Şimdi Ara

Techfit Full HD Mini Uydu Alıcısı 60 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
8.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsi çin malı zaten. 2 yıl garantili. Usb girişi var, BISS özellikli.

Techfit Full HD Mini Uydu Alıcısı 60 tl

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/techfit-tf3102-1080p-full-hd-uydu-alicisi-2usb-biss-fonksiyon-P250776733?cid=700501

edit = kendi sitesinde 54.90 , kargo da çıkarmadı

https://www.pazaranka.com/techfit-tf3102-1080p-full-hd-uydu-alicisi-2usb-biss-fonksiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 20 Ocak 2019; 16:7:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Migtosta 50tldi tavsiye edrrim güzel ürün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi sitesinde daha ucuz kargo çıkıyor mu sonradan bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E025DA543

kendi sitesinde daha ucuz kargo çıkıyor mu sonradan bilmiyorum
    kargo ücretsiz çıkıyor , daha uygun yani

https://www.pazaranka.com/techfit-tf3102-1080p-full-hd-uydu-alicisi-2usb-biss-fonksiyon

ama , bir model daha var, wifili , 65 tl . wifi gereksiz ama bu cihazlarda , çünkü arayüzü berbat olur.

https://www.pazaranka.com/full-hd-mini-uydu-alicisi-1080p-yeni-model

• YouTube diyor kutuda smart mı var anlamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

YouTube diyor kutuda smart mı var anlamadım?
    evet ama çok dandik. yine de iş görür.

• https://m.n11.com/eatech-neptun-mini-full-hd-uydu-alicisi-youtube-tkgs-P314367151

Ben de bunu aldım dün elime ulaştı mağaza çok yardımcı oldu sağolsun hayran bıraktı ilgisiyle cidden. Hızlı geçişleri güzel bu göz dedikleri zımbırtı baya güzel duruyor tavsiye edebilirim.

• Ozgurona O kullanıcısına yanıt
    bu da alınabilir. hepsi çin malı, hatta çoğu aynı arayüzü kullanıyor, sadece skin farkli

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bu da alınabilir. hepsi çin malı, hatta çoğu aynı arayüzü kullanıyor, sadece skin farkli
    Benim elime ulaştı açtım kullandım beğendim ondan yazdım :) HD kutu bu fiyata ucuz. Dediğiniz gibi hepsi aynı.

• Arkadaşlar tüm kanallar hd frekanslara geçmeye başladı sd eski tip uydular çöp olacak yakında bu arada modül girişli mini full hd uydu alıcı var mı ?

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    benim.bildiğim yok

bunların hd olanı 55 tl, hd olmayanı 40 tl. tüplü tv kullanılmıyorsa hd almak çok mantıklı

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Artık sd olan cihazlar alınmaz çoğu kanallar frekans değişikliğine gitmeye başladı artık mesela nr1tv nr1turk powertv powerturk ve diğer bazı kanallar şuan sadece hd uydu cihazlarında açılabiliyor sd cihazlarda açılmıyorlar.Yakın bir zamanda çoğu kanal sd yayını kapatıp sadece hd yayın yapacak.Yerel kanallar aylık 20bin dolar olan Türksat kirasından kurtulup 3bin dolarlık hd sıkıştırılmış frekanslara geçtiler geçmeye devam ediyorlar sd cihaz devri bitmiştir.Hd cihazlar tüplü tvde de açılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    hocam 20 bin olduğuna emin misin? bu bal, azdırici, kaldırıcı haplari kanallari neden hala sd 'de o zaman?

Öyle olsa bile, burası TÜrkiye, maliyeti çıkartıyordur eminim. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    yok, hd daha ucuz diyor ya arkadaş, neden hd 'ye geçmiyorlar o zaman? zaten stüdyolari falan yok, en azından biz de izlemişken Türk sinemasi filmlerini hd izlemiş oluruz

Daha geniş bir kitleye hitap etmek istiyor küçük yayıncı/yalancı. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Bu fiyata sd veriyorlar. İyi oldu.

• Bunların alayı 2yil sonundaki çöp oluyor kimisi ilk yıl hatta. Sonra ne garanti var ne başka bir şey. İki kere başıma geldi bir daha markasız cihaz alırsam ...

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Bunların alayı 2yil sonundaki çöp oluyor kimisi ilk yıl hatta. Sonra ne garanti var ne başka bir şey. İki kere başıma geldi bir daha markasız cihaz alırsam ...
    1 tane next -> 4. yıl

1 tane openbox -> 3. yıl

1 tane yumatu -> 3. yıl

hepsi hala çatur çutur, baba evindeki tv'de de bunlardan var, hiçbir şey olmaz. sanki uydu alıcının kalitelisi , alman malı olanı mı var ? hepsi çin'den geliyor zaten.

• Geçen sene bu Full HD cihazın farklı markasını 35TL'ye almıştım, kumandasından tanıdım. :) Tahmini hepsinin iç entegresi aynı. Her şeyi güzel çalışıyor ama USB'den taktığım bazı video türlerini oynatmıyor benim cihaz. Yine de çok memnunum, kanal geçişleri makul hızda.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.