Şimdi Ara

TEB Market ve Akaryakıta 50 tl Bonus (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
13
Favori
5.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kusura bakmayın biraz konu dışı olacak ama emin olmak istedim. Ay başında maaş hesabı açtırdım. Banka personeli yanında kredi kartı da kilitledi. Bugün gün içerisinde kredi kartını teslim aldım ve az önce telefon bankacılığı ile "geçerli bir gerekçe" göstererek iptalini istedim. Müşteri temsilcisi 7 gün içerisinde iptal edileceğini söyledi. Kartı kesinlikle kullanmak istemiyorum. Süreç bu şekilde mi işiyor? Başka yapmam gereken bir şey var mı? Nette bayağı bir araştırdım ama verimli bir şeye rastlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi denk geldi ha başlık.
    Bu arada banka TEB, kredi kartı TEB

• migros dahil mi ?
  • Feather kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri doğru söylemiş, bankanın kartı iptal etmek için yasal süresi en geç yedi gündür, belki bu süreçte sizi arayıp 30-50 tl puan önerip iptalinizi önlemek isteyebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Migros üye işyeridir yani dahil.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam

Bu arada, katılım için uzun numara

TEB Bonus
    0532 752 4616
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli alışverişler

• Teb'in sistemi aynı günde farklı Migroslardan yapılan alışverişleri
    farklı Migros olarak mı görüyor ?
    Geçmişte sorunlar yaşayanlar olmuştu sanki, öyle hatırlıyorum.
  • TEB farklı görmüyor hocam. Anlattığınız olay yüzünden geçmişte 5 alışverişime 40 TL yatmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Merhaba arkadaşlar, kusura bakmayın biraz konu dışı olacak ama emin olmak istedim. Ay başında maaş hesabı açtırdım. Banka personeli yanında kredi kartı da kilitledi. Bugün gün içerisinde kredi kartını teslim aldım ve az önce telefon bankacılığı ile "geçerli bir gerekçe" göstererek iptalini istedim. Müşteri temsilcisi 7 gün içerisinde iptal edileceğini söyledi. Kartı kesinlikle kullanmak istemiyorum. Süreç bu şekilde mi işiyor? Başka yapmam gereken bir şey var mı? Nette bayağı bir araştırdım ama verimli bir şeye rastlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi denk geldi ha başlık.
    Bu arada banka TEB, kredi kartı TEB

kartı kesip parçalarsın 1 defa bile kullanmazsan kapalı öylece durur benim cebimde 1 yıldır yatan kart var misal iptale gerek yok bile dostum.Son kullanma tarihine kadar bildiri yapmazsan yeni kart da gelmez zaten.Ama kartın olur da sıkıntısız cebinde beklerse belki lazım olur artı diğer bankalardan kart alırken de referans olur daha kolay çıkar alacağın kredi kartı.

• Farklı Migrosları aynı görmesi saçmalık, bugün ve yarın 4 migrostan yapıp 50+40 bonus planlıyordum bu kötü oldu, Akbankda Yapı Kredi de olan şey Teb de nasıl olmaz sonuçta her marketin ayrı üye işyeri numarası var

• Diger bonuslardan ses yok mu

• Sanalmarket online alisverise mi giriyor yoksa markete mi ikilemde kaldim

• quote:

Orijinalden alıntı: vlimoncu

TEB farklı görmüyor hocam. Anlattığınız olay yüzünden geçmişte 5 alışverişime 40 TL yatmıştı.

İlave olsun, migros sanal market BKM ile online ödemede bonus posundan geçmiyor alışverişiniz, kapıda ödeme seçerek ödeyiniz ve kapıdaki görevliye yanlış bankadan çekmemesi için söyleyin çekim öncesi.
    Adam garanti kartını Halkbank'tan çekti göz göre göre, neymiş özellikle belirtmeyince cihaz kendiliğinden öyle çekim yapıyormuş, sanki hiç pos cihazı kullanmamış biri ile konuşuyor, kaldı ki sipariş formunda da fişte de yazdığı halde normalde söylemeye gerek yok ama siz yine de aklınızda bulundurun ve uyarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlamourSS -- 24 Eylül 2016; 17:04:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

Teb kesinlikle farklı mgrsları AYNI görüyor. Peki bu durum denizbankta nasıl bilen var mı kedin olarak?

Denizbank da aynı görüyor. Garanti hariç farklı gören bonus yok.
  • Feather kullanıcısına yanıt
    Maaş hesabı olduğu için kart ücreti de ödemezsiniz. Bence kapattırmak yerine teb platinum yıldız kartı araştırın. Basit ama Güzel avantajları var.
    Ayrıca teb atm kartı ile diğer atmlerden ücret ödemeden para çekebiliyorsunuz. Teb e alışınca diğer bankaları aramayacaksınız.

• Anladigim kadari ile n11 de kabul edilmiyor peki kipada hediye karta yukleme yaparsak uye isyeri olarak kabul gorurmu sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydentist -- 24 Eylül 2016; 22:19:16 >
  • Ayni gun denizbank kartimla migros ve mjet ten gectim. Bu ikisi farkli uye isyeri olarak kabul eder mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bknight

Ayni gun denizbank kartimla migros ve mjet ten gectim. Bu ikisi farkli uye isyeri olarak kabul eder mi?

Söylemler aynı gördüğü yönünde..

• Cepteteb 2 ayri karttan hem kısa hem uzun numaraya mesaj gonderiyorum ama katılım mesajı gelmiyor,aynı sorunla karşılaşan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de oldu 2 kere mesaj attim yine de gelmedi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.