Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
22
Favori
100.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ron, manuel yamayı bütün eski, yeni, ve çıkacak olan güncellemelerde kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 14 Eylül 2015; 19:13:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    Siteye girilmiyor yamayı nasıl indirebilirim?
  • http://www43.zippyshare.com/v/N8R9gdbX/file.html

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Türkçeleşti oyun. Verdiğin linkteki klasörde font_lib_efigs_pc.ytd dosyası yok haberin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 15 Eylül 2015; 1:07:44 >
  • Oyunu etkileyen araba gibi modlar yasak ve ban atıyorlar diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 4.5 gb lık yama yı indirdim fakat oyun yüklenme ekranında donuyor oyunum orjinal steam.Manuel kurulum mu yapmam lazım?
  • Yapacağınız yamaya s adamım. Oyunum orjinal. İlk çıkarttığınızda iyi hoştu tatlı tatlı oynuyordum hatta tebrik 'bile' etmiştim. Lakin sonradan oyuna güncellemeler gelince yine yurdum insanının beceriksizlikleri gözler önüne serildi. Bu nedir dostum her seferinde uğraşacak mıyım ben buna böyle? Türkçe yama ile tanışmadan önce daha iyiydim. Şimdi gelipte sen yapsaydın cılar gelmesin. Ben tüketiciyim arkadaş. Ve saygı felan da istemeyin. Kazanılan bir şeydir o saygı. Selamlar.
  • Yeni çıkan updateden sonra ç.durdurdu hatası veriyordu manuel kurulumu tekrar yaptım sorun düzeldi
  • arkadaşlar bugunki gelen yama ile yine uçtu tr yama bir yolu varmı tecnogame sitesine de girilmiyor
  • Karakterler türkçe konuşuyor mu

• Manuel kurulum yaptım ama bir değişme olmadı. Acaba yine büyük boyutlu direk kopyala yapıştır versiyonu çıkacak mı ? Veya daha kolay bir setup hali.
  • updateden sonra oyun kapat hatası vermeye başladı modu sildim düzeldi , sonra tekrar manuel kurulum yaptım oyuna girdim sorunsuz bir şekilde türkçe oynadım sonra çıkıp tekrar girdiğimde bizim zenci herif kollarını açmış bir halde yerin altında bekliyor hiç bir şekilde hikaye moduna devam edemiyorum , mod klasörünü silmeden tabi ki boşuna uğraşmayın arkadaşlar her update geldiğinde aynı bok bela olacak malesef , anladıgınız kadarı ile oynayın artık :D
  • son gelen update ile patlamış sanırım oyunu baştan kurdum herşeyi sildim (steam)
  • 1.29 için çalışan yama yayınlandı mı? Veya diğerleri 1.29 için çalışıyor mu?
  • Bende aylar öncesinden indirdiğim 4.5gblık yama ve şu 3küsür mblık son paket var. bunların ikisini oyunun en güncel sürümü için mauel olarak yüklesem çalışır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare777 -- 21 Eylül 2015; 10:11:12 >
  • nightmare777 N kullanıcısına yanıt
    Evet çalışır 3mblık manuel kurılumla

• 4.5gb'ı kurup üstüne 3.5mb'ı mı kurayım, yoksa sadece 3.5mblık paketim mi kurayım?

3.5u kuratsam oyunun nereleri ve ne kadarı türkçe oluoyr?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare777 -- 21 Eylül 2015; 11:52:21 >
  • 3.5'u kurman yeterli. 4.5gb'lık olan o 3.5u kuramayanlar için yüklediğimiz dosyalardı. Güncelliğin de kaybettiler zaten üstüne 2 tane güncelleme geldi oyuna. Her yeri Türkçe olur.
  • Çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Mods klasörünü sildim düzeldi. Ne yapmam lazım? Oyunum orijinal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

3.5'u kurman yeterli. 4.5gb'lık olan o 3.5u kuramayanlar için yüklediğimiz dosyalardı. Güncelliğin de kaybettiler zaten üstüne 2 tane güncelleme geldi oyuna. Her yeri Türkçe olur.

3 mblık dosya 1.29 için çalışıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.