Şimdi Ara

Technopat'ta Bir An (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Psikopat diye direk yazmamışlar da teknolojiyi kılıf yapmışlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extagon kullanıcısına yanıt

Ney başarılı mesela..

• Klavye arkasında atıp tutan biri iste.

Yüz yüze gelsen kendi adını unutur..

• izayoi kullanıcısına yanıt

tamam doğru editledim çnkü anlık bir konuydu. korktum açmam gerekti. daha onaylanmadan kendim çözdüm çözüldü yazdım. ÇÖZÜLEN KONUYU AÇAR MIYIM? SALAK MIYIM

• Teknopatates'te faydalı bir şey paylaşırken 2 kere düşünün.

• ben oraya girip böyle muamale görürsem

ana bacı söverim hepsine

youtubeda kanalları var görüyorum ordaki tipler admin yapıyor mu ? farklı kişiler mi o kafadalarda youtubedada giydirebilirim onlara ben kuruldum cunku kendılerıne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek12345

tamam doğru editledim çnkü anlık bir konuydu. korktum açmam gerekti. daha onaylanmadan kendim çözdüm çözüldü yazdım. ÇÖZÜLEN KONUYU AÇAR MIYIM? SALAK MIYIM

Hocam konunun çözülüp çözülmemesini kastetmedim. Hani sorun yazılır çözülürse şu şekilde yaptım denir sonuca bağlanır sonra çözüldü yazılır işte büyük ihtimal o sonuç bölümü anlaşılmamış.

• izayoi kullanıcısına yanıt

• Technopat da garip bir yer ha. Dediğiniz gibi moderatör başlığı anlam bütünlüğünü bozacak şekilde düzenler. Diğeri konu metninin yazım kuralları neredeyse mükkemmel olmasına rağmen düzenleyerek daha da berbat eder.

@stubbornpride

Ben de konudışı bir konuya yorum yazmıştım, birisi geldi resmen durduk yere ortada hiçbir neden yokken çattı. Herif anlam bütünlüğünü görmezden gelerek laf cımbızlıyor. Yorum da havadan sudandı, kimseye laf atma yok kızdırma yok. Adam eski yöneticimiymiş neymiş. Delimidir nedir  .

Technopat hakkında orada fazla takılmadığımdan olsa gerek, olumlu bir görüşüm vardı ama değişmeye başladı. Burda birisi technopatı kötüleyince şaşırırdım artık şaşırmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marshall-Bruce -- 27 Ekim 2020; 22:31:17 >

• Çocuk gibisinin çocukken millete artislenip dayak yediğinde anne babasına koşup şikayet eden afacanlar gibisiniz yemin edeirm orda olan bir olayı buraya taşımana gerek yok ne olacak olmuş bitmiş burası donanım haber burda mesut çevik birşey derse gel konu aç  

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Ne alakası var ya :D Twitter'de olan bir şeyi de buraya yazma o zaman ordan bak. Paylaşıyorum  

• Marshall-Bruce kullanıcısına yanıt

Hocam cidden çok kindar ve ezikler, yahu ben gerçek hayatta fiziki olarak kavga ettiğim biriyle bu kadar uzun husumet yaşamıyorum adam özenle takip edip noktaya ban atıyor. Cidden garipler.

• melek12345 kullanıcısına yanıt

Kendini twitter'da yayınlanan haberler ile bir mi tutuyorsunuz ?  kardeşim biz burda sana takılıyoruz tabiki istediğin konuyu açabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 28 Ekim 2020; 6:3:56 >
  • okuma özürlüsü hocam o sitedekiler.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

e tamam işte   

• Ağzını topla, önce ne ya agahahahdhdhjc
    Aşırı cringe

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt

ağzım yerinde çok şükür. ellerim durmuyor diyelim 

Virgül koymuş ben ona takıldım asıl

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt

Ağzını topla önce. olması gerekiyor gibi geldi ama  

Aynen :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.