Şimdi Ara

TEB TOTAL CARD (akaryakıtta %5 indirim) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
205
Cevap
1
Favori
31.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YemekSepeti %20, Total 5TL, Hafta Sonu Sinema %50 ve Ulaşımda %50 indirim gibi kampanyaları ile beni birebir yakalıyor..
    O yüzden uzun bir süre sonra kartımı değiştirmeyi düşünüyorum.

Başvurdum bakalım.. Hayırlısı.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayals

YemekSepeti %20, Total 5TL, Hafta Sonu Sinema %50 ve Ulaşımda %50 indirim gibi kampanyaları ile beni birebir yakalıyor..

Bahsettiğiniz kart cepteteb değil mi? Cepteteb'de total indirimi yok diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Düzce Akçakoca'da total geçen ay kapandı. Sebebi de total Türkiye pazarından çıktığı söylendi. Kart bu zamana kadar çok faydalı olmuştu.

Forumda ilk defa Akçakoca dan birini gördüm bende Akçakoca dayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Düzce Akçakoca'da total geçen ay kapandı. Sebebi de total Türkiye pazarından çıktığı söylendi. Kart bu zamana kadar çok faydalı olmuştu.

Forumda ilk defa Akçakoca dan birini gördüm bende Akçakoca dayım

Ben de ilk kez sizi görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

quote:

Orijinalden alıntı: hayals

YemekSepeti %20, Total 5TL, Hafta Sonu Sinema %50 ve Ulaşımda %50 indirim gibi kampanyaları ile beni birebir yakalıyor..

Bahsettiğiniz kart cepteteb değil mi? Cepteteb'de total indirimi yok diye biliyorum.

TebTotal Card'a başvurdum. Diğer tüm kampanyalar ve bonus özellikleri bu kartta da var.
  • Arkadaslar simdi total tamamen cekilecek mi Türkiye den?

Yukarida biri oyle yazmış da

Karta basvuralim mi hala devam mi yuzde 5 kampanyası?

3 otomatik odemeye 100 lira veriyor mu hala bir de?

Petrol ofisinden aliyoruz dizeli totalin dizeli ile kalite farkı var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Arkadaslar simdi total tamamen cekilecek mi Türkiye den?

Yukarida biri oyle yazmış da

Karta basvuralim mi hala devam mi yuzde 5 kampanyası?

3 otomatik odemeye 100 lira veriyor mu hala bir de?

Petrol ofisinden aliyoruz dizeli totalin dizeli ile kalite farkı var mi acaba?

Dizel kullanırken Total ve Shell'den alıyordum, gayet memnundum. Son 2 aydır da Total'den Oto Gaz alıyorum ondan yana da sıkıntım yok.

Bu arada biraz önce TEB müşteri hizmetlerini aradım, TEB Total Kart'a müşteri alımı kapatılmış, sadece eski müşteriler faydalanabilecekmiş
  • Total'şn dağıtım ağını demirören aldı. yakında total istasyonları kapanır ve büyük ihtimal programda sonlanmış olur. 4 yıldır kullanmaktaydım devamlı %5 indirim gayet iyiydi.
  • total iyi banka kötü.total tr den çekiliyo levhalarını kaldırıyorlar . gereksiz olmuş başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadavralar -- 18 Ekim 2015; 12:12:09 >
  • Son durumu nedir arkadaşlar total kapanıyor mu? Yoksa moil mi olacak mevcut totaller..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garcia1905 G kullanıcısına yanıt
    Bir yila yakindir kullaniyorum. Kapatmayi planliyorum. Benden 75tl aidat kestiler.
    Bende %5 yalanina kandim bu ...larin. Bakiyorum genelde sehrin en pahali akaryakitini total satiyor. %5 indirimle bile ucuz satan istasyonlara ancak yetisiyor.
    Bir de TEBe ozellikle dikkat edin. ucuz bankacilik taktikleri var. Kart ektremi email ile aliyorum. genelde detaylara bakmadan gelen emailin icinde yazan borcu oderim. birinde ekstereye baktim. ekstrede yazan borctan daha az gosteren email atmislar. Eksik odetip borc faizi odettireceklerdi buyuk ihtimal.
    Sikayetvar da kayitlarim var. Bence ciddi mesele...
    bi kere daha dusunun derim.

• Ben teb toral karti kapattirdim. Tavsiye ederim. Kart aidatini iptal etmediler.

• TOTAL el değiştirdi. Eski kaliteli yakıtları Excellium vs. halen pompada var ama reel de yok. Eski Total excellium ile 5.5 lt yakan arabam 3 aydır Total el değiştirdikten sonraki sözde Total Excellium ile 6 lt den aşağı düşmüyor. Arabada arıza vs. yok.

%5 devam ediyor ama kart aidatı kesiyor ve iade etmiyorlar. Kart aidatı kesilmeden kartlarınızı iptal ettirmenizde fayda var. Yoksa indirimin bir cazibesi kalmıyor.

Kolay gelsin.
  • 1 Yıla yakındır kartı isimsiz olarak kullanıyordum, 4 gün önce mesaj geldi kartınız yenilenecektir diye, dedim herhalde kartlar iptal ediliyor. Dün isim yazan kartım teslim edilince rahatladım
    1 yılda 32k yaptığım dizel araca total türkiyenin kendi istasyonlarından almaya gayret ettim hep. Hiç sıkıntı yaşamadım yakıt nedeni ile. 1 ay önce 2. aracı da aldık benzinli olarak. Yılbaşına kadar kendi istasyonları devam edecek bildiğim kadarı ile. Ondan sonra duruma göre indirimsiz de olsa shell'in kendi istasyonlarına yöneleceğim
  • Peki bu kartla Totalden Akaryakıt alırken Yüzde 5 Teb Total İndiriminden faydalanıp Club Total Card %3 puan şeklinde kombo yapılabiyor mu ?
  • Hic isim olmZ ne totalle ne teble yallah...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık akaryakıt masrafım 200 lira, indirim 10 lira, yıllık indirim 120 lira tutuyor. bunun 80 lirasını kart aidatı diye geri alıyor. ben de sinirlenip iptal ettirdim. bonusun yarısını iade edelim dediler kabul etmedim.
  • Berkwoo B kullanıcısına yanıt
    Hayir, ikisini beraber kullandirmiyorlar.

• Hmm... Keşke kullanılsaymış yoksa kart aidatonı düşüncek olursak pek bir anlamı kalmıyor bana kalırsa

• erdemirci kullanıcısına yanıt
    hocam şikayetvar'a yazınca iptal ediyorlar (tecrübe ile sabittir)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.