Şimdi Ara

technopat site adminleri takıntılı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
2
Favori
24.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.google.com üzerinden msi afterburner program adını yazdığınızda çıkan link'in başlığında "Afterburner | MSI Global" yazıyor. Görüldüğü üzere -MSI- büyük yazılmış, yani yazım hatası yok değil mi ? Ben de bir konuda arkadaşın birisine bir şeyler yazdım, yazının bir kısmında "MSI afterburner" yazıyordu. Ve bu sebepten dolayı forumdan uzaklaştırıldım :D Haha. Sırf msi'ı MSI yazdım diye forumdan uzaklaştırıldım. O sitede adminlik yapan biri varsa benim üyeliğimi kalıcı olarak silebilir mi ? Nick'im "lautreamont" silerse çok sevinirim.

• Arkadaşlar olay yazım hatası falan değil, sanmıyorum bu adminlerin Türkçe'ye bu kadar önem verdiğini, bunlar hep dışlanmış, içine kapanık ve nefret dolu insanlar, kendilerini avutmak, bu histen kurtulmak için böyle bir yola başvuruyorlar, böyle böyle yapacaksınız diye kurallar koyuyorlar, biri uymayınca da çıldırıyorlar, yazım kuralı sadece bunun kamuflesi, asıl dertleri bu değil, asıl dertleri yaşadıkları karamsarlığı ve depresyonu başkaları üzerinden üstünlük kurarak bastırmaya çalışmak.
  • MSI'ı değil afterburner'ın ilk harfini küçük yazdığın için banlanmışssındır.
  • Acayip takıntı sahibi insanlar. Bir kurallarıda şu; "virgül ve noktalama işetlerinden sonra boşluk koyun" İlginç bir kural :)
  • admınlıkte kalıte gerıde kaldı artık 11 yasındakı bıle admın oluyor
  • crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    O'da olabilir. Ama bu kadar takıntı sahipleri olmalarının altında yatan nedenler nedir. Türk dil kurumuna bağlı falan mı çalışıyorlar. O'na bakarsanız siteye bir göz atayım dedim, imla hatası mı demezsin, virgül ve noktalama hatası mı demezsin, ne ararsan var ama herkes free takılıyor işte; bana kalırsa adminler benim yeni üye olmama taktı kafayı. 100 mesajı doldurmak için forumlara bakıp bir şeyler yazıyordum, ama boş şeyler de değildi. Yani insanların sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken densizin biri beni bu sebepten dolayı uzaklaştırdı :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lautreamont

O'da olabilir. Ama bu kadar takıntı sahipleri olmalarının altında yatan nedenler nedir. Türk dil kurumuna bağlı falan mı çalışıyorlar. O'na bakarsanız siteye bir göz atayım dedim, imla hatası mı demezsin, virgül ve noktalama hatası mı demezsin, ne ararsan var ama herkes free takılıyor işte; bana kalırsa adminler benim yeni üye olmama taktı kafayı. 100 mesajı doldurmak için forumlara bakıp bir şeyler yazıyordum, ama boş şeyler de değildi. Yani insanların sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken densizin biri beni bu sebepten dolayı uzaklaştırdı :))
    Henüz kimse çözemedi oranın adminlerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lautreamont

"O" harfinin özelliği nedir? Neden kesme işaretiyle ayırıyorsun sonrasında gelen şeyleri?

"O da" ve "ona" yazman yeterli ve doğrusu da o.
  • ama dH FoRUMMM amdinler ÖYLe değil İSTEDİQİnn qİBı YazaaABILIOSU N

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar olay yazım hatası falan değil, sanmıyorum bu adminlerin Türkçe'ye bu kadar önem verdiğini, bunlar hep dışlanmış, içine kapanık ve nefret dolu insanlar, kendilerini avutmak, bu histen kurtulmak için böyle bir yola başvuruyorlar, böyle böyle yapacaksınız diye kurallar koyuyorlar, biri uymayınca da çıldırıyorlar, yazım kuralı sadece bunun kamuflesi, asıl dertleri bu değil, asıl dertleri yaşadıkları karamsarlığı ve depresyonu başkaları üzerinden üstünlük kurarak bastırmaya çalışmak.
  • Emre D kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş haklı olabilirsin. Seni technopat sitesinde adminliğe davet ediyorum. Ne biliyim en azından bu kadar ayrıntıları görüp, ve onları düzelttikten sonra kendini tatmin edebilirsin. Yani en azından sessiz kalabilirdin. Çünkü bizim kusursuz bir varlık olabilmemiz bir dilin doğru kullanımına ya da kusursuzluğumuz kötü kullanıma bakmamalı. Ama malesef insanlar bu kadarını yapıp kendilerini her şekilde tatmin etme yolları içerisinde. Takıntı büyük olsa gerek. Çünkü bu kadar kücük bir şeyi insan görmezden gelebilirdi :) Yani geçip gidebilirsin kendi yoluna. Başka şeyler yazmanı isterdim. Ama sende anladığım kadarı ile az çok bu sitenin adminlerin kafasını yaşıyorsun. Madem bu kadar kücük şeylere takıntılısınız, büyük olan şeyler hakkında bu sorgulamaları niçin ve ya neden yapmıyorsunuz. Şimdi sırf laf olsun diye bana "yapmadığımı nerden biliyorsun" deme. Hem yani biz sonuçta yaşamak için geldik. Huzur ister bir insan önce, böyle takıntılar insanı garip bir psikolojiye sokar. Boştur. Dolu tarafı yoktur. Anlamsızdır. Ne kaybettim yani şimdi ben, özellikle insanlığımdan ?

