Şimdi Ara

TECHNOSİSTEM SON DURUM NEDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
4
Favori
11.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 58
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 14 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mavikıs (7 mesaj) snakefatih (6 mesaj) siyau (4 mesaj) imfatalty (4 mesaj) rylai2113 (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (58 mesaj) Mobil (24 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> TECHNOSİSTEM SON DURUM NEDİR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1545 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar konu kaldırılmış. Son durum nedir. Mağdur olanlar bir yerde buluşabildimi?

|
    |
  • Burada firmayla ilgili yazılıp çizilenleri okudunuz. Sistemin bir ponzi olduğu, düşük fiyatla satılan ürünlerin fiyat farkını sisteme yeni girenlerin paraları ile sübvanse edildiği ve firmadan alışveriş yapılmaması gerektiği defalarca dile getirildi. Tüm bunların farkında olarak alışveriş yaptınız. Vicdanınız rahatsa bilemem, ahlak anlayışlarımız ve değer yargılarımız epey farklı demek ki. Siz kendinizi kandırmaya devam edin, mağdur olan insanlar neyin ne olduğunun farkında.
    Bana gelen son duyumlara göre Kayhan bey önümüzdeki genel seçimlerde milletvekili adayı olacakmış. Ben seçilmesine kesin gözüyle bakıyorum, zira insanımız "büyük götüren"i seviyor bu ülkede. "Hep destek, tam destek, mührü Kayhan'a bas" diyorum...
    Aslında çok ciddi sayıda ürün de geçmedi milletin eline. 3 5 tane ekran kartı fotosu vardı 3 5 hdd ssd ve birkaç ram fotosu gördüm aldık bakın geldi gibisinden mesajlar vardı 1080 aldım 1080 ti göndermiş sağolsun diyen 1 kişi vardı. Ondan sonra millet 10 ekran kartı 25 ekran kartı siparişi vermeye başladı. Ama şu bitcoin madenciliği olayı olmasa 10 tane kart satamazdı. Bu adam kartın yokluğunda çıktı yarı fiyatına satıyorum dedi bu 3 5 fotoyu görenler hemen almaya çalıştı. O zaman da söylemiştim piyasa da kart yok fiyatı 5000tl ye olan kartı adam 2500 e satıyor 5000 yazsa anında satılır kanmayın gönderemez dedim pek dinleyen olmadı o ara bunların gazına gelip amazon stok açtı msi 1070ti kısa sürede bitti hiç kart alma derdim yokken kayhana kaptıracağıma amazondan pahalıya alırım dedim aldım o günden bu yana kullanıyorum. Pahalıya aldım kart hiç yoktu dolar yükseliyordu mining yüzünden stokta ürün bulamıyorduk. O fırsatı değerlendirdi kaçtı gitti. Şimdi.ne oldu bilmem. Ama bana çok mantıksız gelmişti. 6bine satıyorum desen anında alıcısı çıkacak kartı yarı fiyatına satıyorum dedi adam amazon bile bu fiyattan vermezken bu adam nasıl satıyor bunda bir.hile var demiştim. Hatta bir arkadaş batacağı belli olan şirketler böyle yapar başka şirket kurup faturayı oraya keser falan gibi teknik mevzuları anlatmıştı ama pek takan olmadı.
  • Yarbay
    16695 Mesaj
    Umarım çözüme kavuşur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    13338 Mesaj
    Bence bir gelişme olmamıştır.büyük çaplı siparişleri olanlarla dava devam ediyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu kaçıncı konu silme.heralde durum mahkemede diyerek forma başvurup kaldırtıyorlar.kanunları çıkarlarınca kullanıyorlar sanırım.bide adamın adresi tc si telleri adresi falan çok paylaşılmıştı rahatsız oldu demek dolandırıcılar.

|
    |
    mağduriyet konularını ihtar gönderip sildirmişler, bizimde websitemize ihtar çektiler fakat kendilerin herhangi bir iftira/karalama yapmadığımızı belirttik ve haberi silmedik. anlaşılan technosistem/method bilişim adıyla tekrar geri dönmeye çalışıyor kayhan arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 21 Ağustos 2018; 0:17:10 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 22 Ağustos 2018; 20:44:14 >
    |
    |

Bana da bu şahısın tc si ve adresi falan lazım dava açmak için. Eğer öğrenebilirseniz bana da atarsanız sevinirim.

|
    |
    Syndwan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) Sen nefsini hak ile meşgul etmezsen, nefis seni batıl ile meşgul eder. Suç her zaman başkasındadır; kendimiz her zaman masum, çalışkan, azimliyiz. Sıradan insanların büyük televizyonları, sıradışı insanların ise büyük kütüphaneleri vardır.
  • Yarbay
    3916 Mesaj

bu adam piyasayı toplam kaç lira dolandırdı

rastgele hiç tanımadığım 4 tane ayrı müşterim kayhana para kaptırdığını söyledi. hepsi aynı şekilde gaza gelip forumda konuşulanlardan ötürü ekran kartı sipariş etmişler. en az 10.000 tl paraları kalmış kayhanda söylediklerine göre. ilk turda kartları teslim alıp 2 tur siparişi verenlerin çok yüksek çoğunluğu kartları teslim alamadı. tanıdık olarak artık uğraşmaktan vazgeçen de var. 15.000 tl için uğraşan eskilerden bir arkadaşım da var. bence en az 200.000 indirmiştir cebine dolandırıcı şahsiyetsiz herif.
    |
    |
    jitemci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eşgalini paylaşalım, belki faydası olur.

boolidge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Defalarca uyardık ama dinleyen olmadı. Acemileri pek eleştiremiyorum ama bu forumunun eskilerinin "dolandırıcı olup olmadığı daha belli değil" tarzında yorum yapması ilginçti. Bazı eski DH üyeleri beni çok şaşırttı.
    |
    |
    |
    |

İlk günden devamlı uyardım ama birileri devamlı savundular şimdi o şahısların hiçbirini dahilibileşenlerde göremiyorum.

|
    |

Yolda karşılaşsam dikkatimi çekmez. Çok sıradan bir tipi var. Kaynayıp gider arada.
    |
    |
    _Dominic_Toretto_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu konuda uçar yakında adam havale ile alım yapanları feci dolandırdı.

Ve bu yolla alım yapanların çok küçük bir kesimi parasını bir şekilde aldı.
    |
    |

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.