Şimdi Ara

Technopat'ta Bir An

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
5.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben artık kriz geçiriceğim. Konu başlığını alakasız bir şey yapmak mı dersin, bunlar mı dersin DELİ ETMELİK BİR YER.

HE HIZLI CEVAP ALMAK AÇISINDAN 10/10 sözüm yok.

EDIT: Technopat'ta Bir An Technopat'ta Bir An 

Technopat'ta Bir An

"SÜPER" Moderatöre yazdığım cevaba gelen uyarı . Teşekkürler <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 24 Ekim 2020; 20:6:52 >

• Bu tür forumlar hep çocuk çolukla dolu.
    Mesaj sayısı kasıp kendilerini havalı görüyorlar.
    mesela o mod olan çocuk büyük olasılıkla saatlerce uğraştı modluk aldı ve kendini birsey zannediyor.

Direkt sil hesabını, vakit kaybına değmeyecek bir çöplük. i5 6500'ün OC olabileceği ile ilgili bir yorum yaptım, K olmayan işlemci OC olmaz deyip 1 gün ban attılar (en son 4.8 ghzde idi işlemcim). Yine birine 1 sayfa cevap yazdım ayrıntılı açıklamalı, 6 makaleden alıntı yaptım, 3000 kelime yazı içerisinden 2-3 noktalamaya ceza vermiş 3 gün (bir başka mod), yazdığı cevapların çoğunda hata var. Yine başka bir cevapta 150hz üzerindeki yenileme hızlarını profesyonel oyuncu veya pilot vb kişilerin ayırt edebildiğini söyledim (kaynak da ekledim), 3 gün de ordan yedim.

Hatta daha komiğini söyleyim, o kadar aşırı derecede ezik moderatörleri var ki, yanlış olduklarını ispatladığınızda sizi takip edip cezanız bitince eski girilere bahane bulup ceza kesiyorlar. Durduğunuz hata o forumda.

• Acayip bir site orası. Zaman kaybı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsimleri de technopat yani leş ama böyle resmi Türkçe filan kullanıyorlar komik oluyorTechnopat'ta Bir An 

• Orodruin kullanıcısına yanıt

Technopat'ta Bir An 

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Ya madem Türkçe ye bu kadar önem veriyolar isimleri neden technopat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Technopat'ta Bir An 

• O site gerçekten tuhaf insanlarla dolu.
    Yöneticileri olsun üyeleri olsun ayrı bir dünya kesinlikle psikoloji ve sosyoloji öğrencileri için bulunmaz nimet.
    Sdn’ye açmayı deneyebilirsin orada daha iyi cevap alırsın.

• teşekkürler..

• Bu tür forumlar hep çocuk çolukla dolu.
    Mesaj sayısı kasıp kendilerini havalı görüyorlar.
    mesela o mod olan çocuk büyük olasılıkla saatlerce uğraştı modluk aldı ve kendini birsey zannediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 25 Ekim 2020; 10:53:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar psikopat net. Hayatımda girmedim girmemde o siteye

• Olabilir uzunca yazının için sıkıştırmışsın çözümü, gözden kaçırabilir, neden bu kadar triplere girdinizki, sorunlu bir tip oldugunuz malum.Garsonları falanda azarlarmısınız ??

• Teknopattan herkese merhaba.

• recep baltaş geliyor

• Recep baltaşin fotoyu atin burayada az gülelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Techponat konularinda da "Türkçeye onem veriyorlar isimleri technopat" yorumu gormekten gına geldi artık. Herkes biliyor anladık yazip durmayin daaaaa.

• orada açtığım bir konuda "kesin arızalı servise ver vs" diyen bir modun yorumundan sonra çözümü kendim bulup paylaşmıştım adam çözümün olduğu yorumu silmiştiTechnopat'ta Bir An 

• youtube kanalları çok başarılı,donanımhaberin başında mesut çevik varken,editör konusundaki liderlik hep ellerinde olacak.

• Faydalı bir site ama o yönetim yuzunden yıllardır girmiyorum. Yanı en ufak bir hatada banlıyorlar.

• Adorer kullanıcısına yanıt
    Technopat'ta Bir An

CEVAP GELDİ.

Olabilir TOXIC oyuncuyumdur <3

• Türkçe'ye uymamış aslında, ceza alabilir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.