• Moving On kullanıcısına yanıt
    Tabi yok kardeş. Türkçede bile bazı kelimeler yanlış kullanılmasından sonra "yanlış" olsa bile herkes kullandığı için türkçeye dahil edilmiştir, kabullenilmiştir. Al sana yazım hatalarını kabul etmeyen sitenin bir kaç kuralı;

"Türkçenize özen gösterin ve Türkçe harf kullanın. Yabancı harfler ve "g" yerine "q" gibi değişiklikler yapmayın V yerine W kullanmayın, dili çarpıtan yazımlara izin vermiyoruz. "

"Noktalama işaretlerine dikkat edin. Cümleye büyük harfle başlayın, nokta ile bitirin."

"Noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakmayın, bitişik yazın.
    Noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakın.
    Cümleye büyük harfle başlayın.
    Soru işareti gibi noktalama işaretleri kullanın.
    -mı ve -mi gibi soru eklerini ayrı yazın."

Dahası var :) Yani buradaki sitenin amacı genelde teknoloji değil mi ? ve inanın bana ben de dahil imla hatası yapan yığınla insan var. ve admin kalktı MSI büyük yazdım diye beni cezalandırdı. madem öyle sitenin %98 ini cezalandırsınlar. açın bakın allahınızı severseniz herketin türkçesi 4/4lük, görün kendi gözleriniz ile. allaha şükür amaç sadece türkçe dil kullanmaktan ibaret, hatta onlara kalsa insanlıkta bu şekilde ölcülür. yazık gerçekten kendimi bu siteden sildireceğim.

• şu an ben koptum. arkadaşlar türkçesini geliştirmek isteyenleri bu siteye davet ediyorum. zeki müren bile halt etmiş, o derece gerçekten hadi gelişmek isteyen siteye ... mükemmel ya. onca insan arasında MSI büyük yazdım diye ceza

• Site ağır takıntılıymış. çünkü şimdi başlığa baktım ve direkt silmişler :))))) arkalarında izde bırakmak istemiyolar. temiz iş yapıyolarmış. helal valla taktir ettim. bunlar telefonda konuşurken mesela "seni anlıcam" değil "seni anlayacağim" diye konuşuyorlar. zeki mürenden daha anlaşılır bir dil kullandıkları kesin. emin oldum yani başlığı sildiklerinden sonra
  • ben ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK. şimdide ceza kısmı yerinde çoklu üyelik yüzünden ceza aldığım yazıyor. ya siz çok iyisiniz. önce MSI yazdığım başlığı süpürün, sonra cezayı değiştirip "çoklu üyelik" yazın. lan bunlar adamı paranoyada eder. nasıl kafa yaşıyolar. nerenin otunu içiyorlar ???
  • KURAL BİR, FİGHT CLUBTAN KİMSEYE BAHSETME
    KURAL İKİ, "-abilmek ve -ebilmek ekleri bitişik yazılmalıdır. Örneğin: İşlemcimi overclock edebilir miyim?"
    gece gece yardınız beni. siteyi tdk kurumu her saniye göz atıyor, yanlış varsa site cezalandırıyor. ne yapsınlar emir kulları. abi yarıldım allahını seven şu sitede dönen türkçeye bi baksın bir de kurallara :D mantıken hepsinin ceza alması lazım. demek ki adminin MSI takıntısı varmış
  • ya da adminin kücükken hiç MSI ı olmamış. bilinçaltında yer edinmiş sonra ben de patlak verdi.
  • gece gece eğlence çıktı bana...

"Yazım Yanlışı Olan Mesajı Alıntılama

1 Saat

1 Gün

1 Hafta

~1 Ay"

düşünsenize takıntılı olmanız şart. çünkü yazım yanlışı olan mesajı alıntıladığınızda bile ceza veriyorlar. psikopata bağlamışlar

• "Nokta ve Virgülden Önce Boşluk" ceza alıyorsunuz :d

hayır anlamadığım türkçede hatalar bu kadar sınırlı mı. ama belli başlı şeyleri takıntı hale gelmiş. demek ki bu kuralı hazırlayan kişinin beyninde sadece bunlar yer edinmiş. yazık ama gerçekten bu kadarıda olmaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.