Şimdi Ara

TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38. (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
22
Favori
100.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevirmen arkadaşlar çevirimlerde türkçe karakterler kullanmış anlaşılan :)

Üzün süre test edilmesi şart.
  • Bazı şeyleri merak ediyorum. Birincisi yamanın bir kaç ay sonra çıkacağını yazan üyeler, nereden biliyorsunuz ? Hiç çeviri yaptınız mı ? Eğer tahmin yapıyorsanız veya beklentiniz bu yönde ise bence biraz daha farklı ifade etmeniz gerekiyor.

İkincisi şu oyunun satışını yapan firmalar, Türkçe yama yapmak için oyunu yapan firmalardan izin alamıyor mu ? Oyun 170 TL ise Türkçe yamasına 20 TL daha istesinler oyunu yapan firmaya ödesinler. Ne bileyim başka çözümü yok mu ? 60 GB'lık oyunlar Türkçe olmadan oynanmıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yahu onlineda altyazı zaten gereksiz bence herkes ne yapması gerektiğini biliyor.. Ama single öyle değil bir an önce Single mod un %100 Türkçe yamasinin gelmesi lazım.. GtaTürk ekibinin yaptığı yamayı deniyorum bi kaç gündür, bırakın %70-80 falan oyunun %50si bile çeviriye dahil edilmemiş oynayanlar bilir.. Yan görevler, gelişi güzel sohbetler olaylar görevler falan hep ingilizce.. Kimse triplere girmesinde GtaTurk sırf bi an önce çıkarmış olmak için çıkarmış yamayı.. Keşke biraz daha düzeltip öyle yayınlasalardi veyahutta Şu Tg bi an önce yamayı çıkarsada kullansak güzel güzel..

+1111
    Aynen katiluyorum hicam.ceviri cok hizliya gelmis..yan gorevler cevrilmemis hic.sadece anagorevler ve anagorev yaparken gecen sohbetler turkce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtaturk eksik cikarmis yamayi. Neden bu kadar eksikken cikarmasi dusundurucu. Ben ki bir kelime dahi ingilizce gorsem killaniyorum. O yuzden TechnoGame i bekliyorum. Ayrica online icin de tr yama gerekli bence. Ne yapacagini cok daha iyi anlayip hikayeye daha iyi odaklanmani sagliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahmini olarak ne zaman biter beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 4 ü yaklaşık 3 aydır bekliyoruz , marttan beri güncellenmedi. hesabı sen yap.
  • Tzirallon Cebircisi kullanıcısına yanıt
    Şu an ki tek önceliğimiz GTA V. Test bittikten sonra FC 4 e geçeceğiz.

• ps3 e gta 5 türkçe yama ne zaman çıkar acaba.
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    hocam emeğinize sağlık , sabırsızlık adamı yoruyor :) bi ara her uyandıgımda ilk siteye girip güncelleme varmı diye bakıyordum, e tabi adamın sabrı kalmıyor. umarım bi an önce gta5 türkçe yayınlanır. iyi forumlar
  • Tzirallon Cebircisi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Aynı anda GTA V, FC 4, GOT serisi, Sherlock Holmes Resmi yamasını yapınca birilerinden fire vermek zorunda kalıyoruz. Sabırsızlanma normaldir :)

• Her şey %100.
    TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38.TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38.TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38.TECHNOGAME GTA5 Türkçe yama 1011.Onlıne 1.38.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 5 Haziran 2015; 11:25:24 >
  • Şu yamanin bir an önce çikmasi lazim yaaa...... Yemin ediyorum oyunu en başindan bi daha oynayacağim.. %30'a kadar doğru düzgün bi halt anlamadan İngilizce şekilde oynadim.. %50'sine kadarda gtatürk'ün yarim yamalak çoğu hala ingilizce yayinladiği yamayla oynadim.. Ancak ne oynadiğimdan bişiy anladim ne bitirdiğimden ne de ne yaptiğimdan.. Şu %100 Türkçe yama bi çiksin hemen aninda bi daha En baştan oynayip Adam akilli anlayarak bitiricem.. Oyunun bi çok bölümünün nasil geçtiğini unuttum bile.. GTA V'i 14 Nisanda aldim Sirf yama çiksin diye bekleye bekleye Bugun oldu 5 Haziran inanin adam akilli keyifini süre süre şu oyunu bi Türlü oynayamadim..

