başvurumu yaptım,sınav evraklarımı aldım ( meşhur sarı zarf). Beklenmedik bir gelişme oldu. Annem kanser hastası ve tekrar ameliyat olması gerekiyormuş. henüz öğrendim ben bunu. benim şimdi neyapmam gerekmekte askere gitmemek için? sınav 5 gün sonra ve benim acil olarak bu işi çözmem gerekmekte. yardımcı olursanız çok sevinirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: mazzarala

Bu konuyla ilgili yasal bir madde kanunda var aile yakınından birinin hastalığını belgeleyen bir rapor şubeye teslim ettiğinde erteleme yapılır
    |
    |

• Yüzbaşı
    640 Mesaj
    arkadaşlar sağlık raporuyla bir sonraki celbe kalıp yüksek lisans başvurusu yapabilir miyiz?
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.