Şimdi Ara

TEB VİSA İLE HEPSİBURADA 200/50 ANINDA İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
17
Favori
23.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/staticpage/738343759709355

Kampanya koşulları:

• 1– 30 Eylül 2021 tarihleri arasında ( bu tarihler dahil) tek seferde 200 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) TEB Visa kart ile yapılan alışverişlerde 50 TL indirim kazanılacaktır.

• Kampanyadan faydalanmak için ödemenin TEB Visa kartı ile yapılması gerekmektedir.

• 50 TL indirim, TEB Visa kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.

• Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir.

püf noktası aşağıdaki hepsi cüzdan ile öde yerine peşin ödemeyi tıklayın o zaman düşüyor indirim. (kenny5)

sanal kart geçerli denendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 4 Eylül 2021; 18:55:25 >

• Banka kartı mıydı?
  • Yapabilen var mı? Hiçbir üründe yapamadım ben indirimi sistemsel bir sorun mu acaba?
  • Cepteteb visa ile denedim olmadı

• Teb visa kart ile sipariş onaylama sayfasında ilgili indirim gözükmedi bir adım sonrası yok direkt ödemeyi yapacak artık
  • Kart bilgilerini girip "peşin veya taksit" seçince düşüyor 50 tl.
  • Kırtasiye alışverişini bölerek alma zamanı demek ki :)

• LNavigator kullanıcısına yanıt
    Taksit diye bişey yok ki zaten usta siz nasıl yaptınız anlamadım teb visa banka kartı bilgilerini giriyorum ödeme özet sayfasında böyle bir indirim yansımıyor
  • sanal kartım visa. kart bilgilerini girip peşin'i seçiyorum ama düşmedi fiyat.

• akbulut001 A kullanıcısına yanıt
    Sanal kart mi kullaniyorsunuz? Onu kabul etmiyor.
  • cepteteb kredi kartı da mastercard banka kartı da

Normal banka kartı sanal değil

Teşekkürler

• cepteteb visa debit kartım var indirim düşmedi, yapan varsa anlatırsa sevinirim

• Süpermarket 150/25 ile birleşti. TEb 1 sayaçta işleyecek 200 tl üzeri kalırsanız. Güzel kombo oldu. Böyle komboları mumla arar olmuştuk.

• Benim teb visadada olmalı bekliyorum bi hata varsa düzeltilir belki diye ama müşteri temsilcisine bildirmek lazım
  • cepteteb kartlar master ve sanal kart ile de kabul etmiyor :(

• 50 tl indirim kart bilgilerinizi girdikten sonra devam edince çıkan sayfada düşecek.

• sanal kart oluşturdum VISA ama son aşamaya gelsem de düşmüyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.