Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
22
Favori
100.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sessiz sedasız aynı projeyi yürüten, Türkiye'nin en büyük Gta platformu; Gtaturk.com Gta V'a Türkçe Yama çıkardı.

http://www.gtaturk.com/gtavturk/
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecash50

Sessiz sedasız aynı projeyi yürüten, Türkiye'nin en büyük Gta platformu; Gtaturk.com Gta V'a Türkçe Yama çıkardı.

Valla Allah razı olsun gtaturk.com'dan technogame'e kalsaydık daha en az 3-4 ay beklerdik. Adamlar sitelerine doğru dürüst yorum da yazdırmıyorlar. Yama ne zaman çıkacak diye yorum yazdıysan hiç bekleme yayınlamıyorlar. Fazla naz aşık usandırır derler aynen öyle oldu onların ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

quote:

Orijinalden alıntı: thecash50

Sessiz sedasız aynı projeyi yürüten, Türkiye'nin en büyük Gta platformu; Gtaturk.com Gta V'a Türkçe Yama çıkardı.

Valla Allah razı olsun gtaturk.com'dan technogame'e kalsaydık daha en az 3-4 ay beklerdik. Adamlar sitelerine doğru dürüst yorum da yazdırmıyorlar. Yama ne zaman çıkacak diye yorum yazdıysan hiç bekleme yayınlamıyorlar. Fazla naz aşık usandırır derler aynen öyle oldu onların ki

Technogame patates oldu resmen durr daha fc4 var onu 2016 başlarında bitirecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technogame bence siz GTA 6'yı filan çevirmeye şimdiden başlayın GTATurk'ü belki yakalayabilirsiniz Amatör müsünüz siz
  • Abi 2 yıldır bunların haberi yapılıyordu, evlat acısı yeminlen. Forumumla bir kez daha gurur duydum. :)
  • Şu seviyesiz yorumlardan sonra ben sadece bu yamayı beklemeye devam edecem. İsterse 6 Ay sonra çıksın hiç sorun değil.
  • technogame den bekliyorduk ama bu arkadaşlar güzel yaptı helal olsun emeği geçen herkese teşekkür ederim :) Bu arada technogame deki arkadaşlar belki zamanınız kısıtlıydı belki başka birşey vs. fakat kapak oldu bu yani :)
  • Sonunda be.
    Arkadaş şehirde boş geze geze bi olmuştum.
    Yarından itibaren başlayacağım .
    Bu arada türkçe yamayı yapan arkadaşlarada gerçekten çok teşekkür ediyorum.Bayağı bir emek vermişlerdir herhalde .
  • Technogame'den güncelleme geldi. Test aşamasına geçildi diye geçenlerde 3 haftalık işimiz kaldı demişlerdi. Online destekli bir yama çıkartsalar tadından yenmez. GTATÜRK ün yamasını orjinal kullanmama rağmen bir türlü kuramadım. Bunu bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksukara

Technogame'den güncelleme geldi. Test aşamasına geçildi diye geçenlerde 3 haftalık işimiz kaldı demişlerdi. Online destekli bir yama çıkartsalar tadından yenmez. GTATÜRK ün yamasını orjinal kullanmama rağmen bir türlü kuramadım. Bunu bekliyorum

Gtaturkin yamasini ben gayet rahat kurdum hocam.benim oyunda orjinal kutulu.zaten yonergeleri izliyorsunuz otomatik kendisi kuruyor.sadece oyunu yukledigin klasoru buluyorsunuz.diger herseyi kendisi yapiyor...ben oyuna sıfırdan başladım yamayi yukleyip...oyunda yan gorevlerde cevirme yapilmamis.ana gorevlerde sıkıntı yok..konusmalar oldukca eglenceli anlayarak oynamak gibisi yok.kisaxa gta turk senaryo modu tam turkceye cevirememis ama yinede tesekkur ederiz arkadaslara bu sekliyle bile oldukca hoş
    Darisi the witcher 3un başina

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun sorunlu yama ciksa ne yazar

• Gta 5 ana konuda, burada ve yama haberi kısmında laf sokan yama geç gelir, 2015 sonu anca çıkar diyenler; son güncellemeyi görünce o kapak olsun laflarını adama yedirirler neyse.

Yama çıkışı hangisi daha kaliteli görürsünüz. Ve seviyesizce mesaj atıp Technogame emeklerini hiçe sayan seviyesizlere sesleniyorum !! yama çıkınca bir zahmet kurmayın. Kurarsanız o ettiğiniz seviyesiz lafları bir bir yemiş oluyorsunuz şimdiden afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Gta 5 ana konuda, burada ve yama haberi kısmında laf sokan yama geç gelir, 2015 sonu anca çıkar diyenler; son güncellemeyi görünce o kapak olsun laflarını adama yedirirler neyse.

Yama çıkışı hangisi daha kaliteli görürsünüz. Ve seviyesizce mesaj atıp Technogame emeklerini hiçe sayan seviyesizlere sesleniyorum !! yama çıkınca bir zahmet kurmayın. Kurarsanız o ettiğiniz seviyesiz lafları bir bir yemiş oluyorsunuz şimdiden afiyet olsun.

