Şimdi Ara

Tecil Bozdurma ve Sonrası....

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tecil Bozdurma ve Sonrası....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Bu dönem üniversiteden mezun oldum geçen haftada gidip tecili mi bozdurdum.Mayıs ayında askere gideceğim.Askerlik şubesindeyken bir şeyi sormayı unutmuşum tekrarda şubeye gitmek istemiyorum baya bir uzakta onun için daha önce giden arkadaşların bildiği bir konu olduğu için buraya yazıyorum.
    Şimdi ben tecilimi bozdurdum aile hekimime gidip yoklamamı da yaptırdım fakat bunun dışında genel sağlık kontrolü olacak mı ne zaman olacak bilmiyorum daha önce giden arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim.Şimdi genel sağlık kontrolü felan vardır haberim olmaz konrole gitmem felan bir yanlışlık olmasın.Nisan ayında nereye gideceğin felan belli olur dediler e devletten bakarsın dediler fakat bunu sormayı unutmuşum.

İlgilenen herkese teşekkür ederim.

|
    |

• Boy,kilo, kırık çıkık felan var mı diye sordu aile hekimi bende cevap verdim hocam. Bunun dışında başka bir şey var mı diye merak ettim çünkü pek samimi olmadığım bir arkadaşım vardı askere elverişli değil diye yollamışlardı. Benim bir sağlık problemin yok ama biraz evhamlıyım bir şeyi eksik felan yapar gidemem diye tedirginim.

Şimdi tecilinizi bozdurduktan ve yoklama yaptırdıktan sonra size çıkan yere (acemi birlik) mi gittiniz direkt hocam başka bir şey yapmadınız değil mi?

Not:şu hayattaki komediye bakın biz bir şeyi yanlış, eksik yaparız da askere gidemeyiz diye düşünüyoruz adamlar kaçmak için çürük raporu alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC92B7FF9 -- 20 Şubat 2018; 1:55:56 >
    |
    |
    PoseDn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orada işlem yapan görevli belli olmaz 1 yıl bekleyenler bile var dedi ben mayısta gitmek istiyorum dedim biraz uğraştılar ama sonunda mayısa attı beni sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC92B7FF9 -- 20 Şubat 2018; 1:56:48 >
    |
    |
    ALAYINA-GİDER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.