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Teşekkürler hocam. Aynı anda GTA V, FC 4, GOT serisi, Sherlock Holmes Resmi yamasını yapınca birilerinden fire vermek zorunda kalıyoruz. Sabırsızlanma normaldir :)

Resmi? Hahaha
    Çok komiksiniz ya. Far Cry 5 çıkacak siz hala 4'ü çeviriyorsunuz(göya). GTA 5'in bile %100 olduğuna inanmıyorum. GTATurk tokatından sonra rezil olmamak için yalandan test aşamasına geçtik diyorsunuz. GTATurk olmasa hala %90'da bekliyorduk. Oyun %100 şekilde bilen birisi tarafından 1 haftada bitirilir. Madem çeviriyi bitirdiniz, forumdan bir kaç kişi seçin yamayı test etsinler. Hem süreç hızlanır. Ama böyle yapacağınızı sanmıyorum, çünkü yamayı hala bitiremediniz. Test falan hikaye. Bu arada sitenizde sadece şakşakçıların yorumlarını yayınlamayın, yamayı soranlarından yorumlarınıda yayınlayın. Son olarak GTATurk hakkında yapılan kötü yorumları yayınlamanız hiç hoş değil. Ergen gibi çamur atma peşindesiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakiv kullanıcısına yanıt
    :)

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Merak etme dostum çok ama çok yakında sorunsuz ve kaliteli bir yamayla oyunun tadını çıkara çıkara oynayacaksın. beklediğine değecek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakiv

quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Resmi? Hahaha
    Çok komiksiniz ya. Far Cry 5 çıkacak siz hala 4'ü çeviriyorsunuz(göya). GTA 5'in bile %100 olduğuna inanmıyorum. GTATurk tokatından sonra rezil olmamak için yalandan test aşamasına geçtik diyorsunuz. GTATurk olmasa hala %90'da bekliyorduk. Oyun %100 şekilde bilen birisi tarafından 1 haftada bitirilir. Madem çeviriyi bitirdiniz, forumdan bir kaç kişi seçin yamayı test etsinler. Hem süreç hızlanır. Ama böyle yapacağınızı sanmıyorum, çünkü yamayı hala bitiremediniz. Test falan hikaye. Bu arada sitenizde sadece şakşakçıların yorumlarını yayınlamayın, yamayı soranlarından yorumlarınıda yayınlayın. Son olarak GTATurk hakkında yapılan kötü yorumları yayınlamanız hiç hoş değil. Ergen gibi çamur atma peşindesiniz.

Otur çevir bakalım çevirebiliyormusun. gtaturkun yaması bana kalsa 5 para etmez heryer ingilizce saçma sapan çevrilmiş alel acele çıkmış bir yama baştan sağma yapıldığı belli oluyor.
  • FC4 ü çeviren arkadaş FC3 üde çevirmişti. 3 ü onun yamasıyla oynamıştım. Çok iyiydi. FC4 ün tükçe yaması çıksın bir kere daha bitireceğim.
  • 12 haziranda çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Açıkcası eğer yanlış hatırlamıyorsam son açıklamarında daha 3-4 aylık bir sürecin bulunduğunu söylemişlerdi. Ancak gelen sürpriz üzerine bu süreç hızlandıysa ben biraz şüpheyle yaklaşıyorum Geç olsun güç olmasın, süreç normal temposunda sürdürülsün. Diğer grubun henüz yamalarını test etme şansım olmadı, ancak yamanın eksik kalan ve hatalı çevirilerin bulunduğu şeklinde söylentiler var. Umarım her iki grupta iyi bir çalışmayla güzel işler çıkarırlar...

aynen katılıyorum
    en erken 3 aydan bahsediyorlardı + test
    gtatürk yamayı çıkardı 2 3 gün sonra teste geçtiler nasıl oldu artık siz anlayın

not

gtatürk yamayı yarım yamalak çıkardıgı için test olayı uzun sürebilir=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 6 Haziran 2015; 14:11:28 >
  • Online'i çeviriyorsunuz da kullanabilecek miyiz? Mesela yeni dlcler gelecek bari onları bekleyinde onlarıda çeviriverin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.