Aynen hocam karsi tarafinda emeklerini es gecmemeli.sonucta her iki grubunda emeklerine saglik.
    Gtaturk un yamasi %70 lerde.
    Technogame %100 den bahsediyor.cikardiklari an technogame yamasi daha iyi olucaktir muhakkak..
    Gtaturk yamasinda yan gorevler in hemen hemen hicbiri turkceye cevrilmemiş arkadaslar.eksikler var. Ama bu haliyle bile oyun cok iyi senaryoyu anlayarak oynuyorsunuZ ana grevler tam turkce...ana gorev ,yan gorev derken gorevlerde gecen butun konusmalar sohbetler dahil yani...

• Beyler ben şuan gtaturk'un yaması ile oynuyorum. Bu yama çıkınca onun yerine bunu yüklediğimizde save dosyalarına zarar gelir mi? Sorunsuz kaldığımız yerden devam edecek miyiz?
    Eğer edemeyeceksek oynamayı bırakacam çünkü diğer yama yüzde 90 falan çevrilmiş.
  • Çevirmenler beş kuruş para almadan sizler için bu yamayı hazırlıyorlar.. Karsılıgında; tesekkur edenler dısında alay, hakarete ödüllendırılıyorlar. Sızler aynı sekılde ıyı nıyetle boyle bır calısma ıcınde olsanız ve aynı seyler sızlere yapılsa hosunuza gıdermıydı? Yok efendım yılın golu atılmıs.. Kımsenın yılın golunu attıgı felan yok. Herkes ıstedıgı yamayla oynamakta ozgur.. Baska bır ekıp kımseye sormadan ıstedıgı oyunun Turkce yamasını çıkartır. Ne varkı pcye oyun cıkmadan, Turkce yaması duyurulmus bır projenın daha hızlı gelısmesı ıcın ekıp calısması yapılıp gucler bırlestırılebılınırdı..
    Sızlere 17 hazıran 2014 de duyurdugum Turkce yamanın cevırı ısı bıtmıstır.. Su anda gece gunduz test edılıyor.. Yama cıktıgında cevrılmemıs bır kısım olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

Beyler ben şuan gtaturk'un yaması ile oynuyorum. Bu yama çıkınca onun yerine bunu yüklediğimizde save dosyalarına zarar gelir mi? Sorunsuz kaldığımız yerden devam edecek miyiz?
    Eğer edemeyeceksek oynamayı bırakacam çünkü diğer yama yüzde 90 falan çevrilmiş.

Sorun cıkmaz kardesım. Yamayı sılıp bu yamayı yukleyeceksın hepsı bu. Tabı korsan oynuyorsan durumu bılemem. Yınede %99 sorun cıkmaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

Beyler ben şuan gtaturk'un yaması ile oynuyorum. Bu yama çıkınca onun yerine bunu yüklediğimizde save dosyalarına zarar gelir mi? Sorunsuz kaldığımız yerden devam edecek miyiz?

Sorun cıkmaz kardesım. Yamayı sılıp bu yamayı yukleyeceksın hepsı bu. Tabı korsan oynuyorsan durumu bılemem. Yınede %99 sorun cıkmaması lazım.

Oyun orjinal, ne olur ne olmaz sorayım dedim teşekkürler.
  • Gtaturk ilk 4 gün temiz reklam yaptı siteleri falan çöktü iyi taktik. Ama çeviri gerçekten iğrenç. Tamam emeğe saygı teşekkür ederiz ilk gta türkçe yama çıkaran site sizsiniz ama siz de elinizi vicdaniniza koyup yaptığım yama güzel diyemezsiniz. Technogame deki çeviri stabil şekilde ilerliyor ve bence gayet güzel bir proje çıkartacaklar. Technogame cevirmenleri lütfen aceleye getirmeyin gtaturke cevap vermek için. 1 ay sonra çıksın % 100 çıksın taraftariyim ben.

• Açıkcası eğer yanlış hatırlamıyorsam son açıklamarında daha 3-4 aylık bir sürecin bulunduğunu söylemişlerdi. Ancak gelen sürpriz üzerine bu süreç hızlandıysa ben biraz şüpheyle yaklaşıyorum Geç olsun güç olmasın, süreç normal temposunda sürdürülsün. Diğer grubun henüz yamalarını test etme şansım olmadı, ancak yamanın eksik kalan ve hatalı çevirilerin bulunduğu şeklinde söylentiler var. Umarım her iki grupta iyi bir çalışmayla güzel işler çıkarırlar...
  • Yahu onlineda altyazı zaten gereksiz bence herkes ne yapması gerektiğini biliyor.. Ama single öyle değil bir an önce Single mod un %100 Türkçe yamasinin gelmesi lazım.. GtaTürk ekibinin yaptığı yamayı deniyorum bi kaç gündür, bırakın %70-80 falan oyunun %50si bile çeviriye dahil edilmemiş oynayanlar bilir.. Yan görevler, gelişi güzel sohbetler olaylar görevler falan hep ingilizce.. Kimse triplere girmesinde GtaTurk sırf bi an önce çıkarmış olmak için çıkarmış yamayı.. Keşke biraz daha düzeltip öyle yayınlasalardi veyahutta Şu Tg bi an önce yamayı çıkarsada kullansak güzel güzel..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.