Şimdi Ara

TEB TOTAL CARD (akaryakıtta %5 indirim) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
31.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

1 yılda 1500 tl lik total istasyonların yakıt aldıgınız zaman kart ücreti amorti oluyor ama bu istasyonlara güvenilmez hocam ya..çok rahat hilesi döner denetim yapıldıgına da pek inanmıyorum.

benim 2 tane teb kartım var, biri bonus, diğeri total özellikli, şimdiye kadar 3 er kez sanırım kart ücreti yansıtılmıştır, ama her seferinde bir şekilde geri aldım. 2 tane otomatik ödeme talimatı veriyorum, bonus olarak geri yatırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 26 Haziran 2014; 8:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

her şey iyi güzelde artık neredeyse hiç bir bonus kart kampanyasından yararlanamıyoruz.. ayrıca 75 tl kart ücreti nedir yaw?
    servisle gitmeye başladıgımdan beri bana faydadan çok zarar verdi bu meret.. toplasanız bir yılda 50 tl yakıt indirimi zar zor almışımdır..
    ilk fırsatta iptal ettirip adam gibi ücreti olmayan bir kart alacağım.

Ben kullanıyorum, işe servisle gidiyorum ama haftasonları ve lazım olduğunda arabayı kullanıyorum, Total'den alıyorum yıllardır Total Card'la benzini. Benden kart ücreti almıyorlar fakat yarın öbürgün almaya kalkarlarsa ben de iptal ederim.

Lukoil günlük kampanya yaptığı zaman iyi oluyor. Lukoil ve Total'den alıyorum ben benzini, 2'sinden de memnunum.
  • arkadaşlar hazır teb total ciler toplanmışken sorayım aranızda hiç yol yardımı kullanan oldumu sanırım teb total kullananlara asistanlık hizmeti veriyorlarmış bende yıllardır teb bonus kullanıyorum geçen ay total istedim yolladılar maaş müsteri oldugumdan kart ücreti yok MH ye soracaktım asistanlık ve yol yardım olaylarını unuttum
    yarın birgün yolda falan kalırsak işimize yarar yaz geldi uzun yolculuklar başlıcak

ilk yakıtımı geçen aldım 30tl benzin 30tl Lpg extreye 3 tl indirim yansımış Allah bereket versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

arkadaşlar hazır teb total ciler toplanmışken sorayım aranızda hiç yol yardımı kullanan oldumu sanırım teb total kullananlara asistanlık hizmeti veriyorlarmış bende yıllardır teb bonus kullanıyorum geçen ay total istedim yolladılar maaş müsteri oldugumdan kart ücreti yok MH ye soracaktım asistanlık ve yol yardım olaylarını unuttum
    yarın birgün yolda falan kalırsak işimize yarar yaz geldi uzun yolculuklar başlıcak

ilk yakıtımı geçen aldım 30tl benzin 30tl Lpg extreye 3 tl indirim yansımış Allah bereket versin

ben bilmiyorum, en güzeli müşteri hizmetlerine sormak

• arkadaşlar teb total cardın üye istasyonlarının hangileri olduğuna ulaşabileceğimiz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

arkadaşlar teb total cardın üye istasyonlarının hangileri olduğuna ulaşabileceğimiz bir yer var mı?

%95i uye oluyor. Almadan sorarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, benim burada 1 tane var sadece de sorayım en iyisi
  • quote:

arkadaşlar teb total cardın üye istasyonlarının hangileri olduğuna ulaşabileceğimiz bir yer var mı?

sayfanın altındaki kısımdan hangi istasyonlarda geçerli olduğunu görürsünüz

http://www.teb.com.tr/tebbonus/teb-total-card/?t=a7a9f339-0e41-4073-b3ed-ba2026a034eb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

quote:

http://www.teb.com.tr/tebbonus/teb-total-card/?t=a7a9f339-0e41-4073-b3ed-ba2026a034eb

teşekkürler hocam ;)

• 75 tl kart kullanım aidatı yansıtmışlar. itiraz ettim otomatik odeme falan diyo. kaşikla verip, kepçeyle alıyorlar. bi çaresini bulmam lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

75 tl kart kullanım aidatı yansıtmışlar. itiraz ettim otomatik odeme falan diyo. kaşikla verip, kepçeyle alıyorlar. bi çaresini bulmam lazım.

Kötü olmuş, aidat almaya kalkarlarsa ben de kapatırım büyük ihtimalle. Ben olsam otomatik ödemeye verirdim herhalde.
  • quote:

75 tl kart kullanım aidatı yansıtmışlar. itiraz ettim otomatik odeme falan diyo. kaşikla verip, kepçeyle alıyorlar. bi çaresini bulmam lazım.

Sonuna kadar kartımı iptal ettiricem deyın 6 ay acık kalma sozune bonus yada 1 yıl açık kalmaz sözüne iade ederler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

quote:

teşekkürler hocam ;)

o site tam güncel değil. Mesela Marmaris total'de geçerli ama sitede yazmıyor. Sitede yazmıyor olsa bile almadan önce sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: omentum

quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

quote:

kepçe ile geri alıyorlar 75 kart ücreti var

Arıyorum iade ediyorlar

bu sene benimkini iade etmediler . aracım reno olmasa hayatta totalden mazot almam

Ben yıllardır total den alıyorum şuanki arabam da 2012 model C4 hiç bir sorun yaşamadım totalden!
    Bırakın bu kulaktan dolma şeyleri artık!
  • quote:

Sikayetvar a yazın 1 saat icinde iade ettiler benimkini. Cok hızlı bir ekibi var Teb in sikayetvar I takip eden.
    Bosuna Teb I arayıp vakit kaybetmeyin telefonda bekleyip.

• quote:

Orijinalden alıntı: pamuk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

quote:

kepçe ile geri alıyorlar 75 kart ücreti var

Arıyorum iade ediyorlar

bu sene benimkini iade etmediler . aracım reno olmasa hayatta totalden mazot almam

Ben yıllardır total den alıyorum şuanki arabam da 2012 model C4 hiç bir sorun yaşamadım totalden!
    Bırakın bu kulaktan dolma şeyleri artık!

Aracım mitsubishi.

Cok memnunum Total den. En ufak bir sorunla karşılaşmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Sikayetvar a yazın 1 saat icinde iade ettiler benimkini. Cok hızlı bir ekibi var Teb in sikayetvar I takip eden.
    Bosuna Teb I arayıp vakit kaybetmeyin telefonda bekleyip.

bilgi için teşekkürler. öneriniz üzerine 2 gün önce şikayetvara yazdım. az önce arayıp 75tl nin iade edildiğini belirtti müşteri hizmetleri. bu şekilde olanlar mutalaka şikayet edin arkadaşlar, hakkınızı arayın, kesin sonuç alınıyor.
  • TEB TOTAL 4 adet 75 yakıt alımına 25 lira bonus hediyesi verdi diyelim..

nasıl olacak? 75 + % 5 mi alınmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

TEB TOTAL 4 adet 75 yakıt alımına 25 lira bonus hediyesi verdi diyelim..

Hayir , 4 X 75 alin , 75 sizden tahsil edip ekstreden %5 dusuyor ,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

TEB TOTAL 4 adet 75 yakıt alımına 25 lira bonus hediyesi verdi diyelim..

o kampanya teb bonus kartı için. teb total kartın promosyonu o şekilde olmuyor. Teb total anında %5 indirim yapar, başka kampanyalarla birleştirilemez.

sizin dediğiniz şu oluyor
    http://www.teb.com.tr/sizin-icin/bpde-25TL-indirim/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.