Şimdi Ara

TEB Market ve Akaryakıta 50 tl Bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
114
Cevap
13
Favori
4.503
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TEB Market ve Akaryakıta 50 tl Bonus
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    210 Mesaj
    Banada yatmadi daha 16 ekim niye olduki yuklenme tarihi 12 ekimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Teğmen
    122 Mesaj
    Haklı müşteri hattından gelen cevap:

Eylül Fırsatı Kampanyası için hak kazanmanız halinde 18/10/2016 tarihinde bonusunuz yüklenerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Kampanya görselini de ekleyelim, çamura yatarsa banka lazım olur: https://yadi.sk/i/qwHz9InLwqZSq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 14 Ekim 2016; 16:30:15 >
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Şimdi yazılı destek'ten bağlandım. Daha önce 16'sında yatacak denmişti, bugün "önce müşteri hattı'nı arayın" dediler. Hiç bugün yatacak falan demediler.

Az önce MH ile görüştüm. 16 Ekim itibariyle yüklenmeye başlanacak. 26 Ekim de son kullanma tarihi dedi. Bugün herhangi bir hareket yok. Yarını bekleyelim. Bir de 18 Ekim diyen var. Bakalım bu puanların akıbeti ne olacak? Geç de olsa yüklerler umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    matandberenice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yunus91

Az önce MH ile görüştüm. 16 Ekim itibariyle yüklenmeye başlanacak. 26 Ekim de son kullanma tarihi dedi. Bugün herhangi bir hareket yok. Yarını bekleyelim. Bir de 18 Ekim diyen var. Bakalım bu puanların akıbeti ne olacak? Geç de olsa yüklerler umarım.

Ben de MH aradım sonra. 18 Ekim dedi.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Ben de müşteri hizmetlerini aradım,kayıt açtı..bakalım ne olacak?76 tl kart aidatı yansımıştı,iade istedim.öyle bir uygulamaları olmadığını söyledi müşteri temsilcisi..alabilen arkadaşlar formülü yazarsa ben de deneyecem..olmazsa da kartın suyunu çıkardıktan sonra 9-10 ay sonra kapatacam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ares19051978

Ben de müşteri hizmetlerini aradım,kayıt açtı..bakalım ne olacak?76 tl kart aidatı yansımıştı,iade istedim.öyle bir uygulamaları olmadığını söyledi müşteri temsilcisi..alabilen arkadaşlar formülü yazarsa ben de deneyecem..olmazsa da kartın suyunu çıkardıktan sonra 9-10 ay sonra kapatacam..

sikayetvar.com'a yaz hocam. 2 iş günü içinde iade ederler.

Ben 3 yıldır bu yöntemle alıyorum
    |
    |
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.