Şimdi Ara

TEBRİKLER! Hediye Kol Saati Kazandınız... Dolandırıcılığı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
24.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asdfcizxc

Bende dijital fotoğraf makinesi kazanmışım

+1
  • ben de dün akşam bi dijital fotğraf makinesi kazandım şerefsizler.. diyecek bişey bulamıyorum adamlara.. buna göz yumanlara kızmak lazım aslında.
  • Ben mesleğimi değiştirdim artık kol saati satıyorum kazandıklarımla

Adli yollara başvurunca sonuç çıksa uğraşalım ama sadece o telefon numaralarını kapattırabiliyoruz. Bu adamları içeri attırabilen olmuş mu?
  • banada geldi :)
  • savcılığa şikayet etmek üzere cevaplanmış bir adette bana geldi utanmaz adamlar yaw
  • Cumhuriyet Savcılığına başvuracaksınız zaman kaybetmeden.Polis lik bişey yok başlangıcında..Olması gereken belkide yapılıyordur ama bunu bizim yada sizlerin bilmesi belkide mğmkün değildir.şebeke ler çökertilene kadar.
  • Banada bugün 05516060434 nolu telefondan digital fotoğraf makinası kazandınız şu numarayı 02122177885 arayınız ve hediyenizi alınız mesajı geldi.. aman kimse aramasın.. Sahtekarlar............
  • Banada bi mesaj geldi kredi kartı numaranızı verin falan diyo..sallama bi numara versem sorun olur mu acaba?
  • Bana da geldi o mesaj. Geri aradım, adresimi aldılar. Ertesi gün geldi kol saati + elektrik tasarruf cihazı. Kol saati çok dandik bişey, beş para etmez. Cihazı da pek kurcalamadım prize takınca yeşil ışık yanmıyor.
  • sizinkiler sahtekar değilmiş demek ki
  • şuan aynı mesajı aldım. hediye dijital foto mak kazandınız dalgası.
  • Bnada geldi nereye şikayet edebiliriz bu dolandırıcıları.En azından bir cezası olmalı böyle izinsiz yalan yanlış mesaj atıp milleti kandırmaya çalışmanın.
  • Banada geldi aradım gönderdiler saati. Hala kullanıyorum kaliteli saat.
  • KOL saati :) İronik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Banada geldi aradım gönderdiler saati. Hala kullanıyorum kaliteli saat.

Benimki 6.gün bozuldu Elimi yıkarken içine su kaçtı içi buharlı gibi görünüyor şimdi,saat durdu
  • banada bu sabah geldi ve buralara şikayette bulundum.

http://www.rok.org.tr/basvuru.asp

http://bim.sanayi.gov.tr/temp/SikayetDisBacak.aspx?menuSec=234

şikayetlerinizi buralara yapabilirsiniz.
  • Şimdi de bana geldi Bu dolandırıcılara kimse dur demiyor mu anlamıyorum...
  • aynı mjs banada geldi aramadım bunlar resmi dolandırıcı......
    kanuna uygun oldugu için hukukda cezası yok...
    ekranda kedi yazıyor şu şekil...
    KDİE burada hangi hayvan adı gizli..ilk arayana 150 euro usd veriyor yan kuruluş medya kanal d star show ........
    gurbetçi kandırıyorlar.....
  • Beni de Kayınpederim aradı TEMEL MEDİKAL adlı bir firmadan aramışlar sağlık sigortası ve iphone 4 219 tl istemişler. Ben aradım bana e71 kampanyası olduğunun onun ücretininde 208 TL olduğunu söylediler. Dolandırıcılık söyle sahte telefon çin yapımı içinde sadece bir tane led var. Parayı ödemeden kargoyu teslim alamıyorsun. Bu sadece hediye diyorlar ve telefonda arandığın için bir şey ispatlamanda çok mümkün değil. Bende 155 polis aradım, Asayiş dolandırıcılığın telefonu verdi. Orayı aradım dolandırılmadıysanız bir şey yapamayız , yazılı başvuru yapacaksınız dedi. Bir de bağırıyor telefonda ki Polis. Yazıklar olsun dedim bu anlayışa.
  • ciddi ciddi dolandırılan var mı?yoksa sıkıntı ''bedava kol saati verdiler 5 gün sonra bozuldu'' mu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.